[NAPRAWIONO] Błędy Rise of the Tomb Raider, awarie, upuszczanie FPS, NTDLL, nie udało się uruchomić i więcej

Błędy Rise of the Tomb Raider

The Rise of the Tomb Raider to przygodowa gra akcji opracowana przez Dynamika kryształów. I jest dostępny w Parowy z dużą ilością dobrych recenzji. Ale pomimo pozytywnych recenzji wielu graczy donosi o tym różne najeźdźcy z Rise of the Tomb błędy i problemy.

Zwykle gry są wydawane z drobnymi problemami i błędami oraz Rise of the Tomb Raider nie jest również wolny od błędów.

Gracze zgłaszają się na temat Awaria gry Rise of the Tomb Raider, spadek liczby klatek na sekundę, zamrożenie, brak uruchamiania gry, opóźnienie i wiele innych.  

Ponadto, błędy, problemy i błędy w grze Rise of the Tomb Raider są naprawiane przez zastosowanie możliwych obejść. Więc dzisiaj w tym artykule opiszę różne błędy i błędy napotykane przez użytkowników w grze Rise of the Tomb Raider z pełnymi poprawkami.

Ale przed tym sprawdź wymagania systemowe do uruchomienia gry, ponieważ jeśli nie masz minimalnych wymagań systemowych, możesz również napotkać różne błędy związane z grą.

Wymagania systemowe gry Rise of the Tomb Raider: 

Zalecane wymagania systemowe: minimalne wymagania systemowe:
Procesor: Intel Core i7-3770KProcesor: Intel Core i3-2100 lub odpowiednik AMD
RAM: 8 GBRAM: 6 GB
System operacyjny: Windows 10 64 bitSystem operacyjny: Windows 7 64bit
KARTA WIDEO: NVIDIA GTX 980Ti 2560×1440 lub NVIDIA GTX 970 1920×1080KARTA WIDEO: NVIDIA GTX 650 2 GB lub AMD HD7770 2 GB
ODCIEŃ PIKSELI: 5.1ODCIEŃ PIKSELI: 5.0
VERTEX SHADER: 5.1VERTEX SHADER: 5.0
DARMOWA PRZESTRZEŃ DYSKOWA: 25 GBDARMOWA PRZESTRZEŃ DYSKOWA: 25 GB
DEDYKOWANA RAM VIDEO: 4096 MBDEDYKOWANA RAM VIDEO: 2 GB

Teraz, jeśli twój system ma wymagane wymagania systemowe, musisz uruchomić grę, ale nadal występują błędy lub błędy podczas uruchamiania gry. Następnie przejrzyj podane poniżej Błędy gry Rise of the Tomb Raider na PC i możliwe poprawki.

Lista błędów gry Rise of the Tomb Raider Robaki

# 1: Awaria gry Rise of the Tomb Raider

Jest to powszechny problem, który, jak sądzę, napotykają gracze najczęściej podczas grania w gry. Wielu graczy zgłosiło awarię gry podczas uruchamiania lub uruchamiania.

Rozwiązanie: Cóż, jest to drobny problem z Rise of the Tomb Raider i można go naprawić. Aby to naprawić, spróbuj zweryfikować pamięć podręczną gry, a także upewnij się, że masz przynajmniej 12 GB pamięci. A jeśli masz 8 GB pamięci RAM następnie ustaw plik strony na 4 lub 8 GB.

Spowoduje to naprawienie problemu z awarią gry.

# 2: Rise of the Tomb Raider Wydanie FPS

Wielu graczy zgłasza problem z FPS Opuszczanie FPS, niski FPS podczas gry. Głównym powodem tego problemu jest to, że Rise of the Tomb Raider nie jest odpowiednio zoptymalizowany lub sterowniki urządzeń są nieaktualne.

Rozwiązanie: Aby rozwiązać problem, sprawdź, czy system ma 6 GB pamięci RAM, a także sprawdź, czy sterowniki karty graficznej są zaktualizowane.

Aby zaktualizować sterowniki karty graficznej, odwiedź stronę strona producenta lub oficjalna strona Microsoft i wyszukaj najnowsze aktualizacje kompatybilne z twoim systemem.

Lub użyj Driver Booster aby łatwo zaktualizować sterownik i naprawić różne problemy związane ze sterownikami.

Mam nadzieję, że podane poprawki pomogą rozwiązać problem z zawieszeniem się gry Rise of the Tomb Raider, niskim poziomem FPS. Jeśli jednak nadal napotykasz problem lub nie możesz zastosować powyższych instrukcji ręcznych, skorzystaj z Game Booster, ulepszyć niski FPS i lepsze wrażenia z gry.

