Za mało pasma na Amazon Fire Stick? Oto, co robić

Amazon Fire Stick to świetne urządzenie do oglądania ulubionych programów. Jednak wielu użytkowników napotkało błąd „niewystarczająca przepustowość wideo Amazon”.

Dlatego użytkownicy nie mogą przesyłać strumieniowo wideo, co jest poważnym problemem. Ponadto użytkownicy zgłosili, że strumień może buforować lub zatrzymać się nieoczekiwanie.

Zasadniczo ten problem pojawia się, jeśli masz problem z połączeniem internetowym. Ponadto możesz mieć niską prędkość pobierania.

Na szczęście dostępnych jest kilka rozwiązań, a dziś pokażemy ci, co zrobić, jeśli pojawi się komunikat o błędzie „niewystarczająca przepustowość wideo Amazon”.

Jak naprawić niewystarczającą przepustowość w przypadku błędu wideo Amazon?

1. Wyczyść pamięć podręczną

Zawsze dobrym pomysłem jest wyczyszczenie pamięci podręcznej. Ta operacja pomoże zwiększyć prędkość pobierania i może rozwiązać problem z przepustowością.

Wykonaj poniższe czynności, aby wyczyścić pamięć podręczną w Amazon Fire TV Stick.

  1. otwarty Ustawienia.
  2. Iść do Aplikacje.
  3. Wybierz Zarządzane zainstalowane aplikacje.
  4. Kliknij aplikacje, których używasz, aby wyczyścić pamięć podręczną.
  5. Wybierz Wyczyść pamięć podręczną.

2. Uruchom ponownie Amazon TV Fire Stick

Jeśli powyższe rozwiązanie nie działa, uruchom ponownie Amazon TV Fire Stick. Ponowne uruchomienie urządzenia może zoptymalizować pamięć i rozwiązać problem z przepustowością.

Monitoruj przepustowość za pomocą tych wspaniałych narzędzi z naszej listy!

3. Uruchom ponownie router

Jak powiedzieliśmy na początku tego artykułu, „niewystarczająca przepustowość wideo Amazon” może być spowodowana problemem z siecią. Tak więc najłatwiejszym sposobem rozwiązania problemów związanych z siecią jest ponowne uruchomienie routera.

Odłącz urządzenie i podłącz je ponownie po co najmniej 10 sekundach. Jeśli to rozwiązanie nie działa, wypróbuj metodę opisaną poniżej.

4. Podłącz ponownie sieć

Wielu użytkowników zgłosiło, że odłączenie urządzenia od sieci i ponowne podłączenie rozwiąże problem słabej siły sygnału.

Ta operacja spowoduje zmianę konfiguracji adresu IP, co pomaga szybciej ładować filmy.

Wniosek

Mamy więc kilka rozwiązań, dzięki którym możesz szybko rozwiązać ten problem. Wyczyść pamięć podręczną, uruchom ponownie Amazon TV Fire Stick lub uruchom ponownie router.

Podłącz ponownie sieć, aby rozwiązać ten poważny problem.

Czy nasze rozwiązania pomogły ci rozwiązać problem? Która metoda działała dla Ciebie? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Link do głównej publikacji