Udostępnij automatycznie Czytnik Google lub Google Buzz na Twitterze

Większość z nas korzysta z Czytnika Google, aby nadrobić zaległości kanał RSS przedmioty i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami. Czytnik Google ułatwia czytanie tych kanałów! Teraz Twitter odgrywa istotną rolę w mediach społecznościowych, rozwijając się w szybkim tempie 55 milionów tweetów wysyłanych dziennie. Jak by to było, gdybyś mógł pobrać wszystkie aktualizacje Google Reader lub Google Buzz na Twitter?

Reader2Twitter to prosta aplikacja internetowa, która pozwala łatwo udostępniać wszystkie elementy czytnika na Twitterze. Konfiguracja tej aplikacji jest tak łatwa, że ​​wszystko, co musisz zrobić, to pozwolić Konto Twitter aby uzyskać do niego dostęp za pomocą Autoryzacji. Po zakończeniu wprowadź numer identyfikacyjny czytnika Google. Otóż ​​to! Teraz zsynchronizuje się automatycznie z kontem czytelnika Google i zacznie publikować wszystkie elementy na koncie Twitter.

Możesz podać swoją nazwę użytkownika bit.ly, a także dostosować styl tweeta, dodając prefiks do formatu tweeta. Reader2Twitter ułatwia pobieranie aktualizacji czytnika na Twitterze. Będzie to bardzo pomocne dla osób, które bardziej lubią Twittera niż czytnik Google i otrzymają aktualizacje na Twitterze.

Zobaczmy najpierw, jak znaleźć identyfikator czytnika Google, ponieważ aby skonfigurować Reader2Twitter, potrzebujesz identyfikatora numeru czytnika Google:

1. Przejdź do Google reader na reader.google.com

2. Kliknij „Twoje rzeczy”

3. Kliknij ustawienia udostępniania

4. Znajdź „Wybierz niestandardowy adres URL” na dole

5. Skopiuj identyfikator numeru z adresu URL

Teraz, gdy masz już numer identyfikacyjny, przejdź do Reader2Twitter i skonfiguruj konto.

1. Użyj loginu twitter oAuth i udziel dostępu do swojego konta twitter.

2. Po zweryfikowaniu konta na Twitterze wprowadź identyfikator Google, format tweeta i prześlij.

Słowo ostrzeżenia! Nie synchronizuj swojego konta Google Reader i Twittera, jeśli subskrybujesz zbyt wiele kanałów RSS.

Możesz teraz również podobnie zsynchronizować swój Google Buzz na Twitterze za pomocą Buzz2Twitter !

Link do głównej publikacji