SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION Błąd zatrzymania w systemie Windows 10/8/7

Jeśli widzisz niebieski ekran SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION lub błąd zatrzymania w systemie Windows 10/8/7, to posty sugerują niektóre obszary, na które możesz spojrzeć, aby rozwiązać problem. Błąd zatrzymania jest zwykle powodowany przez pliki takie jak fltmgr.sys, win32k.sys, ntoskrnl.exe, tcp.sys, neti.sys, ntfs.sys, win32kfull.sys itp.

SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION

SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION

Ten błąd zatrzymania jest zwykle odbierany w przypadkach nadmiernego użycia puli stronicowanej i może wystąpić z powodu przekierowania sterowników graficznych w trybie użytkownika i przesłania złych danych do kodu jądra.

Aby rozwiązać ten problem, oto kilka rzeczy, które możesz wypróbować.

1] Otwórz wiersz polecenia i uruchom chkdsk / f / r na dysku, aby uruchomić Sprawdź dysk, aby zidentyfikować, naprawić i naprawić uszkodzone sektory, jeśli występują, na dysku twardym.

2] Ten niebieski ekran może wystąpić z powodu problematycznych sterowników. Zaktualizuj sterowniki Intel i AMD. Zaktualizuj także sterowniki grafiki lub wideo za pomocą Menedżera urządzeń.

3] Zgłoszono, że niektóre programy, takie jak McAfee, BitDefender, Virtual Clone Drive, powodują ten niebieski ekran. Skorzystaj z własnego uznania i sprawdź, czy chcesz je odinstalować, i sprawdź, czy problem nie zniknie.

4] Otwórz Menedżera urządzeń i sprawdź, czy jakieś urządzenia są oznaczone żółtym wykrzyknikiem. Jeśli ostatnio dodano nowe sterowniki urządzeń lub usługi systemowe, spróbuj je usunąć lub zaktualizować. Jeśli ostatnio dodałeś nowy sprzęt do systemu, usuń go i zobacz. Sprawdź również u producenta i sprawdź, czy są dostępne aktualizacje oprogramowania układowego.

5] Uruchom internetowe narzędzie do rozwiązywania problemów z niebieskim ekranem dla systemu Windows 10 firmy Microsoft to kreator, który ma pomóc początkującym użytkownikom naprawić błędy Stop. Pomoże to naprawić błąd niebieskiego ekranu i po drodze zapewni przydatne linki.

Ten przewodnik po niebieskim ekranie zawiera ogólne kroki rozwiązywania problemów. Możesz na to rzucić okiem.

Wszystkiego najlepszego!

Link do głównej publikacji