Nie możesz czatować w Roblox? Oto jak rozwiązać ten problem

Roblox to zabawna interaktywna platforma do gier online dla wielu graczy, w której możesz grać w ponad 15 milionów gier i bawić się ze znajomymi i innymi osobami, które ostatecznie staną się Twoimi wirtualnymi przyjaciółmi. Sprawia, że ​​Roblox jest tak interaktywny, że możesz rozmawiać ze wszystkimi użytkownikami, którzy obecnie grają z tobą na serwerze. Ale od czasu do czasu gracze narzekają na błąd, który uniemożliwia im czatowanie w Roblox. Ten artykuł poprowadzi Cię krok po kroku do rozwiązania tego problemu.

Nie można czatować w Robloxie: dlaczego występuje ten błąd

Są dwa główne powody, dla których występuje błąd Nie można czatować w Robloxie.

Pierwszy wiąże się z faktem, że niektórzy użytkownicy pochodzą z innych krajów niż USA, a ich klawiatury są ustawione w innym języku i wzorach klawiatury. Ponieważ w Roblox używasz odwrotnego ukośnika „/” do rozmowy, może być przydatna zmiana preferencji językowych na angielski w USA.

To może być jedna z odpowiedzi. Aby to zrobić, po prostu idź do Panel sterowania> Zegar, język i region> Zmień metody wprowadzania i tutaj możesz zmienić metodę wprowadzania na angielski US.

Drugi powód, dla którego nie można czatować z błędem Roblox, związany jest z tym, że programiści dodali domyślny system ustawień. W rezultacie ustawienia kontaktu są ustawione na „Nikt” w sekcji prywatności. Zmiana tego ustawienia dla wszystkich naprawi błąd „nie można czatować w błędzie Roblox”.

Aby to zrobić, musisz po prostu iść do Ustawienia> Prywatność a w sekcji Ustawienia kontaktu zmienisz wszystkie 3 pola: „Kto może wysyłać mi wiadomości?”, „Kto może ze mną czatować w aplikacji?” oraz „Kto może ze mną czatować w grze?” z „Nikt” na „ Każdy».

Jest to najczęstsza poprawka, której można użyć do naprawienia błędu „Nie można czatować w Robloxie”. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże ci rozwiązać problem. Jeśli napotkałeś inne rozwiązania, aby naprawić ten błąd, wymień je w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji