Naprawiono: Nie można otworzyć Sklepu Windows bez połączenia z Internetem

Zazwyczaj właściciele systemu Windows po prostu wykonują najnowsze aktualizacje i nie są informowani o tym, czym dokładnie są te aktualizacje. Tutaj staramy się rozbić poszczególne aktualizacje, abyś wiedział, co jest naprawiane. Tym razem rozmawiamy.
Sklep Windows nie't connect
W ramach najnowszego pakietu aktualizacji firma Microsoft wprowadziła również ulepszenia w funkcjonalności Sklepu Windows. Ta konkretna aktualizacja, o której dzisiaj mówimy, jest częścią pliku KB 3008279 i otrzymałeś ją, jeśli wykonałeś ostatnią kontrolę Windows Update.

Microsoft naprawił Sklep Windows nie otwiera się bez połączenia z Internetem

Oficjalny problem nazywa się „nie można otworzyć Sklepu Windows bez połączenia z Internetem w systemie Windows 8.1 lub Windows Server 2012 R2”, a oto, w jaki sposób opisano następujące objawy:

Zmień język wyświetlania na arabski (Arabia Saudyjska) na komputerze z systemem Windows 8.1, Windows RT 8.1 lub Windows Server 2012 R2.
Uruchom ponownie komputer, a następnie wyłączysz wszystkie połączenia internetowe.
Próbujesz uruchomić Sklep Windows.
W tym scenariuszu Sklep Windows natychmiast kończy działanie.

Widzimy więc, że ta konkretna poprawka wydaje się rozwiązywać problemy dla tych, którzy ustawili język wyświetlania na arabski (Arabia Saudyjska), ale słyszałem raporty od naszych czytelników, że ta konkretna aktualizacja wprowadziła ulepszenia dla innych języków, ponieważ dobrze.

Powiązane problemy ze Sklepem Windows

Brak połączenia internetowego może spowodować, że Sklep Windows (Microsoft) nie zostanie otwarty. Może to być spowodowane nieudaną aktualizacją Sklepu Windows. Mamy nadzieję, że wykryliśmy najczęściej używane rozwiązania i udało nam się stworzyć przewodnik, jak naprawić Windows Store, który nie otwiera się w systemie Windows 10, i kolejny artykuł dla Windows Store, który nie otwiera się w systemie Windows 8.1. Spróbuj rozwiązać ten problem i daj nam znać, jakie rozwiązanie Ci pomogło. Jeśli masz już zainstalowaną aktualizację i problem został rozwiązany, nie będziesz się martwić.

Ta aktualizacja dotyczy wszystkich wersji systemu Windows Server 2012 R2 i wszystkich wersji systemu Windows 8.1 i Windows RT 8.1. Zostaw swój komentarz poniżej i daj nam znać, jeśli nadal pojawia się błąd.

Link do głównej publikacji