Napraw błąd pobierania informacji z serwera RH-01 w sklepie Google Play

Istnieje wiele powodów, dla których występuje błąd pobierania informacji z serwera RH-01 podczas próby pobrania aplikacji lub gry ze sklepu Google Play. Trudno jest powiedzieć, co dokładnie jest tego przyczyną. Czasami nieprawidłowe ustawienia systemu przyczyniają się do błędu RH-01, czasem błędy i usterki występują po stronie serwera Google. Jeśli nie możesz pobrać aplikacji ze Sklepu Play z powodu błędu pobierania informacji z serwera RH-01, w tym artykule znajdziesz kilka podstawowych wskazówek, jak możesz to naprawić.

Ważny! Ponieważ błąd RH-01 może być spowodowany problemami po stronie serwera, część tego artykułu lub nawet cały artykuł może ci nie pomóc.

Jak naprawić błąd RH-01 w sklepie Google Play?

Jeśli utkniesz z błędem RH-01 na Androidzie, zacznij od najprostszej metody. Ponowne uruchomienie telefonu w wielu przypadkach naprawia wszystko, co poszło nie tak. Wyłącz telefon i pozostaw go na 5 minut. Włącz go ponownie i spróbuj pobrać ponownie.

Następny krok — sprawdź swoje połączenie. Przełącz się z sieci komórkowej na Wi-Fi lub z Wi-Fi na komórkową. Spróbuj także połączyć się z innym punktem dostępowym Wi-Fi. Błąd RH-01 wskazuje, że urządzenie nie mogło odebrać informacji z serwera. Przyczyną może być złe połączenie. Innym sposobem naprawienia błędu RH-01 na Androidzie jest połączenie z VPN.

Rozwiązywanie problemów Błąd podczas pobierania informacji z serwera RH-01 W sklepie Google Play: Data i godzina

Błąd pobierania informacji z serwera RH-01 może pojawić się, jeśli urządzenie z Androidem ma nieprawidłowe ustawienia daty i godziny. Może się to zdarzyć, jeśli telefon lub tablet był rozładowywany przez długi czas lub nie włożono karty SIM.

 1. Sprawdź, czy godzina i data są prawidłowe. Jeśli nie, przejdź do Ustawienia> System> Data i godzina;
 2. Wyłącz automatyczną strefę czasową oraz automatyczną datę i godzinę;
 3. Ustaw strefę czasową oraz datę i godzinę ręcznie. Upewnij się, że ustawiłeś prawidłową wartość i wybrano właściwą strefę czasową;
  błąd podczas pobierania informacji z serwera RH-01
 4. Zamknij Sklep Google Play (usuń go z ekranu najnowszych aplikacji), otwórz ponownie i spróbuj pobrać aplikację ponownie. Wszystko powinno teraz działać dobrze.

Nieprawidłowa data i godzina jest najczęstszą przyczyną błędu RH-01, ale jeśli powyższa metoda nie pomogła wykonać poniższej instrukcji i spróbować usunąć pamięć podręczną i dane Sklepu Google Play.

 1. Przejdź do Ustawienia> Aplikacje i powiadomienia> Zobacz wszystkie aplikacje;
  błąd RH-01 android
 2. Znajdź sklep Google Play i usługi Google Play. naciśnij Wymuszone zatrzymanie Jeśli możliwe. Następnie dotknij Pamięć> Wyczyść dane i Wyczyść pamięć podręczną. Zrób to zarówno dla Google Play Store, jak i Google Play Services;
  napraw błąd RH-01 Android
 3. Uruchom ponownie urządzenie.

Sprawdź, czy wyłączyłeś niektóre ramy Google Play lub domyślne aplikacje związane ze Sklepem Play. Włącz je ponownie. Dotyczy to urządzeń z niestandardowymi pamięciami ROM lub nieoficjalnymi sposobami dostępu do Sklepu Play.

Jeśli błąd przy pobieraniu informacji z serwera RH-01 nadal powoduje błędy, spróbuj usunąć swoje konto Google i ponownie je skonfiguruj.

 1. Przejdź do Ustawienia> Użytkownik i konta i dotknij konta Google;
 2. Naciśnij Usuń konto;
  błąd RH-01
 3. Wyczyść dane ze Sklepu Google Play i usług Google Play oraz pamięć podręczną;
 4. Otwórz sklep Google Play i zaloguj się za pomocą konta Google.

Możesz także spróbować zainstalować inny Google Play Store i Google Services apk, ale pamiętaj, aby pobrać go z wiarygodnego źródła. Zalecamy ApkMirror.

 1. Otwórz link do Google Play Store i ten link do Google Services apk. Pobierz poprawną wersję dla swojego wydania na Androida (apk na Androida 8.0 nie działa, jeśli Twój telefon ma system Android 7.1);
 2. Włącz instalowanie aplikacji z nieznanych zasobów i zainstaluj pobrane aplikacje.

Wykonaj kopię zapasową ważnych danych i wykonaj twardy reset. Skonfiguruj wszystko od zera i spróbuj ponownie. Jeśli to nie pomogło, zalecamy zainstalowanie potrzebnych aplikacji za pomocą pliku APK i cierpliwie poczekaj, aż problem zniknie. Tak jak wspomnieliśmy na początku tego artykułu, może to być problem po stronie serwera. Jeśli błąd podczas pobierania informacji z serwera RH-01 pojawił się po zainstalowaniu niestandardowej pamięci ROM (lub urządzenia do rootowania), przywróć do oficjalnego oprogramowania lub spróbuj zainstalować inną pamięć ROM.

Link do głównej publikacji