Najlepsze oprogramowanie VPN dla Hulu

Dzięki wirtualnej sieci prywatnej (VPN) możesz chronić swoją prywatność w trybie online, zabezpieczyć połączenie internetowe i ukryć się przed światem, ponieważ sieci VPN uniemożliwiają innym przechwytywanie ruchu internetowego, dzięki czemu nie można łatwo śledzić online.

Jednak w przypadku platform do przesyłania treści, takich jak Hulu, Netflix i BBC iPlayer, może pojawić się komunikat „Na podstawie Twojego adresu IP zauważyliśmy, że próbujesz uzyskać dostęp do Hulu za pośrednictwem anonimowego narzędzia proxy. Hulu nie jest obecnie dostępne w USA. Jeśli jesteś w USA, musisz wyłączyć anonimizator, aby uzyskać dostęp do filmów w Hulu ”, gdy chcesz uzyskać dostęp do treści zagranicznych lub po prostu zachować anonimowość.

Tak jest zawsze, chyba że zdecydujesz się na korzystanie z VPN współpracującego z Hulu i wszystkimi takimi stronami internetowymi. Hulu aktywnie blokuje dostawców VPN po uświadomieniu sobie, że ludzie używają VPN do przesyłania strumieniowego swoich treści, więc zaczął blokować adresy IP, o których wiadomo, że należą do VPN, ale dobra wiadomość jest taka, że ​​tego zakazu można nadal ominąć.

Istnieje kilka usług VPN, które do dziś współpracują z Hulu i innymi podobnymi platformami treści, ale jeśli szukasz najlepszej darmowej sieci VPN dla Hulu, oto niektóre z nich, które można wykorzystać do bezstresowego przesyłania strumieniowego.

5 najlepszych VPN dla Hulu z bezpłatną wersją próbną

1

CyberGhost (zalecane)

CyberGhost jest ulubionym wśród najlepszych darmowych VPN dla Hulu, ponieważ chroni twoją prywatność na wieloplatformowym rozwiązaniu do prywatności.

Dzięki najwyższemu dostępnemu szyfrowaniu dostępnemu z 256-bitową technologią szyfrowania możesz mieć pewność, że Twój adres IP pozostanie ukryty, a także uzyskać inne korzyści, takie jak ochrona Wi-Fi w miejscach publicznych.

Zawiera również surowe zasady braku dzienników, które nie śledzą Twojej aktywności w Internecie, wieloplatformowe aplikacje na laptopa i inne urządzenia, bezpieczeństwo rozmów i dostęp do ponad 1000 serwerów VPN w ponad 30 najpopularniejszych krajach.

Dzięki CyberGhost możesz uzyskiwać dostęp do ograniczonej zawartości, chronić wszystkie swoje urządzenia, blokować reklamy i złośliwe oprogramowanie — wszystko z najwyższą możliwą prędkością, jaką można uzyskać w sieci VPN.

— Pobierz teraz Cyberghost i zabezpiecz swoje połączenie 

Uwaga: Możesz używać CyberGhost za darmo podczas 7-dniowego okresu próbnego. Chociaż to narzędzie nie jest tak naprawdę w 100% darmowe, postanowiliśmy dołączyć go do tej listy ze względu na imponujący zestaw funkcji, które warto wspomnieć.

2)

Tarcza Hotspot (sugerowana)

Ta VPN z siedzibą w USA oferuje OpenVPN, szyfrowanie AES-256 i nie utrzymuje aktywności dziennika.

Niektóre z jego niesamowitych zalet podczas korzystania z Hulu obejmują bezpieczny i prywatny dostęp do bezpłatnego i otwartego przesyłania strumieniowego wideo, Internetu oraz dostęp do sieci społecznościowych między innymi stronami.

Protokół VPN jest opatentowany i zintegrowany przez 70 procent największych na świecie firm zajmujących się bezpieczeństwem, i jest numerem jeden pod względem wydajności VPN z tysiącami serwerów na całym świecie.

Dzięki tej najlepszej darmowej sieci VPN dla Hulu masz pewność bezpiecznego przeglądania sieci, ponieważ twoja tożsamość jest chroniona, a dane szyfrowane, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w miejscach publicznych. Możesz także cieszyć się bezpiecznym dostępem w dowolnym miejscu do swoich ulubionych aplikacji i witryn.

Ma prosty interfejs, duże prędkości i bardzo silne szyfrowanie.

Jednak jego darmowa wersja zawiera reklamy i ograniczenia, takie jak nie możesz przesyłać strumieniowo Netflix, między innymi problemami — ale możesz przesyłać strumieniowo Hulu!

—   Pobierz teraz Hotspot Shield za darmo

Uwaga: Chociaż nie w 100% za darmo, Hotspot Shield jest jedną z najlepszych usług VPN na świecie i ma przyjazną cenę. Na przykład w momencie pisania tego artykułu można go uzyskać za 5,99 USD / miesiąc.

Możesz także wypróbować za darmo przez tydzień.

3)

NordVPN

NordVPN to wszystko, czego potrzebujesz, aby chronić swoją prywatność w Internecie.

Jako jedna z najlepszych darmowych sieci VPN dla Hulu, otrzymujesz nie tylko podwójne kombinacje VPN do szyfrowania ruchu internetowego, technologię CyberSec do ochrony przed natrętnymi reklamami i złośliwymi zagrożeniami online, ale także ochronę przed wyciekiem DNS, aby zapewnić ochronę danych.

Inne wspaniałe funkcje obejmują automatyczny przełącznik „zabicia” oraz zasadę braku dzienników, która zapewnia, że ​​Twoje dane nie są śledzone ani monitorowane, a także zapewnia ochronę twojego prawdziwego adresu IP.

