Twój Amazon Fire TV Stick nie uruchamia się? Mamy poprawkę

Amazon Fire TV Stick jest popularny wśród użytkowników. Zwykle to urządzenie działa dobrze, ale są pewne wyjątki.

Sporo użytkowników napotkało poważny problem z tym urządzeniem. Patyk Fire TV się nie włącza. Na wyświetlaczu pojawił się komunikat „brak sygnału”.

Ponadto ludzie zgłaszali, że połączenie Wi-Fi i pilot działają poprawnie.

Wyobraź sobie, że wracasz do domu zmęczony pracą i chcesz się zrelaksować. Po otwarciu Amazon Fire TV możesz oglądać swój ulubiony program w serwisie Netflix. Ale nie możesz, ponieważ kij Amazon Fire TV nie uruchamia się.

Nie musisz się jednak martwić. Problem nie jest tak poważny, jak się wydaje, a dzisiaj pokażemy, jak rozwiązać ten frustrujący problem raz na zawsze.

Kroki prowadzące do naprawienia amunicji Amazon Fire TV, która nie uruchamia się:

1. Odłącz, a następnie podłącz ponownie urządzenie

Aby rozwiązać problem, odłącz kij przeciwpożarowy od telewizora i źródła zasilania. Podłącz kij z powrotem po pięciu minutach.

Jeśli to rozwiązanie nie działa, wypróbuj poniższą metodę.

Usuń raz na zawsze irytującą wiadomość Netflix „Kontynuuj oglądanie” za pomocą naszego przewodnika!

2. Odłącz telewizor

Wielu użytkowników zgłosiło, że odłączenie i ponowne podłączenie telewizora rozwiązuje problem. Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności.

  1. Odłącz telewizor od ściany, nie wyłączając go.
  2. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez co najmniej 30 sekund.
  3. Następnie ponownie podłącz telewizor i włącz go ponownie.
  4. Przejdź do kanału wejściowego Fire stick, aby sprawdzić, czy urządzenie działa.

Wniosek

Jak widać, możesz szybko rozwiązać ten problem. Odłącz, a następnie podłącz ponownie urządzenie. Możesz także spróbować odłączyć telewizor od ściany.

Ponadto można użyć innego portu HDMI, aby sprawdzić, czy problem nadal występuje. Możesz spróbować użyć innego kabla HDMI. Wadliwy port lub kabel HDMI może powodować ten problem.

Jeśli te metody nie działają, skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej Amazon, aby dowiedzieć się, czy mogą pomóc Ci z bardziej technicznym i zaawansowanym rozwiązaniem. Mamy nadzieję, że tak nie będzie.

Czy nasze rozwiązania Ci pomogły? Czy znalazłeś inny sposób rozwiązania tego problemu? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Link do głównej publikacji