Użyj tych 8 sieci VPN do przeglądarki Torch, aby uzyskać dodatkową prywatność i bezpieczeństwo

Torch browser to przeglądarka internetowa opracowana przez Torch Media. Przeglądarka została wydana w 2012 roku i oferuje około 12 milionów użytkowników na całym świecie.

Przeglądarka ma wiele funkcji, które sprawiają, że jest to pożądane, ponieważ użytkownicy mogą wykonywać liczne zadania internetowe, takie jak pobieranie torrentów, przyspieszenie pobierania i udostępnianie witryn internetowych za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Jeśli znajdujesz się w kraju, w którym twoje połączenie internetowe nie jest wystarczająco dobre lub nie możesz uzyskać dostępu do popularnych stron z powodu ograniczeń rządowych, w tym miejscu włącza się VPN (Virtual Private Network), ponieważ to oprogramowanie umożliwia dostęp do stron internetowych poprzez naśladowanie adresu IP z innych krajów.

Ponadto usługi VPN przeszły długą drogę, udostępniając kilkaset VPN. Ten post podświetli najlepsze VPN dla przeglądarki Torch.

Najlepsze VPN dla przeglądarki Torch

1

CyberGhost (zalecane)

VPN dla przeglądarki pochodni

Jeśli chcesz VPN, który może sfałszować Twoją lokalizację w przeglądarce Torch z dowolnego miejsca na świecie, CyberGhost jest najlepszym VPN do tego celu. Dzięki CyberGhost możesz wybierać spośród ponad 1250 lokalizacji serwerów na całym świecie.

Niektóre podstawowe funkcje CyberGhost obejmują obsługę automatycznego przełączania zabójstw, OpenVPN, silne szyfrowanie, zasady zerowych dzienników, udostępnianie plików P2P, ochronę do 5 urządzeń oraz nieograniczoną przepustowość / ruch.

Ponadto CyberGhost jest bardzo łatwy w konfiguracji. Co więcej, można go łatwo zintegrować z Torch Browser, co czyni go najlepszym VPN dla Torch. Możesz jednak pobrać CyberGhost za darmo i używać go w trybie próbnym przez 7 dni.

 • Pobierz teraz Cyber ​​Ghost VPN (specjalne 77% zniżki)

2)

NordVPN (sugerowany)

VPN dla przeglądarki pochodni

NordVPN jest uznanym dostawcą usług VPN. Rozszerzenie przeglądarki Torch jest zabezpieczone 256-bitowym szyfrowaniem, które przekierowuje wszystkie połączenia internetowe przez firmowe serwery DNS, dzięki czemu twoja tożsamość pozostaje bezpieczna.

Co więcej, rozszerzenie przeglądarki jest łatwe do pobrania i ma prosty interfejs użytkownika, dzięki czemu możesz wybierać spośród wielu dostępnych lokalizacji serwerów. NordVPN zapewnia dobrą prędkość przeglądania w przeglądarce latarki, która jest idealna, jeśli jesteś w obszarze o niskiej prędkości Internetu.

Jednak NordVPN objęty jest 30-dniową gwarancją i kosztuje 4 USD, które są rozliczane co roku.

 • Pobierz teraz NordVPN

— POWIĄZANE: 5 najlepszych sieci VPN dla Pale Moon dla bezpiecznego przeglądania

3)

Surfshark

logo surfsharkJeśli szukasz usługi VPN, która wierzy w zapewnianie ścisłej zasady braku dzienników i najlepszej technologii szyfrowania (AES 256-bit), znajdziesz to w usłudze Surfshark VPN. Jest to świetny wybór, gdy chcesz ukryć swoją aktywność podczas korzystania z przeglądarki Torch.

Nikt nie będzie w stanie włamać się do Twoich danych, jeśli korzystasz z jednego z ponad 800 serwerów VPN Surfshark. Twój lokalny adres IP zostanie w pełni zamaskowany i zastąpiony innym, który pozwoli Twojej tożsamości zachować anonimowość.

