Ta przeglądarka jest zarządzana przez firmę [SOLVED]

Wykonujemy wiele zadań w Internecie za pośrednictwem przeglądarki. Narzędzia te powinny więc działać płynnie. Jednak na przeglądarki wpływa wiele problemów.

W tym artykule porozmawiamy o przerażającym problemie w Google Chrome. Wielu użytkowników napotkało komunikat „Zarządzane przez Twoją organizację” w Google Chrome, gdy otworzyli menu z trzema kropkami.

Jeden użytkownik zgłosił następujące informacje na oficjalnym forum:

Więc ta wiadomość pojawiła się w zeszłym tygodniu na wszystkich moich Google Chrome bez powodu. Nie wprowadziłem żadnych zmian, nadal jestem zalogowany na tym samym koncie, na którym byłem przez 5 lat, a wcześniej tak się nie stało. Jest to zupełnie normalne konto @gmail, więc przeraża mnie ta wiadomość „Twoja przeglądarka jest zarządzana przez twoją organizację”. Jak się go pozbyć / naprawić?

Użytkownik nie wprowadził żadnych zmian i ma to samo konto przez 5 lat. To bardzo przerażający problem, a dziś pokażemy, jak rozwiązać problem.

Jak naprawić przeglądarką zarządza komunikat organizacji

1. Użyj opcji flagi Chrome

  1. Rodzaj chrome: // flags / w pasku adresu.flagi chrome Ta przeglądarka jest zarządzana przez firmę
  2. Wpisz „zarządzaj” w Pole wyszukiwania.
  3. Wyłączyć Pokaż zarządzany interfejs użytkownika dla zarządzanych użytkowników.
  4. Kliknij Uruchom ponownie teraz jeśli chcesz, aby nowa opcja zaczęła obowiązywać natychmiast.zarządzane wyniki wyszukiwania chrome Ta przeglądarka jest zarządzana przez firmę

Chcesz ukryć najczęściej odwiedzane strony na stronie Nowa karta w Chrome? To prostsze niż myślisz!

2. Edytuj rejestr

  1. naciśnij Klawisz Windows + R. aby otworzyć program Run.
  2. Wpisz „regedit” i kliknij OK, aby otworzyć Edytor rejestru.okno uruchamiania regedit Ta przeglądarka jest zarządzana przez firmę
  3. Iść do HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ i usuń GoogleChrome klawisz w lewym okienku.
  4. Uruchom ponownie Chrome, aby sprawdzić, czy problem nadal występuje.

3. Użyj innej przeglądarki

UR Browser Twoja przeglądarka jest zarządzana przez firmę

Ta przerażająca wiadomość może zostać trwale usunięta po zmianie przeglądarki. Zalecamy przeglądarkę UR dla zwiększenia prywatności i ochrony.

Jest to lekkie i przyjazne dla użytkownika narzędzie do surfowania po Internecie bez żadnych zmartwień. Nieprzekonany? Sprawdź naszą szczegółową recenzję, aby dowiedzieć się więcej o przeglądarce UR!

Chcesz przejść do przeglądarki UR? Oto wszystko, co musisz o tym wiedzieć!

Wniosek

Zatem rzeczy nie są tak przerażające, jak się wydają. Możesz szybko rozwiązać problem dzięki naszym rozwiązaniom. Zmień ustawienie Chrome lub popraw rejestr. To wszystko zależy od ciebie!

Ponadto zalecamy zawsze aktualizować przeglądarkę lub przechodzić na UR Browser, jeśli nie chcesz więcej napotykać wiadomości typu „Ta przeglądarka jest zarządzana przez firmę”.

Czy nasze rozwiązania Ci pomogły? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Link do głównej publikacji