Oto jak zmienić kolor w Paint 3D

Jeśli znalazłeś się w pytaniu „Jak mogę zmienić kolor w Paint 3D? „Trafiłeś we właściwe miejsce.

Nie ma nic lepszego niż możliwość tworzenia własnej sztuki w zaciszu własnego domu. Za pomocą Paint 3D możesz teraz tworzyć skomplikowane modele 3D i sceny, które całkowicie uzupełnią lub zastąpią Twoją grafikę 2D.

Aby móc tworzyć z pełnym potencjałem, musisz wiedzieć, jak stosować i zmieniać kolor modeli 2D i 3D.

Z tego powodu w dzisiejszym artykule zbadamy najlepszy sposób zmiany kolorów kształtów 2D, określonych wyborów w projekcie, a także modeli 3D. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Kroki zmiany koloru obiektów w Paint 3D

Jak zmienić kolor kształtu 2D w Paint 3D?

Ponieważ Paint3D został stworzony, aby zaoferować realną opcję tworzenia za pomocą komputera z systemem Windows 10, został stworzony z myślą o łatwości użytkowania.

Podobnie jak w przypadku aplikacji Microsoftu „oldschoolowej”, aby zmienić kolor obiektu 2D, musisz najpierw utworzyć obiekt 2D. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  1. otwarty Maluj 3D.
  2. Wybierz Utwórz nowy projekt z menu Start.
  3. Wybierz Kształty 2D przycisk znajdujący się na górnym pasku narzędzi.
  4. Użyj menu po prawej stronie, aby wybrać żądany kształt obiektu 2D -> kliknij i przeciągnij myszą na obszarze roboczym, aby utworzyć kształt.utworzony obiekt 2D - Paint 3D, jak zmienić kolor
  5. W środku Napełnić sekcja w tym samym menu po prawej stronie -> kliknij, aby uaktywnić menu rozwijane -> wybierz Solidny.Pełna opcja Wypełnij - pomaluj 3d, jak zmienić kolorPełna opcja Wypełnij - pomaluj 3d, jak zmienić kolor
  6. Kliknij kwadratowe pudełko obok menu rozwijanego -> wybierz żądany kolor.Wypełnij opcje kolorów - paint3d jak zmienić kolor

Czy mogę użyć Paint 3D do konwersji obrazów na czarno-białe?

Jak zmienić kolor zaznaczenia w Paint 3D?

Aby móc zmienić kolor zaznaczenia w Paint 3D, musisz wykonać następujące kroki:

  1. Wybierz obiekt 2D lub 3D, na który chcesz zmienić kolor, klikając Wybierz narzędzie.wybierz narzędzie - pomaluj 3d jak zmienić kolor
  2. wciśnij Ikona pędzli znajduje się w górnym pasku narzędzi.
  3. Z menu po prawej stronie wybierz Napełnić opcja.menu pędzli wypełniania - Malowanie 3D, jak zmienić kolor
  4. Kliknij wybór, aby wypełnić go pożądanym kolorem.

Wniosek

W dzisiejszym artykule instruktażowym zbadaliśmy najlepszy sposób dodania koloru do projektu Print 3D. Omówiliśmy również najłatwiejszy sposób dodawania koloru do obiektu 2D, a także sposób dodawania koloru do zaznaczenia.

Daj nam znać, jeśli ten przewodnik pomógł ci lepiej zrozumieć, jak korzystać z Paint 3D na komputerze z systemem Windows 10. Możesz to zrobić, zostawiając komentarz w sekcji komentarzy poniżej.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji