Napraw / Rozwiąż zderzenie klanów zatrzymanych na czarnym ekranie: Bluestacks

Napraw / Rozwiąż zderzenie klanów zatrzymanych na czarnym ekranie: Bluestacks:  Jest to jeden z najczęstszych problemów, z jakimi boryka się wielu ludzi. Clash Of Clans to jedna z najczęściej granych gier na całym świecie. Ludzie lubili grać w tę grę na dużym ekranie, więc grają w nią na komputerze lub laptopie. Ta metoda wymaga Bluestacków, ale czasami muszą się z tym zmierzyć. Większość fanów Clash Of Clans narzeka, że ​​utknęli na czarnym ekranie podczas grania w Clash Of Clans na komputerze lub laptopie za pomocą Bluestacks. Oto rozwiązanie / rozwiązanie problemu Clash Of Clans Utknął na czarnym ekranie w Bluestacks. Oto najlepsze rozwiązanie, a po przeczytaniu tego artykułu z pewnością naprawisz zderzenie klanów utkniętych na czarnym ekranie w bluestacks na PC lub ekran Clash of Clans Blacks Problem Bluestacks.

Ten problem z czarnym ekranem nie zawsze oznacza, że ​​jest zasysany na ekranie blokowym. Wiele osób ma różne problemy, takie jak ekran ciągle drży podczas gry Starcie klanów, problem z miganiem ekranu, ekran nie reaguje podczas starcia klanów, starcie klanów utkniętych na czarnym ekranie i inne inne problemy. Oto najlepsze metody rozwiązania tych wszystkich problemów. Nie musisz się więc martwić, jeśli Twój problem dotyczy czegoś innego, poniższe metody z pewnością naprawią ten problem.

zderzenie klanów utkniętych na czarnym ekranie a

Napraw / Rozwiąż zderzenie klanów zatrzymanych na czarnym ekranie: Bluestacks

Napraw / Rozwiąż zderzenie klanów zatrzymanych na czarnym ekranie w Bluestacks:

Poniżej znajdziesz kilka metod naprawy / rozwiązania zderzenia klanów utkniętych na problemie czarnego ekranu w bluestackach. Wszystko, co musisz zrobić, to zastosować je jeden po drugim. To z pewnością naprawi ten problem jak najszybciej. Wszystkie poniższe metody są testowane. Te metody skutecznie rozwiązują ten problem.

Ta metoda obejmuje najbardziej podstawowe sztuczki, które są bardzo pomocne i naprawiają wszystkie problemy napotykane w bluestackach. Początkowo musisz ponownie uruchomić bluestacks. Sprawdź poniżej, jak:

 • Dla Windowsa :
  • Przejdź do paska zadań w systemie Windows i poszukaj ikony Bluestacks.
  • Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę i kliknij Uruchom ponownie.
 • Dla Maca :
  • Poszukaj ikony Bluestacks na górnym pasku menu.
  • Kliknij i naciśnij Uruchom ponownie.

Spowoduje to ponowne uruchomienie bluestacków, a napotkany problem najprawdopodobniej zostanie naprawiony. Jeśli nie, spróbuj ponownie zainstalować Clash Of Clans na Bluestacks. Sprawdź poniżej, jak:

 • Wyczyść pamięć podręczną i dane z ustawień. Przejdź do: Ustawienia -> Wszystkie -> Wybierz Clash of clans -> Ustawienia.
 • Idź do: Wszystkie aplikacje w Bluestacks -> Szukaj Clash of Clans -> Odinstaluj.
 • Wszystko, co musisz zrobić, to ponownie zainstalować Clash Of Clans.
 • Teraz ponownie zainstaluj Clash of Clans. Użyj dowolnej z metod, używając apr lub Google Play Store na pasku wyszukiwania.

To już koniec, graj teraz i ciesz się starciami klanów bez żadnych problemów z czarnym ekranem. Ale jeśli problem nadal występuje, wypróbuj poniższą metodę.

Metoda 2: Ponownie zainstaluj Bluestacks

Jest to również podstawowa metoda, ale naprawdę jedna z najlepszych metod rozwiązania każdego problemu z Bluestacks. Jest to reset do Bluestacks na komputerze lub laptopie.

 • Odinstaluj Bluestacks z systemu Windows lub Mac.
 • Po odinstalowaniu poczekaj chwilę i uruchom ponownie komputer lub laptop. Usuń poprzedni plik Bluestacks przechowywany na komputerze.
 • Teraz ponownie zainstaluj Bluestacks na komputerze lub laptopie. Ponownie zainstaluj Clash Of Clans w Bluestacks i rozpocznij grę.

To z pewnością naprawi lub rozwiąże Zderzenie klanów utkwionych na czarnym ekranie podczas gry w bluestacks. Jeśli jednak to nie zadziała, wypróbuj poniższą metodę.

starcie klanów utknęło na czarnym ekranie

Metoda 3: Zaktualizuj kartę graficzną i inne sterowniki

Jak wiecie, bluestacks i starcia klanów to zarówno ciężkie oprogramowanie, jak i prawidłowe konfigurowanie karty graficznej. Jest to jeden z głównych ważnych czynników, na który musisz zwrócić uwagę podczas gry Clash of Clans na PC lub Bluestacks. Czasami z powodu przestarzałych sterowników kart graficznych ten problem zderzenia klanów utknął na problemie czarnego ekranu w bluestackach. Aby zaktualizować sterowniki, kliknij poniżej odpowiedni sterownik karty graficznej.

Zaktualizuj sterownik karty graficznej NVIDIA najpóźniej

Zaktualizuj sterownik karty graficznej AMD Najnowsze

Zaktualizuj sterownik karty graficznej chipsetu Intel najnowszy 

Metoda 4: Zaktualizuj system

Ta metoda obejmuje aktualizację systemu. Dzieje się tak głównie dlatego, że zatrzymałeś automatyczną aktualizację na komputerze lub laptopie. Prowadzi to do nieaktualnych sterowników systemowych. Więc idź zaktualizuj sterowniki systemowe i wszystko.

Może to usunie ten problem, jeśli nie, to muszę powiedzieć, że proszę zaktualizować konfigurację systemu. To może być stary lub nie jest w stanie pracować z tym dużym obciążeniem. W przeciwnym razie poczekaj na aktualizację wersji Bluestacks. Aktualizacja wydania Bluestacks, która prowadzi do rozwiązania takiego problemu.

Wszystkie powyższe metody są testowane. Te metody skutecznie rozwiązują ten problem.

Link do głównej publikacji