Oto jak ukryć ukończone zadania w Microsoft To-Do

Żyjemy w dynamicznym świecie, a technologia ma wiele sposobów, aby pomóc nam lepiej organizować nasze harmonogramy i zadania. Microsoft do zrobienia jest odpowiedzią Microsoftu na wiele aplikacji do zrobienia, takich jak Wunderlist, Evernote lub natywna aplikacja Google. Ma świetny interfejs i wszystkie ważne funkcje, których można oczekiwać od podobnej aplikacji w tej niszy. Jeśli używasz go regularnie, prawdopodobnie będzie trochę za dużo zadań, w tym wykonanych. Oferujemy wyjaśnienie, jak ukryć ukończone zadania w Microsoft To-Do.

Jak ukryć ukończone zadania w Microsoft To-Do

W Microsoft To-Do brakowało tej opcji do ostatniego roku. Następnie, na podstawie opinii użytkowników, programiści postanowili dodać tę funkcję. Jest to więcej niż mile widziane uzupełnienie i tak dobrze wyważonego narzędzia. Aktywni użytkownicy, którzy mają wiele codziennych zadań, mogą ukryć wszystkie ukończone zadania i lepiej zorganizować wykresy pracy. Jest to coś, co wiele innych organizatorów / przypomnień ma od dawna, a samo dodanie tej funkcji sprawia, że ​​Microsoft To-Do jest znacznie bliżej konkurencji.

  • Ukrywanie ukończonych zadań jest tak proste, jak można sobie wyobrazić. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć menu z trzema kropkami w aktywnej sekcji i wybrać „Ukryj ukończone zadania» opcja. Następnie wszystkie ukończone zadania są ukryte, dopóki nie przywrócisz ich przez otwarcie tego samego menu. Po prostu klikając „Pokaż ukończone zadania„Możesz przywrócić je z powrotem do bieżącej sekcji.Microsoft, aby ukryć ukończone zadania

    Dzięki integracji i integracji Microsoft do zrobienia z programami pakietu Office z łatwością uporządkujesz swój rozległy harmonogram bez przepełnienia interfejsu wykonanymi zadaniami.

    Powiedziawszy to, możemy zakończyć ten artykuł. Mam nadzieję, że była to pomocna i pouczająca lektura. Czy podoba Ci się Microsoft To-Do? Na jakich urządzeniach go używasz? Pamiętaj, aby powiedzieć nam w sekcji komentarzy poniżej.

    Zatwierdź

Link do głównej publikacji