Jak naprawić iTunes Nie można przywrócić iPhone’a

Jak naprawić iTunes nie może przywrócić iPhone’a: Większość osób, które są użytkownikami iPhone’a, przechowuje kopię zapasową na swoim komputerze. Ale czasami, gdy próbują przywrócić iPhone’a za pomocą tej kopii zapasowej, nie mogą go przywrócić z jakiegoś powodu. Może to być dowolny powód, ponieważ kopia zapasowa była uszkodzona lub niezgodna z odtwarzanym iPhone’em lub może wynikać z błędu. Oto przydatna oryginalna metoda naprawy iTunes nie może przywrócić iPhone’a. Ale zanim powiem ci, jak naprawić iTunes nie może przywrócić iPhone’a, powiem ci, jak wygląda ta wiadomość i jaki jest tego powód.

What is Error ”iTunes nie może przywrócić iPhone’a”.

Ten błąd nie jest rzadki i zdarza się wielu użytkownikom iPhone’ów, którzy próbują przywrócić iPhone’a. Więc mamy powiedzieć, jaki jest powód, dla którego iTunes nie mógł przywrócić iPhone’a. Właściwie to z wielu powodów. Może to być spowodowane nieaktualną wersją iTunes. Może to być spowodowane nieaktualną wersją iPhone’a, którą próbujesz przywrócić. Jak więc widzisz, nie dzieje się tak z jednego powodu. Jest tak z wielu różnych powodów, więc aby to naprawić, musimy zastosować różne metody i sprawdzić, która z nich pomaga. Wygląda na to, kiedy pojawia się na ekranie.

iTunes nie mógł przywrócić iPhone’a „Your Name’s iPhone”, ponieważ kopia zapasowa była uszkodzona lub niezgodna z odtwarzanym iPhone’em.

iTunes nie mógł przywrócić iPhone’a, ponieważ wystąpił błąd.

iTunes nie mógł przywrócić iPhone'a

Jak naprawić iTunes nie mógł przywrócić iPhone’a

Jak naprawić iTunes nie może przywrócić iPhone’a:

Jak powiedziano wcześniej, ten błąd nie występuje z jednego powodu i może się zdarzyć każdemu, kto próbuje przywrócić iPhone’a. Oto kilka przydatnych metod, które na pewno ci pomogą. Daj nam znać, która metoda jest pomocna w sekcji komentarzy.

Jest to jedna z powszechnych sztuczek i jest pomocna dla przydziału użytkowników. Więc zanim spróbujesz czegoś innego, spróbuj zaktualizować wersję iTunes, a następnie spróbuj przywrócić iPhone’a.

Wystarczy kliknąć „Sprawdź dostępność aktualizacji” w menu iTunes na Macu i menu Pomoc w Windows.

Metoda 2: Zaktualizuj iPhone’a

Jak wiesz, jabłko jest bardzo surowe, jeśli chodzi o wersje iOS. Dlatego za każdym razem, gdy utworzysz kopię zapasową iPhone’a, zanotuj również swoją wersję iOS. Dlatego przy każdej próbie przywrócenia iPhone’a sprawdza on wersję iOS. Najpierw spróbuj zaktualizować iPhone’a, a następnie spróbuj go przywrócić za pomocą tej kopii zapasowej.

Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć „Sprawdź dostępność aktualizacji” w sekcji „Twoje imię iPhone” w iTunes, aby zaktualizować iPhone’a.

Metoda 3: Odśwież iPhone i iTunes

Ta metoda jest dość złożona i musisz wykonać dużo pracy i jest to jedna ze skutecznych metod, która pomaga naprawić ten iTunes nie mógł przywrócić iPhone’a.

 • Dla Windowsa :
  • Iść do : Dokumenty i ustawienia -> Użytkownik -> Dane aplikacji -> Komputer Apple -> MobileSync -> Kopia zapasowa.
  • Skopiuj cały plik stąd do bezpiecznej lokalizacji.
  • Teraz otwórz iTunes i podłącz iPhone’a i kliknij Przywróć iPhone’a. 
  • Spowoduje to zaktualizowanie i przywrócenie iPhone’a. Nadaj swojemu iPhone’owi taką samą nazwę jak poprzednio.
  • Uczyń wszystko podobnym do poprzedniego iPhone’a.
  • Wystarczy kliknąć Sync + Backup.
  • Iść do : Dokumenty i ustawienia -> Użytkownik -> Dane aplikacji -> Komputer Apple -> MobileSync -> Kopia zapasowa i skopiuj nazwę pliku kopii zapasowej i umieść go w pierwotnie przeniesionym pliku.
  • Teraz przejdź do: tego bezpiecznego katalogu lokalizacji i skopiuj cały plik i wklej go w miejscu pokazanym powyżej. Ale wcześniej przenieś nowo utworzony plik w inne miejsce.
  • Teraz normalnie przywróć kopię zapasową w iTunes.
 • Dla Maca :
  • Wszystko jest podobne jak w sekcji Windows z niewielką różnicą katalogu. Ten katalog w przypadku Maca to
  • Woluminy -> -> Użytkownicy -> -> Biblioteka -> iTunes lub
  • Woluminy -> -> Użytkownicy -> -> Biblioteka -> Obsługa aplikacji -> MobileSync -> Kopia zapasowa

Mam nadzieję, że ta metoda pomoże ci w bezproblemowym przywróceniu iPhone’a i pomyślnie przywrócisz iPhone’a.

Link do głównej publikacji