Jak zainstalować Classic Skype na Windows 10 [Pobierz link]

Wielu użytkowników systemu Windows 10 woli zainstalować Classic Skype na swoich komputerach niż korzystać z najnowszych wersji Skype. W tym przewodniku pokażemy, jakie kroki należy wykonać, aby pobrać i zainstalować Classic Skype na komputerze z systemem Windows 10.

Wydaje się, że Microsoft nie przekonuje użytkowników, jeśli chodzi o przekonanie użytkowników do zainstalowania najnowszych wersji oprogramowania swoich produktów. Dla przypomnienia system Windows 7 nadal ma silną bazę użytkowników, pomimo ciągłych wysiłków firmy Microsoft w celu przekonania użytkowników do uaktualnienia do systemu Windows 10.

To samo dotyczy Skype Classic. Mimo że Microsoft dodał dziesiątki funkcji informacyjnych i ulepszeń do najnowszej wersji Skype, użytkownicy nie spieszą się z instalacją. Zamiast tego wielu szuka sposobów na używanie starych wersji Skype lub zainstalowanie Skype Classic na swoich urządzeniach.

Pobierz Skype Classic na Windows 10

Jeśli chcesz zainstalować Skype Classic na Windows 10, przejdź do strony pobierania Skype i wybierz opcję pobierz Skype na Windows. Uruchom pobrany plik .exe, aby zakończyć proces instalacji.

Możesz także użyć tego linku do pobrania Skype Classic, na wypadek gdyby pierwszy z nich nie działał.

W lutym 2018 roku Microsoft usunął Skype Classic ze strony pobierania. Następnie firma zmieniła zdanie i ponownie udostępniła tę wersję Skype — tylko po to, aby usunąć ją kilka tygodni później. Teraz, kiedy po raz pierwszy odwiedzisz stronę pobierania, system Windows 10 poinformuje Cię, że Skype jest już zainstalowany na twoim komputerze.

Rozwijane menu pozwala pobrać aktualną wersję Skype, Skype na Windows 10 i dwie wersje Skype na Linux.

pobierz klasyczną wersję Skype Windows 10

Dobra wiadomość jest taka, że ​​Microsoft niedawno postanowił rozszerzyć obsługę Skype 7, chociaż wcześniej ogłosił, że zakończy obsługę tej wersji we wrześniu 2018 roku.

Wielu użytkowników Skype’a skrytykowało decyzję Microsoftu o usunięciu Skype Classic ze strony pobierania, sugerując, że była to kolejna strategia zmuszania ich do korzystania z nowszych wersji oprogramowania. Z drugiej strony gigant z Redmond powiedział, że decyzja została podjęta ze względów bezpieczeństwa.

Wypowiedz się

Czy udało Ci się zainstalować Skype Classic na komputerze z systemem Windows 10? Powiedz nam, dlaczego wolisz używać starych wersji Skype’a niż nowszych.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji