Jak ukryć pytania na Facebooku na Facebooku.com

Jedną z bardziej irytujących rzeczy na Facebooku.com jest stosunkowo nowa funkcja o nazwie Pytania na Facebooku. Zasadniczo pozwala każdemu na Facebooku tworzyć ankiety.

Ankiety te pojawiają się następnie nie tylko na Twojej własnej ścianie na Facebooku, ale także na kanale wiadomości znajomych, co może być dość denerwujące, gdy wielu znajomych regularnie tworzy nowe pytania lub chce na nie odpowiedzieć.

Z tego powodu niektórzy użytkownicy Facebooka lubią ukrywać pytania na Facebooku. Sam Facebook nie ma opcji, aby wyłączyć funkcję ankiet, co oznacza, że ​​to do skryptów użytkowników i dodatków przeglądarki.

Aktualizacja: Wygląda na to, że Facebook wyciągnął opcję pytań przynajmniej ze stron marek w 2012 roku i oficjalnie ogłosił usunięcie w 2013 roku. Zgodnie z ogłoszeniem użytkownicy powinni po prostu opublikować pytanie i uzyskać odpowiedzi w sekcji komentarzy na jego temat.

ukryj pytania na Facebooku

Oto zbiór narzędzi do blokowania pojawiania się ankiet na Twoim kanale wiadomości na Facebooku.

Skrypty użytkownika, aby ukryć pytania na Facebooku

Skrypt użytkownika do usuwania pytań na Facebooku ukrywa wszystkie wystąpienia pytań na Facebooku na Facebooku, niezależnie od tego, gdzie się pojawiają. Użytkownicy przeglądarki Google Chrome mogą od razu zainstalować skrypt użytkownika, użytkownicy Firefoksa muszą najpierw zainstalować rozszerzenie takie jak Greasemonkey lub Scriptish, zanim będą mogli zainstalować skrypt użytkownika i go używać.

Rozszerzenie usuwa nie tylko pytania i ankiety, ale także linki na Facebooku, aby w pierwszej kolejności tworzyć pytania i ankiety. Skrypt może być kompatybilny z innymi przeglądarkami, w tym Opera i Internet Explorer.

Aktualizacja: Nie był aktualizowany od 2011 roku i wydaje się, że z tego powodu nie działa.

Rozszerzenia Google Chrome

ukryj ankiety na Facebooku

Ukryj pytania na Facebooku Rozszerzenie Google Chrome ukrywa wszystkie pytania na Facebooku.com, aby nie pojawiały się w kanale wiadomości użytkownika ani na innych stronach. [połączyć]

Alternatywy: Zabij pytania z Facebooka, także dla Chrome

Rozszerzenia Firefoksa

Facebook Czystość dla przeglądarki Firefox może dla niektórych wyglądać na przesadną, ponieważ oferuje znacznie więcej niż tylko ukrywanie pytań na Facebooku. Możesz go użyć, aby wywrócić Facebooka do góry nogami, dokonywać wszelkiego rodzaju zmian. To powiedziawszy, można go używać do skutecznego ukrywania pytań wszędzie na Facebooku. [połączyć]

Facebook Purity jest również dostępny dla Chrome, Opery i Safari, dzięki czemu jest prawie uniwersalny.

Alternatywy: Filtr kanałów to kolejne rozszerzenie przeglądarki Firefox do zarządzania tym, co pojawia się w kanale wiadomości na Facebooku. Możesz go użyć do ukrycia wielu rzeczy, w tym wiadomości „zadał pytanie” i „odpowiedział na pytanie”.

Opcje wielu przeglądarek

Better Facebook to rozszerzenie, które jest dostępne dla praktycznie każdej przeglądarki internetowej, z wyjątkiem przeglądarki Microsoft Internet Explorer. Zdecydowanie przesada, jeśli użyjesz go tylko do wyłączenia pytań na Facebooku, ale jeśli masz inne irytacje, to może być najlepsza opcja dla Ciebie.

Powyższe narzędzia powinny zapewnić wszystkim użytkownikom Facebooka wystarczającą liczbę opcji, aby ukryć pytania i ankiety na Facebooku. Jeśli znasz inne narzędzie, daj mi znać w komentarzach.

Link do głównej publikacji