Jak uruchomić program Microsoft Office Picture Manager w systemie Windows 10 [SKRÓCONY PRZEWODNIK]

Użytkownicy MS Office 2013 i 2016 mogliby być zaskoczeni tym, że te pakiety nie zawierają Microsoft Office Picture Manager.

Picture Manager to aplikacja, która wcześniej była częścią pakietu MS Office, która obejmowała funkcje zarządzania zdjęciami i edycji zdjęć.

W tamtych czasach było to dość wszechstronne narzędzie do prostego ulepszania zdjęć, a my wyjaśnimy, jak nadal z niego korzystać w systemie Windows 10.

Jak mogę uruchomić Microsoft Office Picture Manager w systemie Windows 10:

Nie miał wielu narzędzi edycyjnych, ale nadal przydały się opcje Zmień rozmiar, Przytnij, Obróć, Usuwanie czerwonych oczu, Autokorekta i Kolor. Jednak Microsoft wycofał oprogramowanie.

Mimo to nadal można uruchomić MS Office Picture Manager w systemie Windows 10 w następujący sposób:

 1. Najpierw otwórz kreatora instalacji pakietu MS Office (inaczej setup.exe) dla pakietu Office 2010, 2007 lub 2003. Potrzebny będzie również klucz produktu dla pakietu Office.menedżer zdjęć
 2. Wprowadź klucz produktu, aby uruchomić kreatora instalacji. Jeśli napotkasz błąd regionalny podczas używania klucza produktu, zapoznaj się z tym przydatnym przewodnikiem, aby go szybko rozwiązać.
 3. Ci, którzy nie mają wcześniejszego kreatora instalacji MS Office, mogą zamiast tego skorzystać z instalatora Microsoft SharePoint Designer (SPD) 2010. Możesz zapisać 32-bitowego kreatora konfiguracji SharePoint Designer 2010 ze strony tej witryny lub pobrać wersję 64-bitową stąd.
 4. Pamiętaj, że musisz się zalogować na stronie Microsoft przed pobraniem, więc skonfiguruj konto Microsoft, jeśli jeszcze go nie masz.
 5. Następnie otwórz kreatora instalacji SharePoint Designer 2010 pokazanego na migawce bezpośrednio poniżej.
 6. wciśnij Dostosuj przycisk w tym oknie, aby otworzyć poniższe opcje konfiguracji.menedżer zdjęć 2
 7. Kliknij każdy program wymieniony na karcie Opcje instalacji i wybierz Niedostępne z menu.
 8. Następnie kliknij + obok Narzędzia Office i wybierz Niedostępne dla wszystkich wymienionych narzędzi pakietu Office oprócz MS Office Picture Manager.
 9. Następnie należy wybrać menu rozwijane dla Microsoft Office Picture Manager.menedżer zdjęć 3
 10. Teraz wybierz Uruchom z mojego komputera opcja w menu Menedżera zdjęć.
 11. wciśnij Zainstaluj teraz przycisk w kreatorze instalacji.
 12. Po zakończeniu instalacji naciśnij Blisko i uruchom ponownie system Windows.
 13. Teraz możesz otworzyć Menedżera zdjęć! Powinieneś go znaleźć na liście w menu Start lub wpisać „Picture Manager” w polu wyszukiwania Cortana.

menedżer zdjęć 4

Teraz możesz ponownie edytować swoje zdjęcia za pomocą programu Picture Manager. Jest to z pewnością przydatna aplikacja do organizowania zdjęć i podstawowej edycji zdjęć.

Większość użytkowników nie wie, co zrobić, gdy brakuje pola wyszukiwania systemu Windows. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak go odzyskać w zaledwie kilku krokach.

Office nie otwiera się na komputerze z systemem Windows 10? Przejrzyj ten niesamowity artykuł, aby szybko rozwiązać problem.

Jak zawsze, jeśli masz jakieś inne sugestie lub pytania, nie wahaj się zostawić ich w sekcji komentarzy poniżej, a my na pewno je sprawdzimy.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji