Jak otworzyć ustawienia Adobe Flash Player w Google Chrome

Jeśli śledzisz wiadomości w Ghacks, wiesz, że Google Chrome jest pierwszą przeglądarką internetową, która oferuje wewnętrzną wtyczkę Flash, która umożliwia obsługę Flash w przeglądarce internetowej. Wewnętrzna wtyczka Flash jest domyślnie włączona, aby wszyscy użytkownicy przeglądarki internetowej mieli dostęp do treści internetowych opartych na Flashu, nawet jeśli Adobe Flash nie jest zainstalowany globalnie.

Kontrolki odtwarzacza Adobe Flash są kontrolkami internetowymi i mogą być używane do zarządzania różnymi parametrami Flash i ciasteczkami Flash.

Aktualizacja: Możesz również bezpośrednio otworzyć formanty, korzystając z tego linku: http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager07.html

Pamiętaj, że musisz kliknąć przycisk „pobierz Flash” na stronie, a następnie pozwolić Chrome na uruchomienie zawartości Flash, aby wyświetlić panel. Poniższe informacje nie są już wymagane. Jest przechowywany do celów archiwizacji. Koniec

Użytkownicy Chrome, którzy używają tylko wewnętrznej wtyczki Flash, mogli zauważyć, że te formanty internetowe nie otwierają się dla nich poprawnie. Obszar kontrolny pozostaje biały, bez opcji wyświetlania kontrolek w przeglądarce internetowej.

sterowanie odtwarzaczem flash

Szukanie sposobu wyświetlenia panelu ustawień odtwarzacza Flash w Google Chrome zajęło trochę czasu. Otwórz opcje Chrome, klikając przycisk Narzędzia na pasku narzędzi Chrome.

Przejdź do zakładki Pod maską, a następnie kliknij przycisk Ustawienia treści. Teraz kliknij link Ustawienia przechowywania Adobe Flash Player na karcie Pliki cookie, aby otworzyć panel Ustawienia przechowywania w witrynie Adobe, który działa w przeglądarce Chrome.

Google Chrome Adobe Flash Player

Spowoduje to otwarcie kontroli Flash Playera, aby użytkownicy Google Chrome mogli również zarządzać ustawieniami Flash Playera.

ustawienia lampy błyskowej chrome

Możliwe jest otwarcie adresu URL bezpośrednio w przeglądarce Google Chrome, dzięki czemu nie trzeba podążać ścieżką menu, aby go otworzyć.

Aktualizacja: Pamiętaj, że Google ponownie usunął opcje z przeglądarki Chrome. Chociaż nadal możesz otwierać ustawienia Flash Playera bezpośrednio na stronie Macromedia, aby zarządzać ustawieniami w przeglądarce internetowej, nie znajdziesz już w niej zintegrowanej wersji ustawień.

Podsumowanie
Jak otworzyć ustawienia Adobe Flash Player w Google Chrome
Nazwa artykułu
Jak otworzyć ustawienia Adobe Flash Player w Google Chrome
Opis
Dowiedz się, jak otworzyć ustawienia Flash Playera w witrynie Macromedia firmy Adobe, jeśli korzystasz z przeglądarki internetowej Google Chrome.

Link do głównej publikacji