Jak zdemaskować gwiazdkę i pokazać ukryte hasło lub adres e-mail

Zwykle, gdy użytkownicy systemu Windows próbują zalogować się na stronie internetowej, czy to w mediach społecznościowych, czy na osobistym blogu, sekcja hasła ukrywa hasło za pomocą gwiazdek. Tak było od dziesięcioleci, ale co, jeśli ludzie chcą zobaczyć te hasła?

Użytkownicy mogą chcieć wyświetlić hasła z dowolnej liczby powodów. Być może hasło jest zapisane w przeglądarce internetowej, a użytkownik nie ma pojęcia, co to jest. Może rodzic chce szpiegować aktywność dziecka w Internecie, kto wie?

Unmask Asterisk pokaż ukryte hasło

Z tych powodów chcielibyśmy polecić kilka narzędzi, aby szybko wykonać zadanie. Oni są:

  1. Asterisk Password Spy,
  2. Asterisk Logger,
  3. Sandboy Revelation.

Wszystkie trzy są dość skuteczne w tym, co zamierzali osiągnąć, więc porozmawiamy o nich przez chwilę.

1] Asterisk Password Spy

Odblokuj gwiazdkę i pokaż ukryte hasło

Interesujące w tym narzędziu jest to, jak łatwo jest z niego korzystać. Po instalacji przeciągnij ikonę wyszukiwania do dowolnego pola hasła, aby odsłonić hasło za gwiazdką. Pamiętaj, że obsługuje tylko aplikacje dla systemu Windows i nic więcej.

Oto lista znanych ograniczeń:

  1. Nie działa z aplikacjami innymi niż Windows, takimi jak GTK, Flash, Adobe Air lub aplikacjami nie używającymi standardowego pola edycji hasła.
  2. Ponadto nie będzie działać z aplikacją, w której hasło nie jest faktycznie obecne. Czasami aplikacje nie umieszczają haseł w polu hasła, aby ukryć się przed tymi narzędziami.
  3. Nie działa ze stronami HTML w przeglądarkach takich jak IE, Firefox itp. Obsługa tego samego jest planowana w przyszłych wydaniach.

Pobierz narzędzie z oficjalnej strony internetowej.

2] BulletsPassView

To kolejna rzecz, na którą musimy spojrzeć, ponieważ jest również całkiem dobra. Widzisz, BulletsPassView nie wyświetla hasła z pola hasła, ale tylko w oknie bólu samego oprogramowania.

Aby znaleźć hasła, musisz kliknąć przycisk skanowania, aby zlokalizować wszystkie hasła, które są aktualnie wyświetlane na ekranie za pomocą pola tekstowego. Po zakończeniu wszystkie hasła powinny się pojawiać bez problemów wewnątrz BulletsPassView.

Działa świetnie w wielu przeglądarkach, w tym w Internet Explorerze. W rzeczywistości większość tych narzędzi będzie działać najlepiej w starszych wersjach przeglądarek internetowych, więc miej to na uwadze.

Powinniśmy również zaznaczyć, że to narzędzie jest wyposażone w opcję wiersza polecenia, więc jeśli jesteś tego typu osobą, podejrzewamy, że poczujesz się jak w domu.

Pobierz z oficjalnej strony internetowej.

3] Objawienie Snadboys

Jeśli wspomniane powyżej narzędzia nie działają odpowiednio, chcielibyśmy polecić inne znane jako Objawienie Snadboya. To dziwna nazwa narzędzia do odzyskiwania hasła, ale jak zwykle nie dbamy o nazwy, jeśli program działa zgodnie z reklamą.

Teraz testowaliśmy tego złego chłopca przez kilka dni i możemy z całą pewnością powiedzieć, co działa całkiem dobrze, nawet lepiej niż oczekiwano.

Przyszło nam cieszyć się tym narzędziem, ponieważ działa ono podobnie do BulletsPassView, w którym użytkownik musi przeciągnąć ikonę nad polem hasła, aby odsłonić hasło w środku. Jest całkiem zdolny i dlatego ludzie w potrzebie powinni dać mu szansę.

Pobierz Snadboy’s Revelation za pośrednictwem Softpedia.

Teraz, jak widać, nie mieliśmy wiele do powiedzenia na temat każdego narzędzia, ponieważ wszystkie są podstawowe, a obszar ustawień jest niewielki lub żaden. Po prostu zainstaluj i zdobądź hasło, i to wszystko, szczerze mówiąc.

Link do głównej publikacji