Oto, w jaki sposób możesz przenosić obiekty do przodu i do tyłu w programie Paint 3D

Jeśli kiedykolwiek chciałeś stworzyć projekt w Paint 3D i nie wiesz, jak przenosić obiekty 3D i 2D z przodu iz tyłu sceny, trafiłeś we właściwe miejsce.

Paint 3D oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do prostego tworzenia złożonych scen zawierających zarówno obiekty 2D, jak i 3D. Bardzo ważne jest, aby zrozumieć, jak przesuwać te obiekty, aby uzyskać pożądane efekty w projektach Paint 3D.

W dzisiejszym artykule instruktażowym wyjaśnimy, jak osiągnąć pożądane efekty w scenie 3D. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej szczegółów.

Wykonaj następujące kroki, aby przenieść obiekty do przodu i do tyłu w scenie 3D

Ponieważ sceny utworzone w programie Paint 3D można tworzyć zarówno z obiektów 2D, jak i 3D, ważne jest, aby wiedzieć, jak je rozmieścić.

Aby rozpocząć, musisz wykonać następujące kroki:

  1. Możesz użyć Doodle teżl, aby utworzyć kształt 3D, lub możesz zaimportować kształt 3D w formacie FBX lub OBJ z innego oprogramowania.
  2. W tym artykule zbadaliśmy stronę Microsoft Remix 3D i pobraliśmy model 3D laptopa Surface Pro.
  3. Aby go otworzyć, odwiedź wyżej wymienioną stronę -> pod tytułem Otwórz ten model w -> kliknij Maluj 3D -> następnie wybierz Otwórz Paint 3D ponownie w wyskakującym okienku.otwórz obiekt 3D w Paint 3D - Paint3D jak przenieść na pierwszy plan; malować 3d, jak przejść do tyłu
  4. Poczekaj, aż Paint 3D otworzy model -> i użyj narzędzi w menu po prawej stronie, aby zmienić jego rozmiar, przenieść go, przesuwać itp.
  5. Otwórz dowolną liczbę obiektów 3D w tej scenie.
  6. Aby przesunąć wybrany obiekt na przód lub tył sceny, musisz to zrobić wybierz obiekt -> kliknij pozycję osi Z. po lewej stronie obwiedni -> przeciągnij obiekt w wybrane miejsce.przesuń obiekt 3D do tyłu lub do przodu - Maluj 3D, jak przenieść na przód; Maluj 3D, jak przejść do tyłu
  7. Podczas przeciągania wybranego obiektu, a niebieska „ściana” pojawi się, który pokaże dokładnie, gdzie znajduje się obiekt 3D w stosunku do innych obiektów w projekcie. Będzie to wyglądać tak:poruszające się obiekty w przestrzeni - Wydrukuj 3d, jak przesunąć na przód; malować 3d, jak przejść do tyłu

Chcesz zmienić język w Paint 3D? Oto jak to zrobić

Wniosek

W dzisiejszym przewodniku wyjaśniamy, jak przenieść obiekt na przód sceny 3D, a także jak go cofnąć.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik zapewnił kompleksową odpowiedź na Twoje pytanie.

Daj nam znać, jeśli tak, lub jeśli masz jakieś sugestie, korzystając z sekcji komentarzy poniżej.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji