Pokaż swoją popularność dzięki licznikowi Twitter

Niedawno odwiedziłem Sarę Perez, która prowadzi znakomitego bloga Sarah in Tampa, na którym moją uwagę zwrócił licznik obserwujących na Twitterze. Licznik wygląda bardzo podobnie do licznika Feedburner, który dodałem do mojego bloga, aby wyświetlać liczbę użytkowników, którzy czytają mój kanał RSS każdego dnia.

Licznik na Twitterze działa podobnie tylko z tym, że wyświetla obserwujących na Twitterze konto na Twitterze. Nie korzystam z Twittera, ale myślę, że może to być interesujące dla „skłonnych do społeczności” webmasterów, którzy czytają mój blog.

Możesz udać się na Twitter Counter, jeśli chcesz utworzyć swój własny licznik obserwujących na Twitterze, aby wyświetlać obserwujących na blogu, stronie internetowej, a nawet podpis na forum. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać swoją nazwę użytkownika na Twitterze oraz skopiować i wkleić wyświetlony kod.

Twitter obserwujący

Użytkownicy mogą również sprawdzić liczbę obserwujących z ostatnich siedmiu dni, a nawet odkryć 100 najlepszych użytkowników Twittera z największą liczbą obserwujących. Poniżej znajduje się przykład miejsca 12 na tej liście od użytkownika o nazwie HotDogsLadies z imponującą liczbą obserwujących.

obserwujący na Twitterze

Odwiedzający mogą spojrzeć na liczbę obserwujących na każdym koncie Twitter, a nawet osadzić statystyki innej osoby na swojej stronie internetowej, aby się pochwalić, podobnie jak ci użytkownicy, którzy osadzają konta Feedburner innych webmasterów, aby wyświetlać większą liczbę czytników kanałów RSS.

Link do głównej publikacji