Jak uzyskać dostęp do starej witryny MSN

Microsoft zdecydował, że zmiana projektu jest opóźniona w przypadku strony MSN, która nie przeszła poważnych zmian w ciągu ostatnich dziesięciu lat.

Nowa strona główna MSN została uruchomiona w listopadzie ubiegłego roku i wielu użytkowników ją skrytykowało. Głównym punktem krytyki była jasna kolorystyka na stronie głównej MSN i innych stronach, co utrudniało niektórym użytkownikom czytanie zawartości strony.

Jeśli spojrzysz na nasz post o zmianie projektu strony głównej MSN, zauważysz dziesiątki komentarzy krytykujących Microsoft i nową stronę internetową.

Aktualizacja: Microsoft wyciągnął starą wersję strony MSN. Nie jest już dostępny i nie ma już możliwości powrotu.

Nowa strona MSN ma przycisk opinii na dole ekranu, którego można użyć do wysłania opinii o zmianie projektu do firmy Microsoft. Z drugiej strony jest mało prawdopodobne, aby Microsoft cofnął zmiany w projekcie i powrócił do starego projektu MSN.

Ale na szczęście istnieje inna opcja — przynajmniej obecnie — dla użytkowników, którzy chcą odzyskać stary MSN. Wskaż przeglądarki internetowe na http://msnmember.msn.com/ zamiast głównej strony MSN. Zauważysz, że członkowie MSN nadal używają starej schematu kolorów i układu MSN.

Jest prawdopodobne, że Microsoft ostatecznie zmieni projekt strony członków MSN, aby również używał nowego układu i schematów kolorów. Na bieżąco informujemy Cię w tej sprawie i opublikujemy aktualizacje, gdy tylko je otrzymamy.

Aktualizacja: Należy pamiętać, że Microsoft wyłączył lukę i wydaje się, że nie ma już sposobu na uzyskanie dostępu do starej witryny MSN. Jest to niestety dla użytkowników, którzy lubią stary układ, wygląd i funkcjonalność MSN i nie lubią tego, co oferuje nowa strona.

Podsumowanie
Jak uzyskać dostęp do starej witryny MSN
Nazwa artykułu
Jak uzyskać dostęp do starej witryny MSN
Opis
Dowiedz się, jak uzyskać dostęp do klasycznej lub starej witryny MSN po tym, jak Microsoft znacząco zmienił jej wygląd i układ.

Link do głównej publikacji