Subskrypcja zapewnia dostęp do ponad 800 lokalizacji serwerów na całym świecie. Masz również funkcję „kill switch”, która natychmiast zamyka twoje połączenie internetowe i internetowe, jeśli usługa VPN przestanie działać z jakiegoś powodu. Surfshark jest również silnym zwolennikiem prywatności i nie prowadzi dzienników twojej aktywności.

Możliwość skonfigurowania usługi jest szybka i łatwa, ponieważ Surfshark zapewnia aplikacje zarówno dla użytkowników mobilnych, jak i stacjonarnych. Docenisz także szybkie prędkości, jakie uzyskujesz podczas surfowania z połączeniami tego dostawcy VPN z Internetem.

Powinieneś być w stanie szybko połączyć się z przeglądarką Torch po rejestracji w jednej z trzech opcji cenowych tej sieci VPN.

 • Pobierz teraz Surfshark VPN

4

ExpressVPN

VPN dla przeglądarki pochodni

ExpressVPN jest jedną z najlepszych dostępnych usług VPN. VPN skupia się na bezpiecznym szyfrowaniu i anonimowym przeglądaniu. ExpressVPN ma zasady braku dzienników, w których Twoja aktywność internetowa w przeglądarce Torch nie jest przechowywana na ich serwerach.

Ponadto rozszerzenie przeglądarki można łatwo pobrać i zainstalować za pomocą prostego interfejsu, który pokazuje menu umożliwiające połączenie z wybranym serwerem. Dzięki ponad 400 serwerom w 80 krajach express VPN oferuje wiele opcji i zapewnia rozsądne prędkości na swoich serwerach.

SZYBKA RADA:

Jeśli szukasz przeglądarki zgodnej z zasadami prywatności, która ma wbudowaną sieć VPN, zalecamy pobranie przeglądarki UR.

Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

 • Szybkie ładowanie strony
 • Prywatność na poziomie VPN
 • Rozszerzona ochrona
 • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego rozwiązania przeglądarki, sprawdź naszą szczegółową recenzję.

Jednak po aktualizacji do swoich planów premium ExpressVPN zapewnia 30-dniowy zwrot pieniędzy na dowolny z ich planów i nieograniczoną przepustowość.

Pobierz ExpressVPN

— POWIĄZANE: 6 najlepszych sieci VPN do użycia z Torem do podwójnej ochrony Internetu

5

IPVanish

VPN dla przeglądarki pochodni

IPVanish oferuje doskonałą usługę VPN z dobrymi funkcjami dla rozszerzenia przeglądarki Torch. Rozszerzenie przeglądarki zapewnia dobry limit przepustowości i jest wyposażone w 256-bitowe szyfrowanie, które zabezpiecza wszystkie informacje dotyczące przeglądania. Funkcja ochrony przed wyciekiem DNS zapewnia również bezpieczeństwo Twojej tożsamości, gdy używasz przeglądarki latarki do surfowania po Internecie.

Ponadto IPVanish kieruje wszystkie połączenia przeglądarki przez ich serwery, dzięki czemu połączenie jest szybkie i niezawodne.

Tymczasem pełny klient VPN ma siedmiodniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie swoje plany premium.

Pobierz IPVanish

 • 6

  PrivateVPN

  VPN dla przeglądarki pochodni

  PrivateVPN skupia się bardziej na szyfrowaniu i bezpieczeństwie połączenia. Szwedzki dostawca VPN oferuje usługę ochrony przed zabijaniem.

  Ponadto rozszerzenie przeglądarki do latarki posiada pełną ochronę przed wyciekiem DNS IPv4 i IPv6, która chroni twoje informacje przed szpiegującymi trackerami i twoim dostawcą usług internetowych.

