Jak pozbyć się niebieskiego koła podczas grania w gry w systemie Windows 10 — Napraw błędy komputera

kroki, aby naprawić Blue Circle podczas grania w gry w systemie Windows 10W systemie Windows 10 czasami niebieskie kółko pojawia się, gdy użytkownik uruchomi dowolną aplikację, otworzy dowolny plik lub podczas gry. Ten problem jest trochę irytujący, ponieważ pojawia się głównie podczas sesji grania w systemie Windows 10, niebieskie kółko podczas gry jest dość rozpraszające, gdy grasz w swoją ulubioną grę. Teraz nie musisz się martwić, ponieważ możesz łatwo rozwiązać ten problem z łatwością.

Głównym powodem tego problemu jest urządzenie biometryczne i jego oprogramowanie, więc jeśli chcesz pozbyć się niebieskiego koła podczas grania w gry w systemie Windows 10, musisz odinstalować oprogramowanie biometryczne lub wyłączyć urządzenie biometryczne. Zastosuj poniższe rozwiązanie, aby to zrobić.

Odinstaluj całe oprogramowanie biometryczne z komputera

Jeśli w komputerze zainstalowana jest jakakolwiek aplikacja biometryczna, taka jak Asus Smart Gesture i HP Simple Pass, natychmiast ją odinstaluj. Aplikacje te generują taki problem, więc aby zatrzymać wyświetlanie niebieskiego koła, odinstaluj całe oprogramowanie biometryczne.

Jeśli nie chcesz całkowicie usuwać HP Simple Pass, możesz po prostu wyłączyć LaunchSite w ustawieniach Simple Pass.

Zwiększ swoje wrażenia z gry

Pobierz Game Booster, aby ulepszyć grę FPS Więcej !

Zwiększ: Zwiększ grę.

Zapisz Game Managera: Nigdy więcej nie trać zapisanej gry.

Program uruchamiający grę : Doświadcz ulepszonej gry na PC.

Galeria zrzutów ekranu: Uwiecznij swoje najlepsze momenty gry

FPS: Uzyskaj lepszą szybkość FPS.

Wyłącz urządzenie biometryczne / usuń sterowniki urządzeń biometrycznych

Jeśli powyższa sztuczka nie działa, musisz wyłączyć wszystkie urządzenie biometryczne lub odinstalować jego sterowniki.

Krok 1: Otwórz menedżera urządzeń, naciśnij klawisz Windows + X iz menu wybierz Menedżer urządzeń.

Krok 2: Wyszukaj urządzenie biometryczne.

Krok 3: Kliknij go prawym przyciskiem myszy iz menu wybierz Wyłącz lub Odinstaluj.

Krok 4: Uruchom ponownie system.

Krok 5: Jeśli problem będzie się powtarzał nawet po ponownym uruchomieniu, musisz powtórzyć cały proces, ale wybierz inną opcję w kroku 3.

Jeśli nadal nie możesz usunąć niebieskiego koła podczas gier w systemie Windows 10, musisz sprawdzić najnowsze aktualizacje systemu Windows. Upewnij się, że sterownik całego systemu jest zaktualizowany, czy nie, aby wykonać to zadanie, możesz użyć profesjonalne narzędzie Driver Updater. Ta aplikacja przeskanuje komputer / laptop z systemem Windows 10 i naprawi wszystkie problemy.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

  1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
  2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
  3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Jeśli chcesz, aby twój system był szybki i wolny od błędów, powinieneś użyć profesjonalnie zaprojektowane narzędzie do naprawy komputera. Ta aplikacja jest jednym z najlepszych i skutecznych sposobów na utrzymanie systemu Windows. To oprogramowanie zawiera łatwy w użyciu interfejs, dzięki czemu można łatwo obsługiwać to narzędzie bez potrzeby posiadania profesjonalnych umiejętności. Jeśli na komputerze są wyświetlane jakiekolwiek błędy związane z rejestr, biblioteka DLL, aplikacja, gry i więcej niż to narzędzie do naprawy błędów pomoże Ci je naprawić. Wystarczy pobrać i zainstalować to narzędzie, automatycznie przeskanuje komputer / laptop i naprawi wszystkie błędy. Ta aplikacja zapewnia również możliwość rozwiązania problemu związanego ze sterownikiem, może aktualizować i naprawiać wszelkie błędy związane ze sterownikiem systemu. Dlatego zaleca się korzystanie z tego oprogramowania i zwiększenie wydajności starego komputera.

Funkcje narzędzia do naprawy komputera

  1. Łatwo naprawia błędy systemowe: To narzędzie jest w stanie poradzić sobie z wszelkiego rodzaju błędami systemowymi, które powodują zawieszanie się, awarie, niską wydajność komputera i wiele innych.
  2. Usuwa pliki złośliwego oprogramowania: Wirusy komputerowe i złośliwe oprogramowanie mogą wpływać na pliki systemowe, wpisy rejestru i więcej, ta aplikacja jest w stanie usunąć wszystkie złośliwe pliki z systemu.
  3. Napraw problemy z uruchamianiem: Jeśli system potrzebuje więcej czasu na uruchomienie, jest pewne, że niektóre nieużywane programy startowe przyłączą się do folderu startowego. Ten problem można rozwiązać za pomocą narzędzia do naprawy komputera.
  4. Defragmentuj pamięć: Ta aplikacja zapewnia również możliwość defragmentacji pamięci systemowej i zwiększenia jej wydajności. Za pomocą tego oprogramowania możesz defragmentować dużą partycję dysku w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu oszczędzasz swój cenny czas.
  5. Wyczyść niepotrzebny plik z komputera:Pozwala użytkownikowi usunąć lub usunąć wszystkie tymczasowe elementy, niepotrzebne pliki i inne bałagany, które wpływają na wydajność systemu Wdowy. Usuwa również prywatne pliki zawierające poufne informacje.
Link do głównej publikacji