Pobierz CyberGhost VPN, aby usunąć ograniczenia przepustowości komputera

CyberGhost to wysoce niezawodna usługa VPN, która pozwala w łatwy sposób ukryć swoją aktywność w Internecie i dane osobowe.

Jest to znany dostawca oferujący zarówno bezpłatne, jak i płatne subskrypcje. Zarówno bezpłatna, jak i płatna edycja CyberGhost oferują serwery VPN bez limitu przepustowości. Jednak serwery premium są zwykle szybsze, a wolne serwery mogą czasami być zatłoczone.

CyberGhost nie jest małym dostawcą VPN, od 2017 roku ma ponad dziesięć milionów użytkowników. Ponadto usługa VPN obsługuje urządzenia z Androidem, iOS, Mac OS i Windows.

Dostawca VPN nie zakazuje udostępniania P2P na swoich serwerach. Jednak nie pozwalają na to całkowicie. Innymi słowy, mają niektóre serwery, które nie obsługują technologii peer-to-peer.

Na szczęście serwery te są oznaczone, dzięki czemu można ich uniknąć, jeśli planuje się korzystanie z klienta P2P.

Dlaczego potrzebuję VPN, takiego jak CyberGhost?

Istnieje wiele sposobów korzystania z niezawodnej usługi VPN, takiej jak Cyber ​​Ghost. Poniżej znajdują się niektóre z głównych zalet korzystania z usługi VPN.

1. Zwiększone bezpieczeństwo

Zazwyczaj ludzie korzystają z usług VPN jako bezpiecznego sposobu korzystania z Internetu. Innymi słowy, zaszyfrowane serwery VPN zapobiegną kradzieży twoich danych osobowych, numeru konta bankowego, haseł itp. Przez wścibskich oczu.

Twój komputer jest szczególnie narażony na ataki hakerów, gdy korzystasz z Wi-Fi na lotnisku, w kawiarni itp. Wi-Fi w miejscach publicznych ma słabe zabezpieczenia, pozwalając hakerom na przejęcie komputera i kradzież cennych informacji.

Mówiąc o bezpieczeństwie Wi-Fi, mamy dedykowany artykuł na temat ochrony komputera podczas korzystania z publicznej sieci Wi-Fi. Sprawdź to i zastosuj podane tam rekomendacje.

Jednak usługa VPN jest doskonałym narzędziem do odpierania hakerów. CyberGhost to jedna z najlepszych usług na rynku, która zapewnia tego rodzaju ochronę. Powodem tego jest to, że firma oferuje jedne z najlepszych technologii szyfrowania, które może zapewnić usługa VPN.

Płatne plany od tego dostawcy oferują szyfrowanie AES na poziomie 256 bitów, co w zasadzie oznacza, że ​​nie musisz martwić się o hakerów podczas przesyłania lub pobierania poufnych informacji osobistych lub biznesowych.

  Sprawdź teraz promocję Cyberghost dla naszych czytelników (sprzedaż 77%)

2. Unikaj kierowania geograficznego

Geotargetowanie służy do wyświetlania reklam lub treści w witrynie lub programie na podstawie lokalizacji użytkownika. Weźmy na przykład Netflix, aplikację do przesyłania strumieniowego filmów, która wyświetla różne treści w zależności od kraju, w którym się znajdujesz.

Na przykład użytkownicy serwisu Netflix w Stanach Zjednoczonych mogą mieć więcej treści niż użytkownik serwisu Netflix w Chinach. Jeśli jednak korzystasz z usługi VPN, takiej jak CyberGhost, możesz dosłownie uzyskać dostęp do treści Netflix z dowolnego kraju, o ile dostawca ma tam serwery.

Ta funkcja oczywiście nie działa tylko w przypadku Netflix. Niektóre witryny, takie jak Facebook i Google, są zablokowane w krajach takich jak Chiny. Jeśli jednak korzystasz z VPN, możesz ominąć te ograniczenia lokalizacji.

 • Dowiedz się, jak przewyższyć Google i Facebooka, gromadząc dane osobowe

3. Zmniejsz ping i popraw rozgrywkę

W poprzednim artykule wspomnieliśmy, że istnieją pewne rodzaje usług VPN, które zostały stworzone specjalnie dla graczy. VPN może zmniejszyć ping, co z kolei skraca czas reakcji, unikając przeciążonych ścieżek do serwera gry, w którą grasz.

Jeśli gra nie ma serwerów zlokalizowanych w Twojej okolicy, najprawdopodobniej będziesz chciał uzyskać VPN.

Dobry dostawca VPN, taki jak CyberGhost, może dosłownie sprawić, że gra online była wcześniej niedostępna. Polecam CyberGhost, ponieważ są one znane jako jeden z najszybszych dostępnych dostawców.

4. Nieograniczona przepustowość

Nieograniczona przepustowość oznacza, że ​​możesz przesyłać lub pobierać tyle danych lub informacji, ile chcesz na serwerze VPN, w dowolnym okresie czasu. Teraz nie wszystkie usługi VPN zapewniają nieograniczoną przepustowość. Ale wszystkie typy planów z CyberGhost oferują nieograniczoną przepustowość, nawet bezpłatną edycję.

 • RÓB WIĘCEJ: Jak zwiększyć przepustowość w Windows 10 Home i Windows 10 Pro

Dlaczego warto wybrać CyberGhost zamiast innych dostawców VPN?