  • Usprawnia grę i możesz grać płynnie i szybciej
  • Optymalizuje komputer pod kątem płynniejszej i szybszej rozgrywki
  • Uzyskaj lepszą szybkość FPS

# 3: Awaria gry Rise of the Tomb Raider NTDLL

Dzieje się tak, gdy NTDLL.dll plik zaginął lub został usunięty z systemu. Gdy ten ważny plik DLL zostanie uszkodzony lub go nie będzie, komputer zawiesza się, gdy użytkownik próbuje uruchomić grę.

Rozwiązanie: NTDLL.dll jest powiązany z grafiką gry, aby to naprawić, musisz zweryfikować pamięć podręczną gry na Steam i użyć pprofesjonalny Narzędzie do naprawy DLL. Jest to zaawansowane narzędzie, które tylko skanując raz naprawia problemy i błędy związane z biblioteką DLL.

Aby dowiedzieć się więcej o tym błędzie, przeczytaj: Jak naprawić komunikaty o błędach Ntdll.dll w systemie Windows 8.1

# 4: Rise of the Tomb Raider nie rozpocznie się

Niektórzy gracze zgłaszają, że nie mogą grać w grę lub gra się nie uruchamia po kliknięciu przycisku Graj w interfejsie Steam i nic się nie wydarzyło.

Rozwiązanie: Aby to naprawić, wyłącz program antywirusowy innej firmy zainstalowany w twoim systemie. Mimo to sprawdź również, czy sterowniki są nieaktualne, a następnie zaktualizuj je. Sprawdź także najnowszą aktualizację gry na Steamie i zaktualizuj grę.

# 5: Awaria trybu ekspedycji Rise of the Tomb Raider

Ten problem można rozwiązać za pomocą pobieranie / instalowanie dostępnej łatki, przejdź do Steam i pobierz najnowszą łatkę dostępną dla tej gry.

Również jeśli napotykasz losowe częste awarie podczas gry, przejdź do Panel sterowania Steam i Wyłącz zapisywanie w chmurze Steam losowe awarie zostaną naprawione.

# 6: Rise of the Tomb Raider ulega awarii po naciśnięciu Play

Aby pozbyć się tego problemu, musisz wprowadzić kilka zmian w swoim rejestr systemu. Postępuj ostrożnie, postępując zgodnie z instrukcjami, otwórz swój Baza danych rejestru komputera i zmień wartość Ekskluzywny ekran do 0. I uruchom ponownie komputer.

# 7: Błąd czasu wykonania ROTR C ++

Wielu graczy otrzymuje błąd Microsoft Runtime Library Microsoft Visual C ++ podczas gry. Cóż, jest to drobny problem i można go łatwo naprawić, wykonując podane poprawki.

Rozwiązanie: Aby naprawić błąd, ustaw formatowanie na Stany Zjednoczone z Wielkiej Brytanii i uruchom ponownie grę. Jeśli to nie zadziała, przeskanuj swój system za pomocą Narzędzie do naprawy komputera.

Lub dowiedzieć się więcej o tym błędzie uprzejmie odwiedź: Błąd czasu wykonania Windows 8 C ++ podczas zaawansowanego uruchamiania / ponownego uruchamiania

# 8: Błąd zapisu dysku Rise of the Tomb Raider

Ten błąd napotykają gracze podczas instalacja gry.

Rozwiązanie: Cóż, aby naprawić błąd, spróbuj uruchomić skonfiguruj jako administrator a jeśli to nie zadziała, upewnij się, że masz 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wniosek: 

Chodzi o to Błędy i błędy w Rise of the Tomb Raider. Starałem się jak najlepiej wypisać typowe błędy i błędy wraz z kompletnymi poprawkami napotykanymi przez graczy podczas grania lub instalowania gry.

Mam nadzieję, że artykuł będzie dla Ciebie odpowiedni, postępuj zgodnie z podanymi poprawkami zgodnie z Twoim problemem, również jeśli dane rozwiązanie nie zadziała dla Ciebie, zaleca się uruchomienie Narzędzie do naprawy komputera.

Czasami z powodu problemów z komputerem użytkownicy zaczynają napotykać różne problemy podczas grania lub instalowania gry. Jeśli więc nadal masz problemy z grą, uruchom to narzędzie do automatycznej naprawy.

Mimo to, jeśli masz jakieś uwagi, zapytania, napisz w poniższej sekcji komentarzy lub skontaktuj się z nami pod adresem @ http://ask.pcerror-fix.com

Link do głównej publikacji