Najlepsze oprogramowanie prywatności BitTorrent w 2019 roku [Zaktualizowana lista]

BitTorrent to protokół udostępniania plików peer to peer (P2P), dzięki któremu popularne pliki mogą być łatwo udostępniane wielu użytkownikom.

Jeśli szukasz niezawodnego narzędzia do ochrony prywatności BitTorrent, trafiłeś we właściwe miejsce.

Pobranie pliku przy użyciu tego protokołu oznacza, że ​​udostępniasz go każdej osobie, która pobiera ten sam plik.

Mimo to pobierasz go tylko wtedy, gdy masz wszystkie elementy potrzebne do złożenia pełnego pliku.

Gdy tak się stanie, za dobre uważa się siew, aby inni mogli osiągnąć 100% ukończenia.

Protokół BitTorrent jest skuteczny i wydajny w udostępnianiu i pobieraniu treści, dlatego BitTorrent jest nadal popularny, mimo że jest tradycyjny.

Również jego popularność pojawia się pomimo obecności internetowych serwisów streamingowych lub stron internetowych.

Torrentowanie jest technicznie legalne, chyba że nie masz zgody właścicieli treści, więc jeśli nie, lepiej nie torrentować, ponieważ można odkryć twój adres IP, po którym mogą oni powiadomić twojego dostawcę usług internetowych lub podjąć kroki prawne przeciwko tobie .

Korzystanie z VPN zapewnia, że ​​strony z torrentami są znacznie bezpieczniejsze podczas pobierania ze stron z torrentami.

Ukrywa twoje prawdziwe IP, jednocześnie szyfrując ruch, aby Twój dostawca usług internetowych nie widział Twojej aktywności.

Sieci VPN mają również przełącznik „zabicia”, który chroni Cię na wypadek, gdyby sieć VPN rozłączyła się podczas pobierania zawartości.

Nie obsługujemy jednak działań naruszających prawa autorskie.

Radzimy używać VPN z BitTorrentem w celu zapewnienia bezpieczeństwa i prywatności online.

Dlatego zalecamy korzystanie z VPN wymienionych poniżej.

Przy wyborze najlepszego oprogramowania do ochrony prywatności BitTorrent należy sprawdzić, czy obsługuje torrenty, ma duże prędkości pobierania, ma jasną politykę prywatności i gwarancję zerowego dziennika.

Sprawdź także silne szyfrowanie, brak wycieków DNS i przełącznik zabicia.

Najlepsze oprogramowanie VPN dla BitTorrent w 2019 roku

1

CyberGhost (zalecane)

VPN zablokowane przez etisalat

Podobnie jak inne sieci VPN wymienione w tym przewodniku, CyberGhost zawiera również profil pobierania P2P, który ułatwia konfigurację.

Jego funkcje obejmują ponad 3000 serwerów, lokalizacje serwerów w ponad 60 krajach, duże prędkości, do 7 jednoczesnych połączeń i brak ograniczeń przepustowości.

CyberGhost oferuje również funkcje bezpieczeństwa, takie jak silne szyfrowanie i ścisłe zasady logowania, a wszystko to w przystępnej cenie.

Ma wystarczającą ochronę Wi-Fi, która może ukryć całą Twoją aktywność związaną z przeglądaniem. Ponadto wszystkie Twoje dane, w tym dane osobowe, takie jak hasła, są chronione przed hakerami.

256-bitowa technologia szyfrowania zabezpiecza Cię w Internecie i chroni Twoją prywatność, nawet jeśli Twoje urządzenie jest podłączone do Internetu za pośrednictwem publicznej sieci Wi-Fi.

Dlaczego warto wybrać CyberGhost?
cyberghost VPN dla logo Windows
Cyberghost dla Windows

 • 256-bitowe szyfrowanie AES
 • Ponad 3000 serwerów na całym świecie
 • Świetny plan cenowy
 • Doskonałe wsparcie

Pobierz teraz CyberGhost VPN

 • 2)

  ExpressVPN

  może obniżyć ceny gier VPN

  Jest to jedno z wiodących programów VPN zapewniających bezpieczeństwo i prywatność oraz najlepsze oprogramowanie do ochrony prywatności BitTorrent.

  Jego funkcje obejmują sieć serwerów obejmującą ponad 1500 serwerów w 148 lokalizacjach serwerów oraz obsługę maksymalnie trzech urządzeń. ExpressVPN daje również różnorodne adresy IP, których liczba wynosi około 30 000.

  Pod względem wydajności ta VPN zapewnia doskonałą prędkość, która jest świetna do torrentowania i pobierania plików.

  Ze względów bezpieczeństwa ExpressVPN ma silne szyfrowanie, a polityka prywatności zapewnia zerowe logowanie, a funkcja dzielonego tunelowania pozwala użytkownikom chronić tylko BitTorrent, a nie wszystkie inne działania, które wykonują online.

  Ważnym elementem ExpressVPN jest jurysdykcja na morzu w BVI, która chroni twoje anonimowość.