CyberGhost zapewnia wszystko, czego potrzebujesz w sieci VPN, w tym najwyższe zabezpieczenia, liczne serwery i zredukowane pingowanie. Chociaż interfejs jest dość prosty, istnieją zaawansowane opcje, które zadowolą bardziej doświadczonych użytkowników.

Należy zauważyć, że bezpłatna sieć VPN oferowana przez CyberGhost będzie oczywiście oferować mniej funkcji niż wersje premium. Myślę jednak, że jest to wspaniała cecha tego dostawcy VPN, ponieważ ma on jako serwer VPN idealny dla wszystkich.

Jeśli masz niewielkie lub żadne doświadczenie z serwerami VPN, zawsze możesz zacząć od korzystania z jednego z bezpłatnych serwerów CyberGhost. Gdy dowiesz się, jak korzystna może być usługa CyberGhost VPN, możesz przejść do płatnego planu.

Jeśli zdecydujesz się na aktualizację, z przyjemnością dowiesz się, że CyberGhost oferuje bardzo konkurencyjne ceny, szczególnie jeśli kupisz dwuletni plan naraz. Możesz zobaczyć zdjęcie poniżej, aby zobaczyć, ile kosztuje subskrypcja premium.ceny VPNghost VPN

 • WIĘCEJ: 5 najlepszych map śledzenia złośliwego oprogramowania, aby zobaczyć ataki bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym

Jakie są różnice między trzema planami CyberGhost?

CyberGhost oferuje trzy różne typy planów. Plany te nazywane są wersją próbną, premium i premium plus. Poniższe informacje pomogą lepiej zrozumieć różnice między poszczególnymi wersjami CyberGhost.

 • CyberGhost 7-dniowa wersja próbna

Różnice między wersją pełną a darmową (lekką) to:

 • 3 z 6 profili to otwarte — ochrona Wi-Fi, odblokowanie podstawowej strony internetowej i surfowanie anonimowo są otwarte (brak torrentów, brak przesyłania strumieniowego)
 • musisz poczekać na połączenie przez 1-2 minuty
 • ograniczona do 3 godzin na sesję
 • Mniej serwerów w mniejszej liczbie krajów

Co więcej, będziesz musiał oglądać reklamę przez około 25 sekund po wejściu na bezpłatny serwer CyberGhost VPN. Po pierwszej reklamie nie będziesz się już martwić.

Na koniec zostaniesz odłączony od serwera po trzech godzinach użytkowania. Masz jednak nieograniczoną przepustowość, więc możesz przesyłać tyle danych, ile chcesz w ciągu 3 godzin.

Ogólnie rzecz biorąc, wersja testowa najlepiej nadaje się do testowania wód.

 • Plan Premium CyberGhost

Wersja premium kosztuje tylko 4,99 USD miesięcznie z dwuletnim planem.

Ponadto Twoje serwery będą znacznie bezpieczniejsze (szyfrowanie AES 256 BIT) i szybsze niż serwery darmowe.

Dzięki abonamentowi CyberGhost możesz korzystać z ich usług na urządzeniu z systemem Windows, Mac OS, iOS lub Android.

Będziesz także chroniony przed złośliwymi treściami. Zgadza się, CyberGhost upewni się, że odwiedzane witryny są bezpieczne, najpierw uruchamiając je za pomocą swojej ekspansywnej dedykowanej bazy danych. Ta funkcja jest dość wyjątkowa dla dostawców VPN.

 • Plan CyberGhost Premium Plus

Pakiet premium plus zapewnia nieco szybsze serwery. Jednak główną funkcją planu premium plus jest to, że można podłączyć do pięciu urządzeń jednocześnie za pomocą tylko jednego konta.

Abonament Premium umożliwia korzystanie tylko z jednego urządzenia na raz, co oznacza, że ​​będziesz musiał się wylogować z urządzenia, jeśli przyjaciel lub członek rodziny chce korzystać z usługi VPN za pośrednictwem twojego konta.

Z kolei w planie premium plus nawet pięć osób może korzystać z usług VPN w tym samym czasie i za pośrednictwem tego samego konta. W przypadku planu premium plus będziesz musiał zapłacić tylko 6 USD oprócz tego, co płacisz za swój plan premium.

Kompatybilność z Cyberghost VPN

Cyberghost VPN jest zgodny z następującymi wersjami systemu Windows:

 • Windows Vista
 • System Windows 7
 • Windows 8.1
 • Wszystkie wersje systemu Windows 10

Warto wspomnieć, że to narzędzie zawiera szereg wstępnie skonfigurowanych profili, które są w pełni zoptymalizowane do większości scenariuszy użytkowania. Na przykład, jeśli się spieszysz, możesz po prostu wybrać tryb przesyłania strumieniowego lub pobierania, a VPN automatycznie zajmie się resztą.

Wniosek

Jeśli szukasz najlepszej usługi VPN bez limitu przepustowości, niezrównanych szybkich serwerów i wysokiej klasy szyfrowania, to gorąco polecam CyberGhost.

Ma kilka funkcji, które odróżniają go od innych dostawców. Ponadto mają świetny system wsparcia i wszechstronne plany.

Dodaj te strony do zakładek

W przypadku problemów z konfiguracją sieci VPN możesz dodać do zakładek następujące strony w celu szybkiego rozwiązywania problemów:

 • Co zrobić, jeśli CyberGhost nie działa na twoim komputerze
 • VPN został zablokowany przez zaporę systemu Windows? Oto jak to naprawić
 • Nie możesz korzystać z VPN, ponieważ L2TP jest zablokowany? Napraw to teraz
Link do głównej publikacji