Jak odzyskać usunięte pliki Dropbox

Czasami zdarzają się wypadki. Pomyliłeś plik z innym i usunąłeś go z Dropbox. Potrzebny był jednak ten dokument, a teraz nigdzie go nie ma.

Może się wydawać, że mimo wszystko potrzebujesz tego dokumentu. Ważne jest, aby aplikacja przechowująca dane miała opcję odzyskiwania utraconych plików i folderów.

Dropbox ma tę elastyczność, dzięki czemu możesz odzyskać swoje pliki po ich usunięciu.

Ponadto zalecamy przechowywanie danych również na sprzęcie. Są sytuacje, gdy nie masz dostępu do Internetu i potrzebujesz określonego dokumentu.

Brak możliwości odzyskania utraconych plików może być poważnym problemem dla niektórych użytkowników, ale na szczęście Dropbox ma twoje plecy. Dzisiaj pokażemy, jak przywrócić usunięte pliki Dropbox.

Przywróć usunięte pliki w Dropbox

  1. Iść do Akta.pliki dropbox
  2. Kliknij Usunięte pliki na pasku bocznym.
  3. Wybierz nazwę usuniętego pliku lub folderu, który chcesz odzyskać.
  4. Kliknij Przywracać. Jeśli przywracasz dużą liczbę plików, zajmie to trochę czasu.pliki usunięte z Dropbox

Warto wspomnieć, że można zaznaczyć wiele dokumentów jednocześnie, klikając ikonę pola wyboru.

Wniosek

Jak widać, nie ma się o co martwić. Możesz łatwo odzyskać usunięte pliki. Oczywiście, jeśli klikniesz Trwale usuń, na dobre usuniesz swoje pliki.

Tak więc funkcja usuwania w Dropbox działa jak Kosz w systemie Windows. Klikając na Usunąć, przenosisz pliki do „kosza”.

Jednak wielu użytkowników napotkało poważne problemy w Dropbox. Na szczęście mamy rozwiązania. Dodaj ten artykuł do zakładek, jeśli będziesz go potrzebować później.

Warto również wspomnieć, że można odzyskać tylko pliki, do których masz dostęp do edycji. Dokumenty „tylko do odczytu” są usuwane na dobre od pierwszego kliknięcia.

Jeśli nie możesz znaleźć usuniętego pliku, wpisz nazwę (lub część nazwy) dokumentu w polu wyszukiwania.

Ponadto, jeśli masz konto firmowe lub profesjonalne, możesz przeszukiwać określony dokument według dowolnego słowa kluczowego z pliku.

Niezależnie od konta możesz wyszukiwać wiele rodzajów dokumentów, takich jak pliki Word, dokumenty PowerPoint, pliki PDF, pliki Notatnika i tak dalej.

Czy uważasz, że nasze metody są przydatne? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Zatwierdź

Link do głównej publikacji