Jak zsynchronizować kontakty Outlooka i Gmaila za pomocą bezpłatnych narzędzi

Dzisiaj przyjrzymy się bezpłatnym narzędziom, które pozwolą Ci zsynchronizować kontakty Google między kontami Gmail i Outlook. Te narzędzia są idealne do synchronizowania kontaktów dla użytkowników programu Outlook, którzy mają jedno lub wiele kont Google. Pomagają użytkownikom programu Outlook synchronizować kontakty, zadania i kalendarz Google z programem Outlook. W tym poście przyjrzymy się niektórym narzędziom, które z łatwością Ci pomogą synchronizuj kontakty Outlooka i Gmaila — Outlook4Gmail, GO Mod synchronizacji kontaktów i synchronizacja kontaktów.

Synchronizuj kontakty Gmaila z Outlookiem

Istnieje wiele sposobów synchronizacji kontaktów Gmaila z programem Outlook. W tym poście proponujemy następujące trzy bezpłatne narzędzia, które z łatwością wykonają zadanie za Ciebie:

  1. Outlook4Gmail
  2. GO Kontakt Synchronizacja Mod
  3. Synchronizacja kontaktów.

1] Dodatek Outlook4Gmail

Interfejs dodatku jest bardzo prosty i łatwy do zrozumienia. Wystarczy odwiedzić jego stronę główną, aby go pobrać.

Po zakończeniu dodatek zostanie automatycznie załadowany po uruchomieniu aplikacji Microsoft Outlook. Ponadto utworzy własną wstążkę z przyciskami lub pozycją menu i paskiem narzędzi.

Rozpocznij synchronizowanie kontaktów

Wybierz „Kontakty” z sekcji „Ustawienia” wstążki Outlook.

synchronizuj kontakty Outlooka i Gmaila

Naciśnij strzałkę w dół, aby wybrać „Konfiguruj reguły synchronizacji kontaktów”.

Natychmiast pojawi się nowe okno z monitem o „Dodaj konto”, jak pokazano na zrzucie ekranu powyżej.

Wybierz konto i rozpocznij synchronizację kontaktów.

Możesz pobrać go ze strony głównej. Pamiętaj, że darmowa wersja umożliwia synchronizację tylko kontaktów Google (główny folder kontaktów) i tylko jedna reguła synchronizacji kontaktów jest włączona.

2] GO Contact Sync Mod

Ręczna aktualizacja kont e-mail jest zwykle czasochłonnym zadaniem. GO Mod synchronizacji kontaktów pomaga oszczędzić tych wysiłków, automatycznie synchronizując kontakty e-mail programu Outlook z książką adresową Gmaila (w tym zdjęcia, kategorie i notatki). To samodzielne narzędzie do okna automatycznie wykrywa konta przechowywane w Outlooku i łatwo synchronizuje je z Gmailem. Jednak przed tym konieczne będzie podanie poświadczeń Gmaila (nazwa użytkownika i hasło). Po ustanowieniu połączenia rozpocznie się proces synchronizacji.

Po włączeniu funkcji automatycznej synchronizacji program rozpocznie zadanie w odstępie czasu zdefiniowanym przez użytkownika, a wyniki zostaną wyświetlone ze szczegółowym dziennikiem, zawierającym informacje dotyczące nazw zsynchronizowanych kontaktów. Ograniczenia, które napotkaliśmy podczas korzystania z aplikacji, były pierwsze, niezbyt intuicyjny interfejs, a po drugie brak obsługi programu Outlook Express. Zobacz więcej informacji na temat Go Contact Sync Mod na stronie głównej.

3] Synchronizacja kontaktów

To narzędzie działa z dowolnym kontem Gmail, a także kontem Google Apps. Ponadto może synchronizować kontakty programu Outlook z telefonem z Androidem, iPhone’em itp. Po zainstalowaniu oferuje następujące rodzaje opcji synchronizacji kontaktów —

  • Synchronizuj kontakty Outlooka z kontaktami Gmaila
  • Synchronizuj kontakty z Gmaila z kontaktami programu Outlook

Synchronizacja kontaktów obejmuje zarówno: Zawodowiec wersja i a Wolny wersja. W przypadku wersji bezpłatnej nowe kontakty należy ręcznie dodać do Moich kontaktów Gmaila.

Istnieje również opcja „Zaplanowanej synchronizacji” do synchronizacji kontaktów. Opcję Zaplanowana synchronizacja można skonfigurować tak, aby synchronizowała kontakty w regularnych odstępach czasu.

Najnowsza wersja pozwala synchronizować kontakty z / do dowolnej grupy z dowolnym folderem / kategorią Outlook i oferuje wiele opcji synchronizacji kontaktów między folderem / kategorią Outlook a grupą Gmail.

Ograniczenia wersji freeware

  • Niektóre pola kontaktowe nie są zsynchronizowane
  • Brak kategorii
  • Brak zdjęć kontaktowych
  • Brak usunięcia kontaktu

Aby pobrać bezpłatną wersję, odwiedź ich stronę internetową.

Link do głównej publikacji