Wondershare DVD Builder Deluxe Review, rozdawanie i pobieranie

Czy zrobiłeś jakieś zdjęcia z danej funkcji lub okazji, a teraz chcesz je uporządkować i stworzyć końcowy przystojny pokaz slajdów? To już nie jest trudne zadanie. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą czy amatorem, Wondershare DVD Builder Deluxe jest dla każdego. Wondershare DVD Builder Deluxe to dobry twórca pokazu slajdów, animator wideo i oprogramowanie typu „wszystko w jednym”, które pomoże Ci zamienić zdjęcia w ładny i dobrze wyglądający klip wideo.

Na początek są dwa tryby w oprogramowaniu, a mianowicie tryb „Zaawansowany” i „Standardowy”. Tryb zaawansowany jest zalecany, jeśli jesteś profesjonalistą, natomiast tryb standardowy jest zalecany, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z animacją.

DVD-Slideshow-Builder-Deluxe-UG1

Program ma ładny interfejs w stylu kreatora, który pozwala tworzyć filmy w trzech łatwych i prostych krokach: Organizuj, Personalizuj i Twórz.

Pierwszy krok obejmuje dodanie plików multimedialnych. W tym kroku możesz dodać zdjęcia i odpowiednio je uporządkować. Podstawowa edycja obrazu jest również dozwolona w tym kroku.

Następnym krokiem jest Personalizacja. Ten krok obejmuje wszystkie rzeczy, które mają zostać zastosowane do Twojego filmu. Jest to główny i najważniejszy krok w edycji wideo. Istnieje wiele wstępnie załadowanych stylów. Istnieje wiele klipartów, efektów i pre-audio. W tym kroku możesz nawet dodać wstęp lub wycinki kredytowe. Możesz tworzyć piękne filmy z tymi wszystkimi niesamowitymi fabrycznie załadowanymi efektami i stylami. Twoi znajomi z pewnością będą mile zaskoczeni, gdy zobaczą wynik końcowy. Możesz także dodać głos lub muzykę, aby widz nie nudził się po prostu oglądając zdjęcia.

DVD-Slideshow-Builder-Deluxe-UG2

Ostatnim krokiem jest utworzenie i zapisanie pliku wideo. W tym kroku możesz nawet utworzyć menu DVD, a po zakończeniu tworzenia menu możesz zapisać filmy. Dostępnych jest wiele opcji zapisywania wideo. Możesz zapisać nagranie na DVD, zapisać na komputerze, zapisać na urządzeniu mobilnym lub po prostu udostępnić na YouTube. Filmy wyglądają niesamowicie podczas odtwarzania na urządzeniu HD.

Wondershare DVD Builder Deluxe

Wondershare DVD Builder Deluxe kosztuje 59,95 $, ale firma jest na tyle uprzejma, że ​​daje nam 10 licencji do dystrybucji wśród czytelników TWC. Aby wygrać kopię, wystarczy śledź lub połącz się z nami na Twitterze, Facebooku lub Google+, I udostępnij ten post na swojej ulubionej stronie sieci społecznościowej i opublikuj tutaj jego adres URL statusu. Im więcej dzielisz, tym większe masz szanse. Jeśli nie korzystasz z serwisu społecznościowego, możesz powiedzieć nam w komentarzach, dlaczego potrzebujesz tego oprogramowania.

Rozdanie zostanie zakończone po 15 dniach, a zwycięzcy ogłoszą później.

Link do głównej publikacji