Zastanawiasz się, jak korzystać z Overwolf? Oto przewodnik

Jeśli chcesz wiedzieć, jak korzystać z Overwolf, aby usprawnić działanie, znajdziesz idealny przewodnik.

Overwolf to nie przeszkadzająca nakładka, która działa jak platforma oferująca możliwość dodawania aplikacji do gier komputerowych. Tak. Czytasz to poprawnie.

Różnorodność aplikacji, które można podłączyć do ulubionych gier, jest bardzo różna. Niektóre z najbardziej cenionych dodatków obejmują transmisję strumieniową Twitch, aplikacje do nagrywania gier, a nawet przeglądarkę Chrome w grze.

Możesz wybierać spośród tysięcy aplikacji w Overwolf Appstore. Zaspokajają one potrzeby graczy, ale także różnych zespołów programistycznych.

W tym artykule porozmawiamy o tym, jak korzystać z Overwolfa i jakie są najlepsze funkcje tej platformy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Oto jak korzystać z Overwolf, aby usprawnić rozgrywkę

Instalacja

Strona pobierania - jak korzystać z Overwolf

Aby zainstalować Ovoerwolf, musisz zainstalować go na swoim komputerze. Aby to zrobić, możesz odwiedzić oficjalną stronę pobierania i uzyskać pakiet instalatora.

Aby zainstalować tę aplikację na komputerze, musisz dwukrotnie kliknąć pakiet instalatora i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć instalację.

Po zakończeniu tego kroku przeczytaj następną sekcję tego artykułu, aby zacząć z niego korzystać.

Czy twoje oprogramowanie Overwolf nie nagrywa? Sprawdź te kroki

Oto jak zarządzać klawiszami skrótu w Overwolf

Laptop z użytkownikiem's hand - OVerwolf how to use/How to manage hotkeys

Po zainstalowaniu możesz po prostu uruchomić Overwolf i rozpocząć ulubioną grę. Jeśli chcesz przywołać dok Overwolf, możesz nacisnąć Ctrl + Tab klawisze na klawiaturze.

Aplikacja jest dostarczana z niektórymi fabrycznie zainstalowanymi aplikacjami, ale jeśli naprawdę chcesz uzyskać pełne wrażenia z Overwolf, zalecamy odwiedzić AppStore, aby uzyskać więcej opcji.

Aby korzystać z aplikacji Overwolf w grze, możesz po prostu wybrać je za pomocą myszy.

Jeśli jesteś w grze, w której nie masz dostępu do kursora myszy, możesz użyć Ctrl + Tab klawisze, aby przełączyć się z gry do kontroli aplikacji.

Jeśli naciśniesz Shift + F2, będziesz w stanie Pokaż ukryj okna aplikacji Overwolf.

Jedną wielką cechą znalezioną w Overwolf jest to, że możesz dostosować swoje skróty klawiszowe dokładnie tak, jak chcesz. Możesz to zrobić, otwierając okno ustawień — kliknij prawym przyciskiem myszy Ikona tacy Overwolf -> wybierz Ustawienia

Overwolf jest kompatybilny z dużą liczbą gier. Lista obejmuje amerykański koszmar Alana Wake’a, Assassins’s Creed i serię Battlefield, żeby wymienić tylko kilka opcji.

Jeśli chcesz zobaczyć pełną listę obsługiwanych gier, możesz znaleźć te informacje, odwiedzając oficjalną listę gier.

Wniosek

W dzisiejszym artykule instruktażowym przeanalizowaliśmy niektóre z funkcji oferowanych przez bezpłatną platformę nakładek o nazwie Overwolf.

To narzędzie może być niezwykle przydatne zarówno dla graczy, jak i programistów. Zakres dostępnych aplikacji pomaga również dostosować sposób korzystania z niego prawie bez końca.

Jeśli uznasz ten przewodnik za pomocny, daj nam znać, korzystając z poniższej sekcji komentarzy.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji