Jak zainstalować motywy innych firm w systemie Windows 10

Wszyscy jesteśmy podekscytowani systemem operacyjnym Windows 10 i do tej pory Microsoft wykonał świetną robotę dzięki swoim Zapowiedziom technicznym. Widzieliśmy wszelkiego rodzaju zmiany, od aktualizacji wizualnych po aktualizacje wydajności, a mówiąc o zmianach wizualnych. Jeśli chcesz zmienić wygląd swojego systemu Windows 10 za pomocą niestandardowych motywów, dzisiaj nauczymy Cię, jak łatwo instalować oprogramowanie zewnętrzne motywy w systemie Windows 10.
Narzędzia do rozwiązywania problemów wind8apps
Windows 10 jest podobny do Windows 8.1, ponieważ domyślnie nie pozwala instalować motywów innych firm, ale na szczęście istnieje kilka rozwiązań, które pozwalają ominąć to ograniczenie.

Jak zastosować motywy wizualne innych firm do komputera / laptopa z systemem Windows 10?

Przed zainstalowaniem motywów innych firm na komputerze z systemem Windows 10 musisz załatać pliki systemowe. Łatka plików systemowych nie jest prostym procesem, ale na szczęście dla ciebie istnieje kilka aplikacji, które załatają pliki systemowe i pozwolą na zainstalowanie motywów innych firm.

Musimy ostrzec, że łatanie plików systemowych za pomocą oprogramowania innych firm może powodować nieoczekiwane problemy, więc proszę wykonać zadanie łatania na własne ryzyko. Biorąc to pod uwagę, oto trzy najlepsze aplikacje do łatania plików systemowych.

UxStyle to aplikacja, która usuwa wymagania dotyczące podpisu motywu systemu Windows, aby umożliwić dostosowywanie systemu Windows przez osoby trzecie. Ta aplikacja obsługuje szeroką gamę systemów Windows, w tym Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 i Windows Server 2012 R2. Jak widać, nie jesteś ograniczony do systemu Windows 10 i możesz używać tego oprogramowania w prawie każdym systemie Windows.

Następny na naszej liście jest UXTheme Multi-Patcher. Ta aplikacja pozwala korzystać z niecertyfikowanych stylów wizualnych, omijając weryfikację certyfikacji Microsoft w pliku uxtheme.dll.

Podobnie jak poprzednia aplikacja, UXTheme Multi-Patcher obsługuje prawie wszystkie wersje systemu Windows, w tym wersje 32-bitowe i 64-bitowe systemu Windows 10.

Ostatni na naszej liście jest UltraUXThemePatcher, dobrze znana aplikacja do łatania plików systemowych. To oprogramowanie może być używane do łatania plików w systemach Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8 i Windows 8.1, zarówno w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej. Przed użyciem tej aplikacji powinieneś wiedzieć, że aplikacja UltraUXThemePatcher wprowadzi kilka zmian w plikach systemowych, więc miej to na uwadze.

Po pomyślnym załataniu plików systemowych skopiuj wybrany folder motywu (dostępny z plikiem .theme) do folderu „% windir% ResourcesThemes”. Ponadto możesz również otworzyć ten folder, naciskając klawisze Win + R, aby otworzyć polecenie uruchamiania i wpisując ścieżkę folderu.

Po wykonaniu tej czynności wystarczy dwukrotnie kliknąć plik .theme motywu innej firmy, a nowy motyw zostanie zastosowany na komputerze z systemem Windows 10.

Różne motywy na komputerze z systemem Windows

Dla wszystkich, którzy lubią dostosowywać wizualnie komputer, bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jak poprawnie stosować motywy innych firm. Ale gdzie wziąć motywy, które pasują do Twojego gustu? Mamy wiele list najlepszych motywów, które możesz zdobyć na swój komputer z systemem Windows 10 lub laptopa, a najlepsze z nich znajdziesz poniżej. Tutaj są:

  • 160 najlepszych darmowych motywów Windows 10 do pobrania [Lista 2018]
  • Oto 20 najlepszych motywów dla systemu Windows 10
  • Jak włączyć ciemny motyw w Eksploratorze plików w systemie Windows 10
  • Top 6 świątecznych motywów dla Windows 10

Instalowanie motywów innych firm w systemie Windows 10 nie jest niemożliwe, chociaż domyślnie jest wyłączone, ale jeśli nie czujesz się komfortowo z łataniem plików systemowych i potencjalnego ryzyka, być może nie powinieneś tego robić.

Link do głównej publikacji