Oryginalne oprogramowanie Microsoft Windows? Zgłoś podrobione oprogramowanie!

Oryginalne produkty Microsoft zawierają funkcje zapobiegania piractwu, które można sprawdzić za pomocą Przewodnika porównania systemu Windows, Przewodnika porównania pakietu Office i narzędzia Zainstalowane oprogramowanie Microsoft.

Czy twoje oprogramowanie Microsoft jest oryginalne?

Korzystanie z pirackiego oprogramowania wiąże się z wieloma problemami, konsekwencjami i ryzykiem — dlatego najlepiej zawsze używać oryginalnego oprogramowania. Każda edycja oryginalnego systemu Windows jest wyposażona w funkcje zapobiegania piractwu. Porównanie funkcji oprogramowania z oryginalnym systemem Windows może pomóc ustalić, czy twoja kopia systemu Windows jest oryginalna.

W tej witrynie omówiono funkcje oryginalnego oprogramowania Microsoft, w tym opakowanie, nośnik instalacyjny, etykiety kluczy produktu i certyfikat autentyczności (COA).

Oryginalne narzędzie programowe Microsoft

Genuine-Microsoft

Możesz również użyć oryginalnego narzędzia programowego Microsoft, aby wyświetlić szczegółowe informacje na temat funkcji zapobiegania piractwu oprogramowania Windows zainstalowanego na twoim komputerze.

Oryginalna witryna diagnostyczna oprogramowania Microsoft zapewni prawidłowe skonfigurowanie ustawień przeglądarki do wyświetlania obrazów, uruchamiania skryptów i umożliwiania pobierania i uruchamiania formantów ActiveX. Zostaniesz przeprowadzony krok po kroku przez proces rozwiązywania problemów. Jeśli ustawienia konfiguracji są nieprawidłowe, otrzymasz sugestie rozwiązania problemu.

Aby dowiedzieć się, czy masz odpowiednie licencje, przejdź tutaj.

AKTUALIZACJA 27 sierpnia 2018: Wydaje się, że oryginalne narzędzie Microsoft Software Tool nie jest już dostępne. Spróbuj tego zamiast tego.

Zgłoś podrobione oprogramowanie Microsoft

Aby zgłosić podrobione oprogramowanie Microsoft, przejdź tutaj.

Rzeczy, które powinieneś wiedzieć o oryginalnym systemie Windows

Kupiłeś system operacyjny Windows lub oprogramowanie w ramach licencji OEM lub licencjonowania zbiorowego, ale czy jest to „oryginalne”? Aktywacja jest początkowym procesem, w wyniku którego system Windows działający na komputerze jest odpowiednio licencjonowany i oryginalny, i jest naprawdę szybki i łatwy — i różni się od rejestracji. Oto 10 najważniejszych rzeczy, które musisz wiedzieć o byciu „Oryginalnym”.

oryginalne okna

Oryginalne produkty Microsoft zawierają funkcje zapobiegania piractwu, które można sprawdzić za pomocą Przewodnika porównania systemu Windows, Przewodnika porównania pakietu Office i narzędzia Zainstalowane oprogramowanie Microsoft.

Możesz także użyć Oryginalne narzędzie programowe Microsoft aby wyświetlić szczegółowe informacje na temat funkcji zapobiegania piractwu oprogramowania Windows zainstalowanego na komputerze.

Przeczytaj teraz o programie zgodności Microsoft.

Link do głównej publikacji