Jak usunąć i naprawić uszkodzone pliki gry Astroneer

Podczas instalowania gry na komputerze z systemem Windows pojawiają się różne bezużyteczne pliki, które piętrzą się i wpływają na ogólne wrażenia z gry. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest po prostu usunięcie zapisanych plików gry, które nie są już potrzebne lub są uszkodzone.

Zwykle każda gra ma własny folder SaveGames, w którym można znaleźć wszystkie zapisane pliki, które nagromadziły się w miarę upływu czasu. Zasadniczo wszystko, co musisz zrobić, to usunąć zawartość tego folderu.

Jeśli grasz w Astroneer i chcesz usunąć zapisane pliki gry, wykonaj poniższe czynności opisane przez jednego użytkownika na Steamie.

Jak usunąć i naprawić uszkodzone pliki zapisywania gry Astroneer

Astroneer: Jak usunąć zapisz pliki gry

1. Wpisz %dane aplikacji% w menu wyszukiwania
2. Przejdź do Folder Astro
3. Otwórz folder SaveGames
4. Pliki z .rozszerzenie sav są zapisanymi plikami gry. Wybierz pliki, które chcesz usunąć, i naciśnij klawisz Delete na klawiaturze.

Poprawka: Astroneer uszkodzony pliki zapisu gry

Wielu graczy Astroneer donosi, że niektóre pliki zapisu gry są uszkodzone, powodując różne błędy, w tym awarie gry: „Widziałem grupę ludzi z tym problemem, przyszło mi do głowy dziś rano, gdy gra rozbiła się w raporcie o błędach silnika Unreal4”.

Na szczęście istnieje szybkie obejście, którego możesz użyć napraw uszkodzone pliki gry Astroneer.

1. Iść do AppDataLocalAstroSaveGame teczka
2) Kopiuj — wklej zapisany plik gry na pulpit> zmień dwie ostatnie liczby pliku. Przykład: AUTOSAVE_8_2017.01.06-02.02.11 zmieniono na AUTOSAVE_8_2017.01.06-02.02.22
3) Skopiuj nowo zmieniony plik do folderu zapisu. Zgubiony / uszkodzony plik zapisu gry powinien się teraz ładować bez żadnego problemu.

Mówiąc o Astroneerze, gracze zgłaszają również, że na grę wpływ mają ogromne problemy z FPS, które poważnie ograniczają wrażenia z gry. Dobrze wiedzieć, że Astroneer jest grą z wczesnym dostępem, co oznacza, że ​​ta gra jest wciąż w toku, a problemy techniczne są normalne.

Dobrą wiadomością jest to, że istnieją trzy obejścia, których można użyć do rozwiązania problemów z Astroneer FPS:

  1. Zmień serię wartości gier z pliku Config
  2. Zmień plik FPSRateLimit z 144 na częstotliwość odświeżania monitora
  3. Włącz polecenie NOSOUND.

Jeśli masz inne problemy do zgłoszenia lub masz alternatywne sposoby rozwiązania problemów Astroneera, możesz nam powiedzieć w sekcji komentarzy poniżej. Oczekujemy na kontakt zwrotny.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji