Jak podzielić armie w Age of Wonders: Planetfall

Age of Wonders: Planetfall to piąta gra wydana przez Triumph Studio i jest jedną z najlepszych w serii Age of Wonders.

Gra strategiczna oferuje taktyczną walkę turową i dogłębne budowanie przestrzeni imperium w nowej scenerii science fiction.

Mając sześć unikalnych frakcji od samego początku, będziesz musiał przechodzić kolejne misje, eksplorować ruiny, znajdować innych ocalałych, budować, negocjować i walczyć w kampanii dla jednego gracza lub przeciwko znajomym w trybie dla wielu graczy.

Ale czasami inni gracze używają zaawansowanych taktyk i myślą o opanowaniu gry. Jedną z takich taktyk jest podział armii.

Jak mogę podzielić armie w Age of Wonders: Planetfall?

Istnieje wiele sposobów podziału armii w AoW: Planetfall.

Metoda 1

Najprostszym sposobem na to jest kliknięcie ikony stopy. Mówiąc dokładniej, po wybraniu stosu nad każdą jednostką znajduje się ikona stopy. Kliknięcie go pozwoli ci wybrać konkretną jednostkę.

Następnie możesz przypisać różne zadania / zamówienia do tej konkretnej jednostki.

Ulepsz swoją rozgrywkę w AoW: Planetfall na komputerze z systemem Windows 10, postępując zgodnie z tym prostym przewodnikiem.

Metoda 2

Innym sposobem podziału armii w Planetfall jest użycie listy armii.

Na dole ekranu wymieniono wszystkie jednostki w swojej armii. Kliknij pojedynczą jednostkę, aby przenieść ją na inny heks. Możesz także dokonać wielu wyborów, klikając wiele jednostek.

AoW: Planetfall działa trochę wolno? Zoptymalizuj wydajność gry w systemie Windows 10 za pomocą tych narzędzi programowych.

Metoda 3

Trzecią metodą podziału armii jest kliknięcie armii, a następnie szarego pola pokazującego punkty ruchu.

Po podświetleniu wszystkich jednostek, które chcesz podzielić, kliknij lewym przyciskiem myszy tam, gdzie chcesz je przenieść. Rozdzielą armię i przeniosą się do nowej wybranej lokalizacji.

Łatwiej dziel swoje armie w Age of Wonders: Planetfall, używając jednej z tych niesamowitych myszy do gier!

Otóż ​​to. Masz teraz trzy proste metody podziału armii w Age of Wonders: Planetfall. Używaj ich do tworzenia nowych strategii i zaskakuj znajomych w złożonych bitwach dla wielu graczy.

Jeśli masz więcej pytań, zostaw je w sekcji komentarzy poniżej, a my je sprawdzimy.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji