Jak szybko naprawić błąd World of Warcraft BLZBNTAGT00000BB8

World of Warcraft jest jedną z najpopularniejszych gier wideo na platformie Windows i tak jest od wielu lat. Gra jest tak popularna, że ​​udało jej się odrodzić własny film, ale niestety nie okazał się tak świetny.

To nie był straszny film, ale mogłoby być znacznie lepiej, gdyby historia była opowiadana dużo lepiej, a postacie nie były typem klisz.

Ups! Wygląda na to, że coś się zepsuło. Daj to jeszcze raz.

Przy tym wszystkim świetnie, tu i tam na pewno będzie kilka problemów. World of Warcraft nie jest pozbawiony swojego udziału i dlatego będziemy rozmawiać o jednym z nich. To się nazywa błąd BLZBNTAGT00000BB8, i podejrzewamy, że wielu spotkało go raz lub więcej.

Błąd World of Warcraft BLZBNTAGT00000BB8

Źródło obrazu: eu.battle.net

Błąd pojawia się zwykle, gdy gracz jest proszony o aktualizację swojej gry. Gdy odtwarzacz wybierze opcję aktualizacji, pojawia się błąd BLZBNTAGT00000BB8, co ostatecznie uniemożliwia aktualizację do przodu.

Jest to problem, który spowodował problemy dla wielu graczy World of Warcraft na całym świecie, dlatego postanowiliśmy skoncentrować nasze wysiłki na dostarczaniu rozwiązań, aby uzyskać kontrolę.

Błąd World of Warcraft BLZBNTAGT00000BB8

Można to zrobić na kilka sposobów, ale skupimy się na trzech najlepszych opcjach. The pierwsze rozwiązanie polega na tymczasowym wyłączeniu wszystkich programów zabezpieczających na komputerze z systemem Windows. Widzisz, program antywirusowy może błędnie zidentyfikować moduł logowania jako zagrożenie bezpieczeństwa.

Zalecamy również otwarcie gry w trybie administratora, ponieważ jest to jeden z wielu sposobów na pozbycie się pewnych drobnych problemów w grze wideo. Należy również zauważyć, że przejście z połączenia bezprzewodowego na bezprzewodowe może znacznie poprawić wiele rzeczy.

Gracze mają inną opcję uruchomienia narzędzia do naprawy Battle.net w celu naprawy uszkodzonych lub w inny sposób uszkodzonych plików gry. Ponadto odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji Battle.net jest dobrym sposobem na przywrócenie tego do działania.

Porozmawiajmy o drugim rozwiązaniu

Pierwszą rzeczą, którą gracz musi tutaj zrobić, jest otwarcie aplikacji Battle.net, a następnie manewr do World of Warcraft. Następnie kliknij Opcje, aby przejść do przodu. Gracz musi teraz wybrać opcję Znajdź w Eksploratorze, a następnie przejść do otwarcia pliku danych. Następnie gracz będzie musiał usunąć plik Indices, a następnie powrócić do otwierania oprogramowania Battle.net.

Stąd gracz przejdzie do Opcje, kliknij słowa, Skanuj i napraw, a następnie poczekaj. Ostatnim krokiem jest zamknięcie oprogramowania i ponowne uruchomienie go jako administratora. Word of Warcraft nie powinien być ponownie odtwarzany na komputerze z systemem Windows 10 bez żadnych widocznych problemów.

Czekaj, jest jeszcze jedna sugestia

Dinnr zaproponował kolejną naprawę kapelusza na forach Battle.net.

Jeśli postępujesz zgodnie z wcześniejszą poprawką, przywróć usunięty folder danych 2 innych w folderze World Of Warcraft.

Teraz zamknij battle.net i zakończ proces agent32. Przejdź do C: \ Program Files (x86) \ World of Warcraft. Usuń lub przenieś .agent i pliki bazy danych programu uruchamiającego na pulpit

Następnie przejdź do C: \ ProgramData i Usuń folder Battle.net i Blizzard Entertainment.

Uruchom Battle.net i naciśnij Przeglądaj w poszukiwaniu gry. Teraz przejdź do C: \ Program Files (x86) i wybierz folder World of Warcraft. Błąd może zostać wyświetlony. Przejdź więc do miejsca, w którym przeniesiono pliki .agent i launcher lub do kosza i przywróć je lub przenieś z powrotem do folderu World Of Warcraft.

Powinno już działać!

To tylko kilka rozwiązań, o których wiadomo, że kontrolują błąd BLZBNTAGT00000BB8. Dla tych, którzy teraz czytają i mogą znać inne poprawki, prosimy o udostępnienie w polu komentarza, aby inni mogli je zobaczyć, na wypadek, gdyby to, co tu udostępniliśmy, nie zadziałało.

Link do głównej publikacji