Jak zainstalować Streamline build na Kodi

Wiemy, że dostępnych jest wiele dobrych wersji Kodi. Jednak nie wszystkie z nich mogą być kompatybilne z twoim systemem i wersją Kodi. Na przykład. Gdy tylko zaktualizujesz aplikację Kodi do Leii, wiele kompilacji i dodatków przestanie działać. Poza tym wiele kompilacji jest ciężkich i nawet jeśli zintegrujesz je z Kodi w systemach o niższych specyfikacjach, mogą one nie działać dobrze.

Usprawnij kompilację do recenzji Kodi

Usprawnij kompilację dla Kodi

Co ciekawe, znaleźliśmy wyjątek z Opływowy Kompilacja Kodi. Oryginalna wersja jest lekka i obsługuje zgodność z poprzednimi wersjami. Oznacza to, że kompilacja będzie działać nawet po uaktualnieniu wersji Kodi.

Streamline ma cięższą wersję o nazwie Streamline Fully Loaded, która obsługuje lepsze dodatki, lepszą grafikę i lepszy odtwarzacz multimediów. Jednak klasyczna / oryginalna wersja jest wystarczająca dla większości użytkowników i nie wymaga wielu zasobów do działania.

Włącz nieznane źródła

Ponieważ Streamline jest kompilacją innej firmy, Kodi domyślnie nie zezwala na pobieranie i instalowanie. Aby to zrobić, musisz włączyć opcję Nieznane źródła w ustawieniach Kodi. Procedura, aby to zrobić, jest następująca:

1] Otwórz Kodi. Na stronie głównej kliknij symbol koła zębatego u góry strony, aby otworzyć menu Ustawienia.

2] Kliknij System w prawym dolnym rogu strony.

3] Wybierz Dodatki z listy po lewej stronie i WŁĄCZ przełącznik dla Nieznanych źródeł.

4] Pojawi się komunikat ostrzegawczy. Wybierz Tak. Komunikat ostrzega, że ​​instalowanie kompilacji i dodatków innych firm może uszkodzić system. Jednak wiadomo, że Streamline jest bezpieczny.

Jak zainstalować Streamline build na Kodi

1] Po włączeniu Nieznanych źródeł, naciskaj przycisk Wstecz lub Backspace, aż dojdziesz do strony głównej Kodi.

2] Teraz ponownie kliknij symbol koła zębatego, aby otworzyć menu Ustawienia.

3] Wybierz Menedżer plików >> Dodaj źródło >>.

W polu Wprowadź ścieżki lub przeglądarkę lokalizacji multimediów wprowadź następującą ścieżkę: whizkid.one/wizard. Kliknij OK.

Usprawnij kompilację dla Kodi

4] Teraz w polu Wpisz nazwę tego źródła mediów, wpisz nazwę świst. Możesz także wybrać inną nazwę, ale wykorzystalibyśmy tę samą potrzebę dalszej dyskusji. Kliknij OK.

Usprawnij kompilację dla Kodi

5] Wróć do strony głównej Kodi, naciskając kilkakrotnie przycisk Wstecz lub Backspace.

6] Wybierz Dodatki> kliknij ikonę Instalatora pakietów> Zainstaluj z pliku Zip> świst (lub dowolną inną nazwę podaną dla źródła).

Jak zainstalować Streamline build na Kodi

7] Kliknij dwukrotnie, aby otworzyć plik zip plugin.program.Whiz-Kid-Installer.zip.

Usprawnij kompilację dla Kodi

8] Pozwól na instalację źródła. Zainstalowany dodatek Whiz Kid Wizard pojawi się na górze strony.

9] Pojawi się wyskakujące okienko. Wybierz Odrzuć dla tego. Wybierz Kontynuuj, aby przejść do następnego okna podręcznego, a Ignoruj, aby przejść do ostatniego.

10] Wróć do strony głównej Kodi, naciskając kilkakrotnie przycisk Wstecz (lub Backspace).

11] Wybierz Dodatki >> Dodatki programowe.

12] Kliknij Whiz Kid Wizard (w prawym okienku)> (Whiz kid) Kompilacje> STREAMLINE> (Whiz kid) Świeża instalacja.

Usprawnij kompilację dla Kodi

13] Naciśnij Kontynuuj, aby rozpocząć instalację kompilacji Streamline.

14] Poczekaj chwilę, aż kompilacja zostanie zainstalowana. Następnie wybierz Wymuś zamknięcie, aby zakończyć instalację.

15] Wyjdź z Kodi i uruchom go ponownie.

Kompilacja Streamline zostałaby zainstalowana w aplikacji Kodi.

Streamline ma jedną z najlepszych estetyki wśród wersji Kodi. Jest szybki i zawiera sekcje dla wszystkich podstawowych kategorii, których używałbyś w kompilacji — filmy, programy telewizyjne, sport itp. Obsługuje większość popularnych, ale lekkich dodatków.

Ponieważ kompilacja nie zajmuje dużo MB miejsca, ma ograniczone możliwości. Zaletą jest to, że działa z większością urządzeń i wersji, jest wolny od błędów i szybki.

Link do głównej publikacji