Możesz także cieszyć się bezpieczną transmisją strumieniową dzięki technologii SmartPlay, zabezpieczyć przeglądanie w Chrome lub Firefox i być częścią ponad 2500 serwerów sieci NordVPN w 56 krajach na całym świecie.

Ta sieć VPN zapewnia błyskawiczne prędkości, łatwość pobierania i instalacji oraz pozwala podłączyć do 6 urządzeń jednocześnie z ochroną prywatności w podróży dla aplikacji mobilnych.

Otrzymasz również dedykowany adres IP i szybsze korzystanie z VPN.

Uzyskaj NordVPN teraz

  • Przeczytaj także: Co zrobić, gdy antywirus blokuje VPN 

4

TunnelBear

Ta starannie zaprojektowana sieć VPN jest jedną z najlepszych darmowych sieci VPN dla Hulu, choć jedynym ograniczeniem jest to, że jesteś ograniczony do 500 MB ruchu miesięcznie. To może nie być wiele, ale świetnie nadaje się, gdy naprawdę potrzebujesz dodatkowej ochrony.

TunnelBear nie wymaga rejestracji, co oznacza również, że gromadzi mniej danych o swoich użytkownikach. Zabezpiecza również Twoje dane i fałszuje Twoją lokalizację, co oznacza, że ​​możesz także wyświetlać treści zablokowane w regionie.

  • CZYTAJ TAKŻE: Czy istnieje VPN bez rejestracji przez e-mail ?!

Unikalną rzeczą w tym VPN jest to, że możesz podnieść limit 500 MB do 1 GB tylko przez tweetowanie co miesiąc o TunnelBear — całkiem fajnie, prawda? Nie jest to jednak tak atrakcyjne w porównaniu do Hotspot Shield, która wyświetla reklamy, ale nie ogranicza korzystania z usługi.

Jeśli chodzi o lokalizacje serwerów, TunnelBear oferuje je w około 20 krajach, ale pomija miejsca takie jak Afryka, Bliski Wschód, Rosja i Turcja, których polityka dostępu do Internetu jest restrykcyjna. Idea VPN polega na tym, że im więcej oferowanych lokalizacji, tym większa wydajność podczas podróży za granicę, ponieważ w pobliżu znajduje się serwer, a także więcej opcji fałszowania Twojej lokalizacji.

Inne wspaniałe funkcje obejmują programy blokujące reklamy, białe listy witryn oraz oprogramowanie klienckie dla systemu Windows i innych systemów operacyjnych, a także wtyczki do przeglądarek Chrome i Opera.

Pobierz teraz TunnelBear

5

HideIPVPN

Jest to jedna z najlepszych darmowych sieci VPN dla Hulu, która zapewnia szyfrowanie i ukrywanie adresu IP, zapewniając bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu lub transmisji strumieniowej. Jednak ograniczona lista serwerów może być przeszkodą dla wielu, którzy chcą usługi VPN łatwo dostępnej z tak wielu lokalizacji i wielu serwerów, jak to możliwe.

Ma także natywne aplikacje dla systemów operacyjnych takich jak Windows i inne, a także oferuje ochronę wszystkich urządzeń. Inne przydatne funkcje bezpieczeństwa domyślnie nie zawierają dzienników aktywności (więc nie śledzisz tego, co robisz), ale możesz wyłączyć tę funkcję, jeśli naprawdę potrzebujesz dzienników. Obsługuje również protokoły VPN, takie jak SSTP, OpenVPN i PPTP.

Funkcja Kill Switch z HideIPVPN jest przydatna, zwłaszcza jeśli wolisz pobrać natywną aplikację, aby zamknąć określone aplikacje za każdym razem, gdy połączenie zostanie przerwane.

Uzyskaj HideIPVPN teraz

  • Przeczytaj także: 15 najlepszych zapór ogniowych do ochrony sieci domowej

6

Steganos Online Shield VPN

najlepsza darmowa VPN dla Hulu

Steganos zapewnia nieskrępowany dostęp do treści, ale w kilku krajach, około dziesięciu, choć planują wkrótce dodać więcej. Ta najlepsza darmowa sieć VPN dla Hulu jest świetna w użyciu, ale przepustowość jest ograniczona do 500 MB miesięcznie, tylko w wersji bezpłatnej, chociaż nie oznacza to, że użytkownicy są ograniczeni, gdy korzystają z wysokiej przepustowości, np. Podczas przesyłania strumieniowego filmów lub słuchania muzyki online.

Dzięki tej sieci VPN reklamy są odfiltrowywane, a blokowane treści odblokowywane, a ponadto otrzymujesz technologię szyfrowania, która jest zasadniczo kamieniem węgielnym wolności w surfowaniu i strumieniowaniu. Szyfruje cały ruch internetowy, niezależnie od zalogowanego Wi-Fi, a także chroni Twoje dane osobowe przed hakerami i szpiegami przez serwer o wysokim poziomie bezpieczeństwa.

Możesz nawet przeglądać anonimowo na maksymalnie 5 urządzeniach z jedną licencją. Inną dodatkową zaletą jest to, że możesz sprawić, że niechciane reklamy znikną, a jednym kliknięciem myszy możesz zatrzymać monitoring aktywności w Internecie za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Po wybraniu lokalizacji z serwera zabezpieczonego przez Stegano możesz uzyskać dostęp do zablokowanych treści bez względu na to, gdzie jesteś, w tym Hulu i innych witryn, takich jak Netflix i BBC iPlayer.

Uzyskaj teraz Steganos Online Shield VPN

Czy Twoja najlepsza darmowa sieć VPN dla Hulu znalazła się na liście? Daj nam znać, którego używałeś lub używasz teraz, a który z nich wolisz wypróbować w 2018 roku, zostawiając komentarz w poniższej sekcji.

Link do głównej publikacji