Szukasz najlepszego programu antywirusowego z funkcją odzyskiwania danych? Oto nasza lista na rok 2019

Dane są jednym z najważniejszych priorytetów każdej firmy w dzisiejszej erze cyfrowej.

Gdy stracisz dane z powodu awarii dysku twardego lub komputery i / lub urządzenia zostaną zainfekowane wirusem lub złośliwym oprogramowaniem, dane mogą zostać utracone z powodu uszkodzenia lub uszkodzenia plików.

W przypadku utraty danych może być konieczne przywrócenie komputerów i odzyskanie danych przy użyciu zaawansowanego oprogramowania, które również wymaga wyszkolonej siły roboczej do wdrożenia.

Pomyślna operacja odzyskiwania danych może wyłączyć uszkodzone pliki podczas przesyłania i ponownej instalacji niezbędnych programów lub plików oraz pomóc odzyskać dane po uszkodzeniu lub utracie.

W takim przypadku będziesz potrzebować dobrego programu antywirusowego z funkcją odzyskiwania danych, aby wyodrębnić i ponownie zainstalować dane utracone w wyniku uszkodzenia lub uszkodzenia plików.

Oto nasza lista najlepszych programów antywirusowych z odzyskiwaniem danych dla urządzenia z systemem Windows:

 • Bitdefender
 • BullGuard
 • Panda Security Pro
 • F-Secure
 • Norton
 • Trend Micro
 • AVG Antivirus

Najlepszy program antywirusowy z odzyskiwaniem danych dla komputerów z systemem Windows

1

Bitdefender (zalecany)

program antywirusowy z odzyskiwaniem danych

Bitdefender chroni wszystkie punkty końcowe i oferuje zintegrowany system bezpieczeństwa przedsiębiorstwa z uproszczonymi zabezpieczeniami dla małych i średnich firm oraz dostawców usług.

Dzięki płycie ratunkowej Bitdefender, darmowemu narzędziu, które skanuje komputer w bezpiecznym środowisku bez konieczności ładowania systemu operacyjnego.

Silniki skanujące wykrywają i dezynfekują nawet najnowsze złośliwe oprogramowanie za pomocą automatycznych aktualizacji, i można to ustawić na dysku CD / DVD lub na dysku flash USB.

Aby odzyskać dane, musisz utworzyć ratunkową płytę CD / DVD Bitdefender z obrazem ISO, który można pobrać, oraz aplikacją do nagrywania obrazów.

    — Pobierz teraz Bitdefender

 • Przeczytaj także: Jak pobrać i zainstalować Bitdefender 2018 na komputerze z systemem Windows

2)

BullGuard (syggested)

program antywirusowy z odzyskiwaniem danych

Jeśli napotkasz awarię dysku twardego lub utracisz dane z powodu uszkodzonych plików, może to być katastrofalne, szczególnie jeśli nie regularnie tworzysz kopii zapasowych danych.

Możesz odzyskać lub odtworzyć niektóre dane, ale niektórych nie można odzyskać, takich jak zdjęcia lub nagrania wideo, których nie można ponownie zrobić.

Jeśli komputer ulegnie awarii lub pliki zostaną zainfekowane wirusem lub złośliwym oprogramowaniem, możesz użyć programu antywirusowego BullGuard z funkcją odzyskiwania danych, ponieważ ma on kopię zapasową online, która umożliwia dostęp do plików z dowolnego komputera i przywracanie ich z tych źródeł kopii zapasowych.

BullGuard zapewnia wiodącą w branży ochronę przed wszystkimi formami zagrożeń i oferuje potężne kopie zapasowe do ochrony plików na wypadek awarii systemu lub utraty komputera, a także wielu innych funkcji bezpieczeństwa.

Jego konstrukcja jest skuteczna i przyjemna, z prostym w nawigacji i interfejsem deski rozdzielczej oraz wyraźnie oznaczonymi funkcjami i czynnościami.

Możesz wybrać ochronę BullGuard Premium, BullGuard Internet Security lub BullGuard antywirus.

