Potrzebujesz VPN do Dragon Age: Inkwizycja? Oto 5 naszych ulubionych

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona serii Dragon Age, która została wydana w 2014 roku. Gra polega na wybraniu przez gracza postaci znanej jako inkwizytor, której zadaniem jest zamknięcie tajemniczej dziury na niebie zwanej „Przełomem”. Gra akcji RPG została opracowana przez BioWare Edmonton i wydana przez gry E.A.

Na początku gry wybierasz spośród różnych ras jako swoją postać inkwizytora; obejmuje to: Ludzi, Elfów, Krasnoludów i Qunari. Do wyboru są także trzy klasy: wojownik, mag i łotrzyk, a każda z nich ma specjalne umiejętności i słabość.

Ta gra cieszy się uznaniem milionów graczy na całym świecie. Wersja dla systemu Windows ma tryb wieloosobowy z otwartym światem, do którego codziennie mają dostęp setki tysięcy graczy. Może to powodować problemy z połączeniem u niektórych graczy, które mogą powodować problemy z wydajnością gry.

Dlatego użycie VPN zmniejszy problemy z połączeniem i zapewni bezpieczne i niezawodne połączenie z serwerami gier. W tym poście omówiono pięć najlepszych programów VPN, które są idealne Dragon of Age: Inkwizycja gry z ich głównymi funkcjami, które pomogą Ci wybrać właściwy dla swoich potrzeb.

5 najlepszych VPN dla Dragon Age: Inkwizycja

1

CyberGhost (zalecane)

cyberghost

CyberGhost to wszechstronny VPN, który ma wiele funkcji, dzięki czemu jest najlepszym VPN dla Dragon Age: Inkwizycja. CyberGhost oferuje pełną usługę VPN do różnych celów. Sieć VPN z Izraela oferuje ponad 1000 serwerów w 50 lokalizacjach w ponad 40 krajach.

Ponadto CyberGhost jest jedną z najlepszych dostępnych sieci VPN do grania w gry online i bezpiecznego przeglądania stron internetowych. Ten dostawca usług VPN zapewnia również wysoką wydajność, ponieważ ich serwery mają szybką szybkość i niezawodne połączenie, co czyni go niezbędnym do gier online i przesyłania strumieniowego.

 • Co więcej, istnieje darmowa wersja VPN, ale ma ograniczone funkcje i irytujące wyskakujące reklamy. Aby korzystać z pełnych możliwości CyberGhost, musisz uaktualnić do wersji premium, która kosztuje 44,99 USD za jedno urządzenie i 70 USD rocznie za maksymalnie pięć jednoczesnych połączeń. To sprawia, że ​​jest to jedna z drogich opcji, ale zapewnia dobry stosunek jakości do ceny.

  • Pobierz teraz Cyber ​​Ghost VPN (specjalne 77% zniżki)

  2)

  NordVPN (sugerowany)

  VPN dla inkwizycji z epoki smokaNordVPN może nie oferować najszybszych prędkości VPN, ale jego bezpieczne połączenie i przyjazny interfejs sprawiają, że jest to konieczność. Sieć VPN z Panamy znana jest z jednego z najbezpieczniejszych połączeń, które omijają wiele bloków geolokalizacyjnych i zapór ogniowych.

  Ponadto NordVPN to dobry wybór VPN dla Dragon Age w regionach, w których korzystanie z Internetu jest mocno ograniczone przez rząd. VPN oferuje 3000 serwerów w 70 lokalizacjach w ponad 50 krajach; daje to graczom różnorodne opcje łączenia się z serwerami gier.

  VPN może również umożliwiać do sześciu jednoczesnych połączeń na jednym połączeniu i jest zabezpieczony 256-bitowym szyfrowaniem, które zapewnia bezpieczeństwo i prywatność danych.

  Jednak korzystanie z NordVPN kosztuje 5,75 USD miesięcznie, które jest rozliczane co roku i umożliwia jednoczesne podłączenie do sześciu urządzeń.

  • Pobierz teraz NordVPN

  3)

  PureVPN

  VPN dla Diablo 3 2PureVPN kładzie większy nacisk na wydajność i jest jedną z niezawodnych usług VPN dostępnych z zabezpieczonymi połączeniami. VPN z siedzibą w Hongkongu oferuje ponad 500 serwerów w oszałamiającej 141 krajach na całym świecie. Umożliwia to graczom dostęp do serwerów w dowolnym miejscu na świecie, VPN obsługuje również do pięciu jednoczesnych urządzeń, co czyni go przydatnym dla urządzeń domowych.

  Jeśli chodzi o szybkość gry, króluje, PureVPN nie zawodzi i utrzymuje jedne z najszybszych prędkości serwerów odnotowanych w testach VPN. Otrzymujesz również bezpieczne szyfrowanie informacji i opcję „zabicia przełącznika”, która zapewnia bezpieczeństwo przed włamaniami.

  Subskrypcja PureVPN jest oferowana w różnych pakietach, a najtańsze kosztuje 2,95 USD co dwa lata, a roczna subskrypcja kosztuje 10,95 USD miesięcznie.

  Pobierz PureVPN

  • 4

   VyprVPN

   VPN dla Diablo 3 2VyprVPN jest nastawiony na maksymalną prędkość, ponieważ posiada najszybsze serwery, co czyni go popularnym wyborem wśród intensywnych użytkowników Internetu, a zwłaszcza graczy Dragon Age: Inkwizycja. Ponadto VyprVPN oferuje bezpieczne połączenie z przeglądarkami i zapewnia bezpieczeństwo informacji.

   • Gracze Dragon Age mogą polubić szybkość serwerów VyprVPN, ponieważ korzystanie z tej sieci VPN jest wysoce zalecane dla graczy w miejscach o słabej prędkości połączenia z Internetem. Ma również intuicyjny i przyjazny interfejs, który umożliwia połączenie z najszybszym połączeniem blisko Ciebie za pomocą jednego kliknięcia.

    Jednak VyprVPN oferuje zarówno usługę subskrypcji podstawowej, jak i premium, z podstawową opłatą 5 USD rocznie, a premia kosztuje 6,67 USD rocznie.

    Pobierz VyprVPN

    5

    ExpressVPN

    VPN dla Diablo 3 2Ta wysoko oceniana najlepsza sieć VPN dla Dragon Age: Inkwizycja oferuje połączenie wydajności i bezpieczeństwa z ładnym, przyjaznym dla użytkownika interfejsem. ExpressVPN oferuje ponad 2000 serwerów w 148 lokalizacjach w ponad 90 krajach na całym świecie, z nieograniczoną przepustowością.

    Gracze są pewni niezawodności, gdy są podłączeni do serwerów Dragon Age, a połączenia są przekierowywane przez serwery ExpressVPN; zapewnia to bezpieczeństwo połączenia przy jednoczesnym zachowaniu wysokich prędkości serwera. ExpressVPN jest zgodny z polityką braku logów i ma inne zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak przełącznik zabijania i ochrona przed wyciekiem DNS, która umożliwia bezpieczną grę.

    Aby w pełni korzystać z zalet ExpressVPN, miesięczny koszt to 8,32 USD, a 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

    Pobierz ExpressVPN

    Mamy nadzieję, że ta lista ułatwi ci wybranie najlepszej sieci VPN dla Dragon Age: Inkwizycja, aby spełnić Twoje potrzeby związane z grami online. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami z korzystania z któregokolwiek z dostawców usług VPN, o których wspomnieliśmy powyżej, komentując poniżej.

Link do głównej publikacji