Jak usunąć pasek wyszukiwania Bing w systemie Windows 10, 8

Zarówno Windows 8, jak i Windows 10 mają wbudowany pasek wyszukiwania Bing. Widząc, że większość użytkowników tak naprawdę nie potrzebuje ani nie używa tej funkcji, oto kilka rozwiązań, w jaki sposób możesz wyłączyć lub usuń pasek wyszukiwania Bing na dobre w systemach operacyjnych Windows 8, Windows 10.

Zwykle podczas wyszukiwania czegoś na komputerze z systemem Windows 8 lub Windows 10, laptopie lub innym urządzeniu funkcja paska wyszukiwania Bing automatycznie rozpocznie wyszukiwanie w Internecie. Nawet jeśli nie masz go na urządzeniu z systemem Windows, możesz go znaleźć w Internecie. Zasadniczo jest to przydatna funkcja, ale tylko dla użytkowników, którzy naprawdę jej potrzebują.

Jak wyłączyć Bing Search w Windows 10, 8

1. Wyłącz opcję „Uzyskaj sugestie wyszukiwania i wyniki internetowe z Bing”

 1. W przypadku użytkowników, którzy mają urządzenie z ekranem dotykowym w systemie Windows 8 lub Windows 10, musisz przesunąć palcem od prawej strony ekranu do środka, aby otworzyć pasek paneli.
  Uwaga: W przypadku użytkowników komputerów stacjonarnych lub laptopów należy nacisnąć i przytrzymać przycisk „Windows” i przycisk „C” na klawiaturze.
 2. Kliknij lewym przyciskiem myszy lub dotknij ikony „Ustawienia” na pasku „Talizmany”.
 3. Kliknij lewym przyciskiem myszy lub dotknij funkcji „Zmień ustawienia komputera” przedstawionej w oknie „Ustawienia”.
 4. Teraz w menu „Zmień ustawienia komputera” musisz wyszukać „Wyszukaj aplikacje ”i kliknij go lewym przyciskiem myszy lub dotknij.
 5. Będziesz musiał znaleźć w menu „Wyszukiwanie i aplikacje” funkcję „Uzyskaj sugestie wyszukiwania i wyniki internetowe z Bing” i przełączyć przełącznik, aby go wyłączyć.
  Uwaga: Ustaw przełącznik w pozycji „Off”.wyłącz pasek wyszukiwania Bing w Windows 8 i Windows 10
 6. Uruchom ponownie system Windows 8 lub Windows 10, a pasek wyszukiwania Bing powinien być wyłączony.
 • 2. Wyłącz pasek wyszukiwania Bing w menu Start systemu Windows 10

  W systemie Windows 10 możesz usunąć pasek wyszukiwania Bing, wykonując następujące kroki:

  1. Przejdź do Start> wpisz „cortana” w pasku wyszukiwania> wybierz Cortana Ustawienia wyszukiwania
  2. Wyłącz opcję, w której Cortana może wyświetlać sugestie, przypomnienia i alerty
  3. Teraz wyłącz opcję Wyszukaj online, aby wykluczyć wyniki internetowe.

  usuń menu startowe paska wyszukiwania cortana Windows 10

  Mamy nadzieję, że udało Ci się wyłączyć pasek wyszukiwania Bing w systemie Windows 8 lub Windows 10 w ciągu zaledwie kilku minut. Zobaczysz teraz, że za każdym razem, gdy czegoś szukasz, funkcja wyszukiwania uzyskuje dostęp tylko do urządzenia z systemem Windows i nie wyświetla wyników wyszukiwania w Internecie.

  Jak pozbyć się Bing?

  Jeśli chcesz usunąć wyszukiwanie Bing z przeglądarki, przejdź do Ustawień i znajdź opcję „Zarządzaj wyszukiwarkami” lub coś podobnego. Następnie po prostu zastąp Bing inną wyszukiwarką, potwierdź swój wybór i tak powinno być.

  Jeśli masz jakieś pytania na ten temat, napisz do nas w komentarzach poniżej, a my postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytanie tak szybko, jak to możliwe.

  Zatwierdź

Link do głównej publikacji