Jak uruchomić narzędzie diagnostyczne pomocy technicznej Microsoft w systemie Windows 7/8/10

Narzędzie diagnostyczne pomocy technicznej Microsoft lub MSDT to narzędzie w systemach Windows 10/8, Windows 7 i Windows Server 2008 R2, które jest używane przez Microsoft Support do diagnozowania problemów z Windows. Gdy skontaktujesz się z pomocą techniczną Microsoft w celu uzyskania pomocy, specjalista ds. Wsparcia da ci Wytrych. Musisz otworzyć narzędzie diagnostyczne pomocy technicznej Microsoft i wprowadzić klucz dostępu.

Narzędzie diagnostyczne pomocy technicznej Microsoft

Narzędzie diagnostyczne pomocy technicznej Microsoft

Aby uruchomić narzędzie diagnostyczne pomocy technicznej Microsoft, wpisz msdt w polu Rozpocznij wyszukiwanie i naciśnij Enter. Po wprowadzeniu klucza narzędzie zostanie aktywowane i będziesz musiał tylko postępować zgodnie z instrukcjami kreatora.

Możesz również otrzymać Numer zdarzenia aby wejść do narzędzia w celu identyfikacji twoich informacji. Narzędzie może wymagać pobrania dodatkowych narzędzi diagnostycznych i udzielenia odpowiedzi na niektóre pytania. Gdy narzędzie uruchomi swój kurs, zapisze wyniki. Następnie możesz wysłać wyniki do firmy Microsoft.

Dział pomocy technicznej firmy Microsoft korzysta z informacji zbieranych przez narzędzie Microsoft Support Diagnostic Tool (MSDT) do analizy, a następnie ustalenia prawidłowego rozwiązania problemów napotykanych na komputerze. Informacje te mogą być również wykorzystane do automatycznego wykonywania typowych zadań rozwiązywania problemów.

Możesz także uruchomić MSDT, jeśli nie masz połączenia z Internetem.

Można to zrobić za pomocą pakietu generowanego na komputerze, który ma połączenie z Internetem. Ten pakiet nazywa się pakietem offline. Ten pakiet offline zostanie uruchomiony na komputerze docelowym, wygeneruje plik CAB z informacjami diagnostycznymi, które można następnie wysłać do pomocy technicznej Microsoft.

Aby dowiedzieć się więcej o narzędziu diagnostycznym pomocy technicznej Microsoft odwiedź KB973559.

Sprawdź także Narzędzie do zgłaszania pomocy technicznej Microsoft — ułatwia gromadzenie krytycznych informacji systemowych i rejestracyjnych wykorzystywanych przy rozwiązywaniu problemów związanych z pomocą techniczną.

Link do głównej publikacji