[ROZWIĄZANE] Jak naprawić błąd DirectX League Of Legends d3dx9_39.dll

liga legend

League of Legends gra jest znana jako jedna z najczęściej granych Wieloosobowe gry online Battle Arena (MOBA) na świecie. W rzeczywistości wiele osób porównuje tę grę World of Warcraft która jest również znana jako jedna z najczęściej granych gier MMORPG na całym świecie.

Nie ma porównania między tymi dwiema grami, ponieważ obie gry mają własną specyfikację zgodnie z kategorią i własną reputację.

League of Legends został wydany dla Windows i Mac OS X 27 października 2009 r, i od tego czasu reputacja wciąż rośnie.

Ale jednocześnie gracze zgłaszają różne błędy, błędy i problemy podczas gry. Więc dzisiaj w tym artykule naucz się naprawiać często spotykane d3dx9_39.dll brakuje błędu League of Legends.

Ale najpierw spójrz na wymagania systemowe, aby zainstaluj i uruchom grę bez żadnych problemów.

Wymagania systemowe League of Legends:

Minimalne wymagania systemowe

 • Pamięć:2 GB
 • Karta graficzna: AMD Radeon HD 5670
 • PROCESOR: Intel Pentium 4 2,00 GHz
 • Rozmiar pliku League of Legends:8 GB
 • OS: Windows XP (TYLKO Service Pack 3), Windows Vista, Windows 7, Windows 8 lub Windows 10

zalecane wymagania systemowe

 • Pamięć:4 GB
 • Karta graficzna: AMD Radeon HD 5670
 • Procesor League of Legends: Intel Pentium 4 3,00 GHz
 • Rozmiar pliku:12 GB
 • OS: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7, Windows 8.1 lub Windows 10

Jak naprawić błąd League of Legends d3dx9_39.dll

Rozwiązanie nr 1: Uruchom ponownie komputer:

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby naprawić błąd League of Legends d3dx9_39.dll, jest ponowne uruchomienie systemu. I okazuje się, że błąd braku ligi d3dx9_39.dll został naprawiony po prostu ponownie uruchamiając komputer / laptop

Rozwiązanie 2: Zainstaluj najnowszą wersję Microsoft DirectX:

Istnieje duża szansa, że ​​jeśli uaktualnisz i zainstalujesz najnowszą wersję Microsoft DirectX wtedy automatycznie naprawi „lol d3dx9_39.dll brakuje systemu Windows 10Błąd ”.

UWAGA: Ogólnie Microsoft wydaje aktualizacje DirectX nawet bez aktualizacji litery lub numeru wersji. Dlatego ważne jest, aby upewnić się, że instalujesz najnowsze aktualizacje lub wydania, nawet jeśli tak Wersja Microsoft DirectX jest technicznie taki sam. To samo Program instalacyjny DirectX działa bardzo dobrze z kompletem wersje systemu Windows. Zainstalowanie nowej lub najnowszej wersji zastąpi brakujące pliki DirectX i błąd zostanie wkrótce naprawiony.

Rozwiązanie nr 3: Poszukaj programu instalacyjnego DirectX w grze

Jeśli okaże się, że aktualizacja najnowszej wersji DirectX firmy Microsoft nie naprawia brakującego pliku d3dx9_39.dll błędu League of Legends Windows 10, powinieneś poszukać Instalacja DirectX w grze. Zasadniczo, jeśli w grze wykorzystywany jest DirectX, twórcy oprogramowania dołączą kopię DirectX na płycie instalacyjnej.

Czasami jednak Wersja DirectX który znajduje się na dysku, lepiej naprawić program gry niż najnowsza wersja dostępna online.

Rozwiązanie 4: Ponownie odinstaluj i ponownie zainstaluj grę

Być może coś się stało z plikami w programie, z którymi kiedyś pracował Brak pliku D3dx9_39.dll i ponowna instalacja League of Legends mógł wykonać zadanie.

W większości przypadków, nawet po odinstalowaniu, niektóre pliki pozostają resztkami, które mogą nadal powodować problemy, które ostatecznie pokazują „Brak pliku D3dx9_39.dll» Komunikat o błędzie.

W tym celu możesz wypróbować narzędzie dezinstalatora innej firmy, aby całkowicie usunąć program i powiązane z nim pliki.

Pobierz Revo Uninstaller, aby całkowicie usunąć program

Rozwiązanie 5: Przywróć plik D3dx9_39.Dll z najnowszego pakietu DirectX: 

Nawet po wypróbowaniu wszystkich powyższych kroków rozwiązywania problemów błąd nie zostanie naprawiony, możesz spróbować wyodrębnić plik Plik D3dx9_39.dll z Pakiet instalacyjny DirectX indywidualnie.

Poprawka bonusowa:

Po pierwsze, powinieneś sprawdzić, czy specyfikacja twojego komputera spełnia wymagania systemowe League of Legends. Jeśli tak, możesz wykonać poniższe kroki, aby rozwiązać problemy z opóźnieniami.

 • Najpierw przejdź do Panel sterowania Nvidia.
 • Następnie wybierz Zarządzaj opcją ustawień 3D.
 • Następnie wybierz Plik wykonywalny League of Legends z listy.
 • Teraz możesz zobaczyć różne opcje, które są w menu rozwijanym.
 • Tam musisz wyszukać „Tryb zarządzania energią
 • Następnie w trybie zarządzania energią wybierz Preferuj maksymalną wydajność.

Mam nadzieję, że to zadziała, aby to naprawić W League of Legends d3dx9_39.dll brakuje błędu Windows 10.

# Błąd zapory League Of Legends: Nie można się połączyć

Jeśli chcesz, możesz wypróbować poniższe kroki. Nawet niektóre z nich rozwiązały ten błąd, wykonując następujące czynności:

 • Iść do» C: \ Riot Games \ League of Legends \ RADS \ projects
 • Usuń folder o nazwie „lol_launcher”
 • Uruchom ponownie League of Legends
 • Patcher pobierze nowy „lol_launcher”

Automatyczne rozwiązanie Aby naprawić d3dx9_39.dll brakuje błędu

Mam nadzieję, że powyższe rozwiązanie działa, aby naprawić błąd brakującej ligi d3dx9_39.dll. Ale jeśli błąd nie zostanie rozwiązany, sugeruje się uruchomienie automatycznego, profesjonalnego narzędzia do naprawy DLL.

To narzędzie naprawcze może całkowicie zoptymalizować komputer i zapobiec błędom DLL w przyszłości. Skanuje system w poszukiwaniu wszystkich uszkodzonych lub uszkodzonych naprawić błędy DLL i naprawia to poprzez aktualizację.

Mimo to jest również w stanie naprawić inne błędy związane z komputerem, takie jak Błąd DLL, błąd aplikacji, błąd BSOD, uparte błędy komputera, chronią cię przed utratą plików, złośliwym oprogramowaniem i infekcją wirusową itp.  To nie tylko naprawia błędy, ale także poprawia wydajność komputera z systemem Windows.

Pobierz Reimage DLL Repair Tool, aby naprawić wszelkiego rodzaju błędy DLL

Ostatnie słowa: 

Granie w gry w systemie Windows 10 jest tak ekscytujące, ponieważ oferuje wspaniałe funkcje graficzne, ale czasami gracze napotykają różne błędy podczas grania w gry.

Z powyższych rozwiązań możesz być w stanie naprawić błąd d3dx9_39.dll i zachęcamy do grania w League of Legends.

Mimo to, jeśli masz jakieś pytania, komentarze, sugestie, podziel się z nami w sekcji komentarzy poniżej.

Powodzenia!!!

Link do głównej publikacji