  Ponadto rozszerzenie zapewnia dostęp do ograniczonej liczby serwerów, ale aktualizacja do pełnej sieci VPN klienta zapewnia dostęp do ponad 60 lokalizacji serwerów na całym świecie. Zabezpiecza Cię również 256-bitowe szyfrowanie, które gwarantuje, że twoja lokalizacja nie zostanie ujawniona dostawcy usług internetowych.

  Jednak pełny klient VPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na dowolny ze swoich planów.

  Pobierz PrivateVPN

  • 7

   ZenMate

   VPN dla przeglądarki pochodni

   ZenMate jest popularnym dostawcą usług VPN z siedzibą w Niemczech. VPN oferuje bezpłatne rozszerzenie przeglądarki dla przeglądarki Torch. Chociaż jest ograniczona tylko do czterech lokalizacji serwera, nie ma ograniczeń przepustowości danych, jak inni rywale.

   Ponadto rozszerzenie przeglądarki ZenMate doskonale integruje się z przeglądarką latarki, podczas instalacji klikasz przycisk połączenia, który automatycznie łączy się z najszybszym dostępnym serwerem. Pasek narzędzi rozszerzenia wskazuje udane połączenie.

   Darmowe serwery dają dobrą prędkość, ale jeśli uaktualnisz do płatnych planów, otrzymasz więcej lokalizacji serwerów do wyboru i ulepszone funkcje, takie jak ochrona przed złośliwym oprogramowaniem.

   Jednak wersja płatna ZenMate kosztuje 5 USD miesięcznie i jest wypłacana rocznie z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

   Pobierz ZenMate

   • 8

    VyprVPN

    VPN dla przeglądarki pochodni

    VyprVPN to popularna sieć VPN w Arabii Saudyjskiej i Chinach, gdzie jest używana do ominięcia wielu ograniczeń internetowych. Rozszerzenie przeglądarki jest wyposażone w bezpieczne 256-bitowe szyfrowanie AES z uwierzytelnianiem SHA256, które zabezpiecza twoje dane przed wyciekiem do twojego dostawcy usług internetowych.

    Tymczasem rozszerzenie przeglądarki dobrze integruje się z przeglądarką latarki i ma dobre prędkości przeglądania na większości swoich serwerów, które są porównywalne z rywalami.

    Ponadto pełna wersja VyprVPN zapewnia więcej funkcji i dostęp do większej liczby serwerów w połączeniu z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

    Pobierz Vypr VPN

    • 9

     Windscribe

     VPN dla przeglądarki pochodni

     Windscribe wyróżnia się na tle konkurencji dzięki darmowemu rozszerzeniu VPN opartemu na przeglądarce. To rozszerzenie przeglądania jest jednym z najlepszych bezpłatnych rozszerzeń z unikalnymi funkcjami oferowanymi przez dostawcę VPN.

     Po instalacji otrzymasz 2 GB limitu przepustowości danych, który jest większy niż oferują inni dostawcy VPN. Po zarejestrowaniu się za pomocą wiadomości e-mail otrzymujesz dodatkowy 8 GB bezpłatnego limitu przepustowości danych, co jest fajne jak na bezpłatne rozszerzenie przeglądarki.

     Windscribe jest prosty w obsłudze i posiada funkcję tempomatu, która zapewnia, że ​​zawsze masz połączenie z najlepszym dostępnym serwerem. To, co sprawia, że ​​ta funkcja jest niesamowita, to zmiana lokalizacji serwera w zależności od ograniczenia geolokalizacji witryny, do której uzyskano dostęp.

     Po przejściu na abonament premium otrzymujesz nieograniczoną przepustowość i dostęp do ponad 40 lokalizacji serwerów. Płatny plan kosztuje 4,20 USD miesięcznie, który jest rozliczany corocznie i obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

     Pobierz Windscribe

     Mamy nadzieję, że ta lista ułatwi ci wybranie najlepszej sieci VPN dla przeglądarki Torch, która spełni Twoje potrzeby. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami z korzystania z któregokolwiek z dostawców usług VPN, o których wspomnieliśmy powyżej, komentując poniżej.

Link do głównej publikacji