Które oprogramowanie VPN jest najlepsze dla Starcraft i Starcraft 2? [LISTA 2019]

StarCraft II to uznana przez krytyków militarna gra strategiczna w czasie rzeczywistym opracowana przez Blizzard Entertainment.

Gra ma cztery różne wersje zatytułowane Wings of Liberty (wydana w 2010 r.), Heart of Swarm (wydana w 2013 r.), Legacy of Void (2015) i Nova Covert Op (wydana w 2016 r.).

Rozgrywka składa się z trzech głównych gatunków: Protossów, Terran i Zergów. Gracze wybierają postacie na podstawie trybu fabularnego każdej z wydań gry.

Fabuła każdej postaci jest zwykle buntem przeciwko autokratycznemu ustalonemu porządkowi.

Starcraft II od momentu wydania jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie, z ponad 8 milionami pobrań. Gracze zazwyczaj logują się na serwerach gry, aby grać z innymi rywalami lub komputerowymi rywalami.

Może to prowadzić do przeciążenia serwerów i powodować słabą rozgrywkę lub opóźnienia w stosunku do niektórych graczy. Niektóre regiony również cierpią z powodu ograniczeń geobloków na serwerach gier.

Problemy te można jednak łatwo rozwiązać za pomocą oprogramowania VPN. VPN (wirtualna sieć prywatna) zapewnia bezpieczne połączenie i zastępuje ograniczenia geograficzne, ułatwiając dostęp do serwerów StarCraft II.

W tym przewodniku opisano najlepsze oprogramowanie VPN, które zostało przetestowane pod kątem szybkości, niezawodności i zerowych problemów podczas grania w grę StarCraft.

Najlepsze narzędzia VPN dla StarCraft, StarCraft 2

1

CyberGhost (zalecane)

VPN dla Heroes of the StormCyberGhost oferuje doskonałe usługi VPN i jest idealną usługą dla graczy StarCraft.

VPN oferuje ponad 1000 serwerów w 60 krajach; serwery te zostały strategicznie rozmieszczone, aby ominąć wszelkie ograniczenia.

Ma to znaczenie dla graczy w regionie o ograniczonym dostępie do serwerów gier.

Ponadto ta najlepsza sieć VPN dla StarCraft oferuje pełne usługi bezpieczeństwa VPN z przełącznikiem zabicia i funkcjami ochrony przed wyciekiem DNS, co pozwala cieszyć się grą bez zmartwień.

Twoja tożsamość jest bezpieczna, a Twoje połączenia są szyfrowane przy użyciu najnowocześniejszych technologii, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo.

Ponadto specjalna oferta dla CyberGhost to 2,75 USD miesięcznie, która jest rozliczana co roku i obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

 • Pobierz teraz Cyber ​​Ghost VPN (80% zniżki)

2)

NordVPN (sugerowany)

VPN na smiteTa VPN dla StarCraft ma przyjazny interfejs z doskonałymi funkcjami. Oferują ponad 2800 serwerów w ponad 50 lokalizacjach na całym świecie. Serwery cechują się także dużą szybkością połączenia, która jest niezbędna w grach.

Ponadto interfejs użytkownika jest czysty, a połączenia można skonfigurować kilkoma kliknięciami w menu głównym.

NordVPN zapobiega również atakom DDoS podczas gry w StarCraft, aby uniemożliwić innym graczom nieuczciwą przewagę nad tobą.

Ponadto NordVPN ma ścisłą politykę braku dzienników; dlatego twoje informacje nie są przechowywane na ich serwerach.

Co więcej, szyfrowanie klasy wojskowej 256+ zapewnia, że ​​twoje połączenia nie zostaną w żaden sposób zmienione.

Ponadto NordVPN oferuje podstawowy plan cenowy w wysokości 11 USD miesięcznie, który jest rozliczany co roku.

