Jak zainstalować i grać w PUBG Lite na Windows 10

PUBG Mobile odniósł ogromny sukces. To dosłownie zmieniło scenę gier w Indiach i podobnych rozwijających się rynkach. Możliwość swobodnego grania i pobierania jest czymś, co czyni go dostępnym dla większej liczby odbiorców. Ale jedynym ograniczeniem, jakie tu napotyka, był fakt, że konfiguracja potrzebna do uruchomienia PUBG Mobile na urządzeniu mobilnym jest nieco wyższa. Oznaczało to, że tylko urządzenia z chipsetem średniotonowym i około 4 gigabajtami pamięci RAM pozwalają na uruchomienie gry z umiarkowanymi ustawieniami. Ale później, PUBG Lite została wydana, co umożliwiło osobom posiadającym urządzenia o nieco niższej konfiguracji.

Podobnie jak w przypadku PUBG Mobile, PUBG Lite został zakupiony również na komputery z systemem Windows.

Jak zainstalować PUBG Lite na Windows 10

PUBG Lite na komputery z systemem Windows wymaga stosunkowo niższych konfiguracji niż PUBG Mobile. Jak wspomniano na oficjalnej stronie internetowej, jest to konfiguracja wymagana do uruchomienia PUBG Lite na Windows 10,

Minimalne wymagania:

  • Windows 7, 8, 10 — 64 bit.
  • Rdzeń i3 2,4 GHz.
  • 4 GB pamięci RAM.
  • Intel HD Graphics 4000.
  • 4 GB miejsca na dysku twardym.

Zalecane wymagania

  • Windows 7, 8, 10 — 64 bit.
  • Rdzeń i5 2,8 GHz.
  • 8 GB pamięci RAM.
  • NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870.
  • 4 GB miejsca na dysku twardym.

Aby pobrać i zainstalować PUBG Lite na komputerze z systemem Windows, przejdź do oficjalnej strony internetowej i kliknij przycisk Pobierz. Będzie miał około 61 megabajtów.

Teraz musisz założyć konto PUBG przed jego zainstalowaniem. Po to udaj się tutaj.

Po wypełnieniu formularza przejdź do skrzynki e-mail, którą właśnie przesłałeś i zweryfikuj swoje konto jako autentyczne.

Teraz użyj VPN, który oferuje tajlandzki adres IP i uzyskaj połączenie. Wynika to z faktu, że serwery gier są otwarte tylko w Tajlandii.

Możesz teraz uruchomić plik wykonywalny, który właśnie pobraliśmy. Teraz poprosi Cię o podanie adresu e-mail i danych logowania. Możesz użyć tych, których użyłeś właśnie podczas wypełniania formularza.

Jak zainstalować PUBG Lite na Windows 10

Po zalogowaniu znajdziesz ogromny przycisk w języku tajskim. Wystarczy go kliknąć, aby rozpocząć pobieranie PUBG Lite.

Dane gry wynoszą około 1,9 gigabajta, a po pobraniu będziesz mógł w nią zagrać.

Werdykt

Gra była dla mnie płynnym doświadczeniem. Przypominało to doświadczenie PUBG na komputery PC. Jednak jakość grafiki jest najważniejszą rzeczą, której nam brakuje, ponieważ jakość grafiki jest znacznie niska. Jeśli jednak chcesz po prostu zagrać w PUBG i nie chcesz dużo inwestować w komputer o wyższej specyfikacji, jest to najlepsze, co oferuje programista.

Czy lubisz też grać w PUBG?

Link do głównej publikacji