   — Pobierz teraz Bullguard (bezpłatne pobieranie)

 • Przeczytaj także: 5 najlepszych lokalnych programów do tworzenia kopii zapasowych danych do użycia

3)

Panda Internet Security Pro 2018

program antywirusowy z odzyskiwaniem danychTen program antywirusowy z odzyskiwaniem danych łączy zaawansowane technologie ochrony oraz funkcje wykrywania i naprawiania, dzięki czemu nie musisz panikować po utracie danych.

Zabezpieczenia Panda do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych chronią Twoje dane, abyś nigdy więcej nie stracił jednego pliku, a także odzyskasz je szybko i łatwo.

Jest łatwy w użyciu i utrzymaniu, obniża koszty i minimalizuje zużycie zasobów, a także zapewnia gwarantowaną dostępność usług i ciągłe monitorowanie systemu.

 • Pobierz teraz Panda Antivirus Pro

4

F-Secure

program antywirusowy z odzyskiwaniem danych

Program antywirusowy F-Secure dla przedsiębiorstw pozwala prowadzić działalność bez obaw.

Jako program antywirusowy z odzyskiwaniem danych, F-Secure wykorzystuje Rescue CD, aplikację narzędziową do pobrania na komputer, która pozwala użytkownikom naprawić sprzęt, który nie uruchamia się, uszkodzony przez nadmierne złośliwe oprogramowanie.

Dysk ratunkowy F-Secure wykonuje różne rodzaje napraw, w tym odzyskiwanie danych, a także narzędzie PhotoRec, które odzyskuje dane utracone przez uszkodzony system plików lub dane przypadkowo usunięte.

Ma także narzędzie TestDisk, które pozwala odzyskać utracone partycje.

F-Secure podchodzi do bezpieczeństwa cybernetycznego, wykorzystując najnowszą wiedzę ludzką i stale udoskonala technologię w celu kompleksowego przewidywania, zapobiegania, wykrywania i reagowania na zagrożenia.

Uzyskaj F-Secure

 • Przeczytaj także: Oto 5 najlepszych narzędzi do odzyskiwania skasowanych zdjęć z komputera

5

Norton

program antywirusowy z odzyskiwaniem danychNorton (firmy Symantec) to łatwy w użyciu, szybki w instalacji program antywirusowy o niezrównanej wydajności i gwarantowanej ochronie, zapewniający najlepszą ochronę dla każdego sposobu połączenia.

Dzięki Norton Security Premium (z kopią zapasową) i Norton Online Backup możesz zagwarantować, że wszystkie twoje dane są chronione przed uszkodzeniem lub uszkodzeniem, a także mieć płynny proces odzyskiwania danych, aby przywrócić całość lub większość tego, co zostało dotknięte.

Norton zapewnia również pełną ochronę komputera i urządzeń przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem, ochronę tożsamości i prywatności, ochronę przed zagrożeniami internetowymi, elastyczne zabezpieczenia internetowe do zmiany w zależności od potrzeb oraz wsparcie online od techników Norton.

Uzyskaj Norton Security

6

AVG Antivirus

avg antywirusowe odzyskiwanie danych antywirusowych

Innym programem antywirusowym z funkcją odzyskiwania danych, który możesz wypróbować, jest AVG Antivirus. Ten antywirus jest dostępny w kilku różnych wersjach, a darmowa wersja zapewni podstawową ochronę przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, oprogramowaniem ransomware i innym złośliwym oprogramowaniem.

Ponadto ta wersja będzie blokować niebezpieczne linki, pliki do pobrania i załączniki wiadomości e-mail, dzięki czemu Twój komputer pozostanie bezpieczny przez cały czas. Inną funkcją, która może okazać się przydatna, jest możliwość przeskanowania komputera pod kątem problemów z wydajnością.

