[ROZWIĄZANO] Błędy Call of Duty Advanced Warfare — awarie, jąkanie, niski FPS i więcej

błędy wezwania do służby zaawansowane

Jak co roku Call of Duty Advanced Warfare w grze pojawiły się nowe elementy dla miłośników gry w postaci kombinezonów egzo i niektórych zaawansowanych gadżetów. Wszystko wygląda idealnie w Call of Duty Advanced Warfare, ale niektórzy użytkownicy komputerów wydają się być pozbawieni całej zabawy z powodu błędy, błędy, awarie, zrzuty FPS i problemy z uruchomieniem.

Nie oznacza to, że gra jest pełna błędów i problemów, ale wciąż występują problemy, które należy bardzo naprawić. Jeśli masz również taki problem z tą konkretną grą, sprawdź poniższe możliwe poprawki wymienione poniżej, aby grać bez żadnych problemów. Sprawdź także wymagania systemowe gry, aby wiedzieć, czy Twój system jest zgodny z grą, czy nie.

Wymagania systemowe do gry w Call of Duty Advanced Warfare

Minimum

 • OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
 • Pamięć: 6 GB pamięci RAM
 • Edytor: Intel® Core ™ i3-530 @ 2,93 GHz / AMD Phenom ™ II X4 810 @ 2,80 GHz
 • Twardy dysk: 55 GB dostępnego miejsca
 • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTS 450 @ 1 GB / ATI® Radeon ™ HD 5870 @ 1 GB
 • Sieć: Szerokopasmowy Internet
 • DirectX: Wersja 11
 • Karta dźwiękowa: Kompatybilny z DirectX

Zalecana

 • OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
 • Pamięć: 8 GB pamięci RAM
 • Edytor: Intel Core i5-2500K @ 3,30 GHz
 • Twardy dysk: 55 GB dostępnego miejsca
 • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 760 @ 4 GB
 • Sieć: Szerokopasmowy Internet
 • DirectX: Wersja 11
 • Karta dźwiękowa: W 100% kompatybilny z DirectX 9.0c 16-bit

Jak naprawić błędy związane z Call of Duty Advanced Warfare?

# 1 ulega awarii po 5-10 minutach spowodowanych przez kierowcę

Gracze to zgłosili zaawansowane wojny wojenne w Call of Duty zawieszają się w systemie Windows 10 po rozegraniu od 5 do 10 minut w trybie SinglePlayer i MultiPlayer.

W takim przypadku, jeśli aktualizacja i wycofanie sterowników dla twojego GPU nie pomoże, spróbuj czystej i świeżej instalacji sterowników, a także musisz odinstalować programy innych firm, takie jak dowolny rejestrator gier lub inne powiązane narzędzie, jeśli działa na twoim komputerze .

Możesz także spróbować Revo Uninstaller odinstalować programy łatwo i całkowicie.

# 2 Awarie z nieodwracalnym błędem DirectX

Naprawić Błąd bezpośredni X., spróbuj uruchomić dxsetup z folderu redist w katalogu gry. Uruchom ponownie komputer, a teraz będzie działał dobrze. Upewnij się tylko, że twój system jest zainstalowany z najnowszą wersją sterowników twojego GPU.

Możesz zaktualizować sterowniki z oficjalnej strony Microsoft lub strony producenta. Aby było Ci łatwiej, spróbuj Driver Booster do automatycznej aktualizacji sterowników bez potrzeby jakiejkolwiek osoby trzeciej.

# 3 Błąd tekstury tekstur

Jeśli gra ulegnie awarii z powodu problemu z teksturami, spróbuj wyłączyć Cache Spot Shadow Maps i Cache Sun Shadow Maps w menu ustawień.

# 4 Problem z Call of Duty Advanced Warfare Performance, niski FPS i problem z grafiką

Advanced Warfare to gra, która wymaga maksymalnego wykorzystania komputera, aby zapewnić doskonałą przyjemność z grania. Jeśli osiągasz względnie niską wydajność, po prostu sprawdź, czy sterowniki GPU są aktualne, czy nie.

Jeśli są aktualne, spróbuj obniżyć ustawienia z menu graficznego. Zaobserwowano, że wyłączanie Cieniowych Spot Shadow Maps i Cache Sun Shadow Maps czasami daje znaczny wzrost wydajności.

Jeśli grasz w tę grę na swoim laptopie, uruchom ją przy użyciu dedykowanej pamięci wideo, a nie zintegrowanej.

Jeśli masz trudności w Call of Duty Advanced Warfare fps drop fix, wtedy możesz uruchomić Game Booster. Pomoże Ci to w ustaleniu niskiego FPS i poprawi wydajność gry.

 • Wzmacnia grę.
 • Doświadcz ulepszonej gry na PC.
 • Uwiecznij swoje najlepsze momenty gry
 • Uzyskaj lepszą szybkość FPS.

# 5 Call of Duty Advanced Warfare Microstuttering Fix

Jeśli występuje mikro jąkanie/ screen, nawet jeśli masz zaktualizowany sterownik, a następnie wyłącz Opcje ładowania wstępnego modułu cieniującego z menu ustawień. Może to pomóc w rozwiązaniu problemu jąkania się zaawansowanej wojny na wezwanie do służby.

# 6 Problem z synchronizacją dźwięku Cutscene

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby rozwiązać problem Problem z synchronizacją dźwięku jest aktualizacja sterowników karty dźwiękowej. Jeśli to nie zadziała, to wyłącz supersampling w menu graficznym ponieważ wydawało się to być przyczyną problemu.

Aby tymczasowo rozwiązać problem, po prostu pomiń przerywnik za pierwszym razem, a gdy rozpocznie się misja, uruchom go ponownie, a film może działać poprawnie następnym razem.

# 7 Call of Duty Advanced Warfare — Dxtory powoduje awarię gry

Na razie gra się zawiesi, jeśli spróbujesz biegać Dxtory przed lub po uruchomieniu gry. Na razie nie ma poprawki, więc możesz chcieć użyć innego narzędzia. A jeśli znalazłeś własną poprawkę, daj nam znać w komentarzach poniżej.

# 8 Call of Duty Advanced Warfare — Poprawa wydajności

Możesz spróbować wykonać poniższy krok, aby uniknąć losowych awarii i problemów z wydajnością:

Po pierwsze musisz otwórz plik konfiguracyjny w folderze gry / odtwarzacze 2 foldery. Następnie dodaj do niego następujące polecenia:

seta r_elevatedPriority „1”

To polecenie poprawi numer priorytetu dla procesora.

seta r_preloadShadersAfterCinematic „0”

To polecenie sprawi, że shadery będą się ładować podczas filmowania. Ale przed wprowadzeniem zmian należy wykonać kopię zapasową oryginalnej konfiguracji, aby w razie awarii przywrócić ustawienia domyślne.

Wniosek

Mam nadzieję, że powyższe rozwiązania pomogły ci w naprawie błędów zaawansowanych gier wojennych typu call of duty, takich jak awarie, jąkanie, niski FPS i inne problemy.

Wszystkie te rozwiązania z pewnością pomogą ci cieszyć się grą bez żadnych problemów, ale jeśli jakoś tak się nie stanie i nadal masz jakiś problem, możesz spróbować uruchomić Narzędzie do naprawy komputera. To narzędzie naprawi wszystkie te irytujące błędy i będziesz mógł w pełni cieszyć się tą grą na swoim przenośnym gadżecie.

Link do głównej publikacji