Jak wykonać kopię zapasową wiadomości e-mail Gmail za pomocą UpSafe GMail Backup Freeware

Kończy Ci się miejsce w chmurze w skrzynce odbiorczej Gmaila? Jeśli tak, musisz rozważyć wykonanie kopii zapasowej całej skrzynki odbiorczej Gmaila. Lub jeśli chcesz tylko kopię offline swojego konta na swoim komputerze. Narzędzie, o którym dzisiaj mówimy, pozwala wykonać kopię zapasową całej skrzynki odbiorczej Gmaila. Narzędzie nazywa się Kopia zapasowa UpSafe GMail i pozwala utworzyć kopię offline konta osobistego i firmowego Gmaila w trybie offline. Pozwala wykonać kopię zapasową całej skrzynki odbiorczej Gmaila, w tym wszystkich jej wiadomości, załączników i plików.

UpSafe Gmail Backup dla Windows

Jak wykonać kopię zapasową wiadomości e-mail Gmail za pomocą UpSafe GMail Backup Freeware

Najlepsze w tym narzędziu jest to, że działa ono zarówno z osobistymi, jak i firmowymi kontami Gmail. Jeśli więc szukasz narzędzia do szybkiego wykonania kopii zapasowej skrzynki odbiorczej, możesz użyć tego narzędzia za darmo. To małe, łatwe do zrozumienia, ale potężne narzędzie. Możesz łatwo to obejść i w mgnieniu oka możesz skonfigurować harmonogram tworzenia kopii zapasowych.

Aby rozpocząć, musisz zainstalować program. Po zainstalowaniu musisz zalogować się przy użyciu poświadczeń Gmaila i zezwolić aplikacji na dostęp do danych, przyznając niezbędne uprawnienia UpSafe GMail Backup.

Jak wykonać kopię zapasową wiadomości e-mail Gmaila

Po zalogowaniu możesz trafić na zielono Utwórz kopię zapasową teraz przycisk, aby rozpocząć tworzenie kopii zapasowej. Program po lewej stronie wyświetla stan konta i odpowiednie opcje. A po prawej stronie wyświetla szczegóły, takie jak lokalizacja kopii zapasowej i dostępna przestrzeń. Rozpoczęcie tworzenia kopii zapasowej jest bardzo proste i można je również anulować w przypadku, gdy chcesz zatrzymać operację.

Po zakończeniu tworzenia kopii zapasowej można wyświetlić kopię zapasową i zawarte w niej wiadomości e-mail. Możesz także wyświetlić załączniki i nagłówki wiadomości e-mail. Narzędzie wykonuje pełną kopię zapasową wiadomości e-mail, która obejmuje wszystkie załączniki, treść wiadomości e-mail i nagłówki. Możesz także kliknąć załącznik prawym przyciskiem myszy i użyć Zapisz jako opcja zapisania załącznika w wybranej lokalizacji.

Program oferuje sporo dostosowań. Możesz iść do Przybory i wybierz Opcje aby wyświetlić wszystkie ustawienia. Najpierw możesz zmienić swoje konto Gmail. Następnie możesz zmienić lokalizację, w której zapisywane są kopie zapasowe. Następnie możesz zdefiniować opcje tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji. Możesz ustawić pożądane ustawienie archiwizacji, aby e-maile były archiwizowane na twoim komputerze i usuwane ze skrzynki odbiorczej po ustalonym czasie. Możesz także ustawić reguły archiwizacji na podstawie rozmiaru wiadomości e-mail i adresów od / do.

Kolejną interesującą funkcją, którą oferuje UpSafe GMail Backup, jest planowanie kopii zapasowych. Harmonogramy tworzenia kopii zapasowych są bardzo konfigurowalne i zapewniają doskonałą kontrolę. Możesz wprowadzić ustawienia ogólne, takie jak nazwa i opis harmonogramu. Następnie możesz zmodyfikować opcje zabezpieczeń i przyznać proces tworzenia kopii zapasowych najwyższych dostępnych uprawnień.

Przechodząc dalej, możesz także włączyć archiwizację. Archiwizacja utworzy kopię wiadomości na urządzeniu, a także usunie ją z konta Gmail. Pomaga to zaoszczędzić miejsce w pamięci skrzynki odbiorczej. Jeśli korzystasz z abonamentu nieograniczonego lub nie wyczerpałeś limitu przestrzeni dyskowej, nie powinieneś rozważać tej opcji.

UpSafe GMail Backup to świetne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych wiadomości e-mail. Działa bezbłędnie dobrze i pomaga w utrzymaniu aktualnej kopii zapasowej skrzynki odbiorczej Gmaila bezpośrednio na komputerze. Narzędzie jest bardzo płynne i łatwe w użyciu. UpSafe ma również różne wersje tego narzędzia, które współpracują z programem Outlook / Office 365 i innymi dostawcami usług e-mail. Kliknij tutaj aby pobrać UpSafe GMail Backup.

Użytkownik programu Outlook? Możesz wykonać kopię zapasową skrzynki odbiorczej programu Outlook za pomocą UpSafe Office 365 Outlook Backup Freeware.

Link do głównej publikacji