Jeśli potrzebujesz większego bezpieczeństwa, dostępna jest wersja AVG Internet Security, która oferuje takie same funkcje jak poprzednia wersja, ale ma również zaawansowaną ochronę przed oprogramowaniem ransomware, dzięki czemu Twoje pliki pozostaną bezpieczne przez cały czas. Kolejną świetną funkcją jest wbudowana zapora ogniowa, która pozwala łatwo kontrolować, które aplikacje mają dostęp do Internetu.

Warto wspomnieć, że ta wersja ma ochronę przed phishingiem, dzięki czemu Twój komputer będzie bezpieczny przed złośliwymi witrynami internetowymi, które próbują ukraść Twoje dane. Inną funkcją, która może Ci się przydać, jest ochrona kamery internetowej, dzięki czemu możesz łatwo powstrzymać złośliwych użytkowników przed dostępem do kamery bez wiedzy.

Wreszcie dostępna jest wersja Ultimate. Ta wersja ma zaawansowane funkcje, takie jak Sejf danych, który zapewni, że dostęp do twoich plików będą miały tylko upoważnione osoby. Dostępny jest również Startup Optimizer, który pozwala zablokować niechciane aplikacje przed uruchomieniem na komputerze.

Warto wspomnieć, że ta wersja ma funkcję blokady aplikacji, która pozwala uniemożliwić innym użytkownikom uruchamianie niektórych aplikacji. Dostępne są również funkcje antykradzieżowe i blokada urządzenia, dzięki czemu urządzenie będzie chronione przez cały czas.

Ogólnie rzecz biorąc, AVG Antivirus oferuje niesamowite funkcje, a jeśli szukasz nowego antywirusa, być może powinieneś rozważyć wypróbowanie AVG Antivirus.

Przegląd:

 • Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem szpiegującym i oprogramowaniem ransomware
 • Ochrona przed złośliwymi linkami, pobranymi plikami i załącznikami e-mail
 • Wbudowana zapora ogniowa
 • Ochrona przed phishingiem
 • Ochrona kamery internetowej
 • Blokada aplikacji, funkcje blokady urządzenia
 • Zabezpieczenie przeciwkradzieżowe

Pobierz teraz AVG Antivirus

7

Trend Micro

program antywirusowy z odzyskiwaniem danychAby zapewnić bezproblemowe bezpieczeństwo danych, Trend Micro jest najlepszym antywirusem z funkcją odzyskiwania danych.

Jest prosty, łatwy w konfiguracji, a ponadto zaufało mu ponad pół miliona firm na całym świecie, z 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa.

Trend Micro zapewnia całodobową widoczność zagrożeń i ochronę danych dzięki kompleksowemu rozwiązaniu w chmurze, które zapewnia ochronę punktów końcowych, bezpieczeństwo sieciowe i pocztę elektroniczną w jednym bezproblemowym pakiecie z automatycznymi aktualizacjami, zerową konserwacją i niskimi miesięcznymi kosztami .

Dzięki narzędziu Full Disk Encryption Recovery, dyskowi rozruchowemu używanemu do naprawy urządzenia, jeśli nie można go uruchomić, Trend Micro pozwala skanować i naprawiać problemy, które uniemożliwiają logowanie, i odzyskiwać dane, nawet z zaszyfrowanego dysku.

Po pełnym zaszyfrowaniu urządzenia do szyfrowania dysku może być konieczne wykonanie operacji przywracania systemu, na przykład w przypadku uszkodzonego środowiska Windows.

Aby wykonać tę akcję, musisz najpierw odszyfrować dysk. Jednak metody odzyskiwania danych są dostępne dla administratorów szyfrowania Endpoint i kont uwierzytelniających w celu odzyskiwania danych, gdy urządzenie do szyfrowania całego dysku nie działa prawidłowo.

Uzyskaj Trend Micro

Czy używałeś któregokolwiek z tych programów antywirusowych do odzyskiwania danych? Jeśli tak, podziel się z nami swoimi doświadczeniami lub powiadom nas o swoim ulubionym, który nie znalazł się na liście, upuszczając komentarz w poniższej sekcji.

Link do głównej publikacji