 • Pobierz teraz NordVPN

— ZWIĄZANE Z:Potrzebujesz VPN do Battlefield 4? Oto nasza 7 naszych ulubionych

3)

Prywatny dostęp do Internetu

najszybsza sieć VPN dla systemu Windows 10Prywatny dostęp do Internetu jest jedną z niewielu sieci VPN, która oferuje wysokiej jakości usługi po niskiej cenie. VPN dla StarCraft oferuje wiele funkcji prywatności i ma ponad 2000 serwerów w 30 krajach.

Ich serwery mogą się pochwalić dużą szybkością, co dobrze pasuje do graczy StarCraft II.

W międzyczasie oferują użytkownikom również bezpieczne opcje, takie jak zabijanie przełączników i zabezpieczenia DDoS przed hackami i szpiegami.

PIA szyfruje również połączenia użytkowników i przekierowuje ruch użytkowników przez ich serwery, aby poprawić rozgrywkę.

Co więcej, najlepsza wartość dla PIA to 3,49 USD miesięcznie, rozliczane co dwa lata.

Pobierz PIA

— POWIĄZANE: Co zrobić, jeśli router został zablokowany przez router

4

ExpressVPN

Jeśli potrzebujesz niezawodnej i spójnej sieci VPN dla StarCraft, StarCraft II, Express VPN jest jednym z najlepszych rozwiązań w tym aspekcie.

Sieć VPN jest kompatybilna z innymi systemami operacyjnymi, a zwłaszcza z systemem operacyjnym Windows.

Użytkownicy mają również opcję zezwalania na maksymalnie pięć jednoczesnych połączeń w ramach jednej subskrypcji.

Jednak pod względem bezpieczeństwa ExpressVPN jest stabilny; ponieważ są właścicielami swoich serwerów, zwiększa się wydajność i niezawodność.

Funkcja ochrony przed atakiem DDoS i przełącznika zabijania działa poprawnie i jest szyfrowana, aby uniknąć włamań.

Tymczasem ExpressVPN ma najlepszą wartość, wynoszącą 8,32 USD rocznie, z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Pobierz ExpressVPN

 • 5

  BufferedVPN

  VPN dla Ligi RakietBuforowana sieć VPN oferuje dużą szybkość serwera i pochwalić się wysokiej jakości funkcjami, dzięki którym stał się bardziej popularny wśród graczy StarCraft.

  VPN jest również kompatybilny z kilkoma systemami operacyjnymi. Buforowana sieć VPN oferuje graczom 300 serwerów w 46 krajach na całym świecie.

  Ponadto ich serwery są chronione za pomocą szyfrowania 256, a usługa VPN utrzymuje zasady zerowych dzienników.

  Prędkości serwerów są bardzo szybkie i idealne dla graczy, ponieważ zwiększą wrażenia z gry StarCraft.

  BufferedVPN oferuje najlepszy plan w wysokości 4,12 USD rozliczany raz na dwa lata z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

  Pobierz BufferedVPN

  • 6

   VyprVPN

   VyprVPN jest jedną z dostępnych usług VPN i zapewnia wysokiej jakości usługi VPN ukierunkowane na bezpieczne szyfrowanie.

   Ta najlepsza sieć VPN dla StarCraft, StarCraft II oferuje 6500 serwerów w ponad 60 lokalizacjach serwerów rozmieszczonych strategicznie na całym świecie.

   Dzięki tej usłudze VPN zyskujesz wysokiej jakości funkcje VPN, takie jak ochrona przed wyciekiem DNS i funkcje przełącznika zabicia.

   Użytkownicy mogą być spokojni podczas grania, ponieważ serwery są ich własnością, co zapewnia maksymalną wydajność gry.

   Ponadto VyprVPN oferuje bezpłatną 7-dniową wersję próbną swojego oprogramowania, przy czym podstawowy abonament kosztuje 5 USD miesięcznie i jest rozliczany co roku.

   Pobierz VyprVPN

   VPN dla StarCraft, StarCraft II wymienione powyżej zostały przetestowane i udowodniono, że stanowią doskonałe rozwiązanie wielu problemów z połączeniem, które mogą wystąpić.

   Podziel się z nami swoją opinią na temat grania w StarCraft + VPN.

Link do głównej publikacji