  Jest to jednak droższe niż inne sieci VPN, ale świetnie nadaje się do najlepszego korzystania z torrentów.

  Uzyskaj ExpressVPN

  • 3)

   NordVPN

   może obniżyć ceny gier VPN

   Ta sieć VPN osiąga wysokie wyniki pod względem bezpieczeństwa i prędkości, więc jest świetną siecią VPN do torrentowania.

   Funkcje obejmują podwójną ochronę danych, ponad 4500 serwerów w sieci w 62 lokalizacjach serwerów, a także obsługę maksymalnie sześciu urządzeń.

   Jego wydajność jest dobra, ale jeszcze lepsza jest funkcja Double VPN, która przesyła dane przez dwa oddzielne serwery dla dodatkowego bezpieczeństwa.

   Ponadto ma przełącznik zabijania, stałą prędkość pobierania, zasadę zerowego dziennika i jest w rozsądnej cenie. Oprócz tego, że jest dobry do torrentowania, działa również z serwisami streamingowymi, takimi jak Netflix, Hulu, Amazon i iPlayer.

   Uzyskaj NordVPN

   • 4

    IPVanish

    Ta sieć VPN oferuje doskonałe prędkości pobierania, zasady braku dzienników i ma sieć serwerów obejmującą ponad 1000 serwerów w ponad 60 lokalizacjach.

    Zapewnia również ponad 40 000 adresów IP, których możesz użyć podczas torrentowania, aby ukryć swój prawdziwy, i obsługuje do 5 urządzeń.

    IPVanish VPN oferuje nieograniczony ruch P2P, a jego klient działa dobrze na różnych platformach, chociaż w przypadku systemu Windows mogą występować problemy z siecią.

    Dla bezpieczeństwa, IPVanish VPN oferuje silne szyfrowanie poprzez swoje protokoły i zabija przełącznik, aby zapewnić prawdziwie prywatne i bezpieczne działanie.

    Uzyskaj IPVanish VPN

    • 5

     PrivateVPN

     VPN oferuje współdzielenie P2P, dzięki czemu umożliwia torrentowanie w przystępnej cenie, z lokalizacjami serwerów w 60 krajach, ale małą liczbą serwerów na 100 w całej sieci.

     Zapewnia jednoczesne połączenia na maksymalnie 6 urządzeniach i obsługuje wszystkie główne platformy.

     Funkcje obejmują brak zasad rejestrowania, przełącznik zabijania systemu oparty na zaporze, przełącznik zabijania na poziomie aplikacji, dzięki czemu możesz pozostawić pobieranie torrentów w czasie, ochronę przed wyciekiem DNS i pomocną obsługę klienta, aby to zrobić.

     Minusem jest to, że nie zapewnia technologii ukrytej do torrentowania poza Chinami.

     Uzyskaj PrivateVPN

     • 6

      Hide.me VPN

      Ta sieć VPN ma serwery w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie i obsługuje do 5 urządzeń jednocześnie na jednym połączeniu.

      Może się poszczycić najszybszą siecią VPN na świecie, ponieważ ma imponującą prędkość pobierania i poziomy wydajności, a ponadto jest dobrze zaprojektowany i łatwy w użyciu.

      Funkcje obejmują imponujące prędkości pobierania, ścisłe zasady braku rejestrowania, protokoły VPN oraz bezpłatny abonament 2 GB miesięcznie, dzięki czemu możesz przetestować go przed zaakceptowaniem oferowanych planów płatności.

      Uzyskaj Hide.me VPN

      • 7

       PrivateInternetAccess (PIA) VPN

       PIA brak poprawki systemu Windows 10

       Sieć lokalizacji serwerów VPN jest niewielka, dostępne są tylko 32 kraje, ale pozwala na torrentowanie i ma 3500 serwerów w swojej sieci.

       Umożliwia jednoczesne podłączenie do pięciu urządzeń na jednym połączeniu i obsługuje wszystkie główne platformy.

       PIA nie prowadzi dzienników i obsługuje opcje wielu zabezpieczeń, ma przełącznik zabijania, przekierowywanie portów i ochronę przed wyciekiem DNS.

       Pozwala także na P2P na wszystkich swoich serwerach z dużymi prędkościami połączeń.

       Uzyskaj VPN PrivateInternetAccess (PIA)

       8

       Buforowana sieć VPN

       Buforowana jest jedną z najlepszych sieci VPN do torrentowania do użytku z komputerami stacjonarnymi.

       Oferuje duże prędkości, lokalizacje serwerów w 45 krajach, obsługę do 5 urządzeń jednocześnie, politykę zerowego dziennika, 256-bitowe szyfrowanie Blowfish i obsługę klienta 24/7, a także hojne zasady zwrotu pieniędzy.

       Uzyskaj buforowaną sieć VPN

       Czy istnieje VPN, który należy do najlepszych programów ochrony prywatności BitTorrent, ale nie znalazł się na liście? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji