Jak naprawić błędy Pillars Of Eternity, awarie, grafika, błędy, problemy z wydajnością?

Pillars of Eternity to nowa gra fantasy, niedawno wydana przez Obsidian Entertainment na Microsoft Windows, OS X i Linux. Historia zaczyna się w wyimaginowanym świecie Eory, z suwerennymi miastami, kilkoma narodami, dziwnym kapłanem i czynnikiem wielkiego konfliktu. Gracz musi grać rolę obcokrajowca, który niedawno przybył na ten świat. Ale jeśli jesteś pasjonatem gier wideo, prawdopodobnie znasz to wszystko.

Niektórzy gracze zgłaszają ciągłe błędy i błędy podczas gry. Najczęstsze błędy, na które narzekają gracze, to: Losowe awarie, osiągnięcia i brak wyświetlania gry w profilu, zawiesza się i kilka drobnych problemów.

Poniżej wymieniono niektóre błędy i opisano, jak szybko naprawić takie poważne problemy, jak awarie i zawieszanie się, więc spójrz na to:

# 1 Pillars of Eternity Missing Textures

Pobierz Game Booster, aby ulepszyć grę FPS Więcej !

Zwiększ: Zwiększ grę.

Zapisz Game Managera: Nigdy więcej nie trać zapisanej gry.

Program uruchamiający grę : Doświadcz ulepszonej gry na PC.

Galeria zrzutów ekranu: Uwiecznij swoje najlepsze momenty gry

FPS: Uzyskaj lepszą szybkość FPS.

Jeśli masz dziwną różowawą grafikę lub brakuje tekstur, musisz zweryfikować pliki gry. Albo przejdź do menu ustawień i spróbuj wyłączyć kolejno różne opcje, ponieważ może to wynikać z jednego z ustawień.

# 2 Pillars of Eternity — Raedric’s Keep Crash

Zgłoszono również wielu użytkowników ich gra zawiesza się, gdy są w Twierdzy Raedrica.

Nie ma na to trwałego rozwiązania, ale jeśli nie chcesz czekać na oficjalną łatkę, wykonaj kopię zapasową plików składowania i spróbuj ręcznie usunąć pliki AR, aby zresetować obszar. Może to działa.

# 3 Pillars of Eternity — Pobierz Utknął na 99%

Aby rozwiązać taki problem, możesz wypróbować wiele opcji. Po pierwsze, uruchom grę, nawet jeśli mówi 99%. Jeśli to nie pomoże, musisz wyjść ze Steam i uruchomić ponownie.

Powinieneś zmienić region serwera pobierania. Jeśli problem nadal występuje, powinieneś spróbować ponownie zainstalować Steam.

# 4 Pillars of Eternity Stuck / Game No Progress

Kolejny błąd, z którym boryka się wielu użytkowników. Aby go usunąć, najpierw sprawdź pliki gry, a jeśli nie zadziała, wydaje się, że nowa instalacja rozwiązała problem.

Możesz także obniżyć ustawienia grafiki i uruchomić grę w trybie okienkowym, co z pewnością pomoże rozwiązać problem.

# 5. Awaria niebieskiego ekranu

Zawsze problemem nie jest gra ani błąd. Na przykład, gdy gra się uruchomi, możesz napotkać „martwy” niebieski ekran, a komputer uruchomi się ponownie, przyczyną mogą być sterowniki karty graficznej. W takiej sytuacji wykonaj następujące czynności:

Mój komputer — Właściwości — Zaawansowane ustawienia systemu — Uruchomienie i odzyskiwanie — Ustawienia — Uruchom ponownie automatycznie

# 6.Pillars of Eternity Bug — Utknięcie zwierząt leśnych

Jest to bardzo częsty błąd, należy spróbować ponownie uruchomić grę z poprzednio zapisanej gry, aby obejść ten problem. Ale jedną rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że zanim ponownie załadujesz poprzednio zapisaną grę, musisz również ją ponownie uruchomić.

# 7. Inne problemy z awariami, problemy z wydajnością

Jeśli podczas gry gra nagle się zawiesi, musisz zaktualizować sterowniki karty graficznej. Pomoże to przezwyciężyć taki problem.

Jeśli wszystkie powyższe problemy nie zostaną rozwiązane za pomocą sugerowanego rozwiązania, musisz skorzystać z łatki oferowanej przez Narzędzie do naprawy komputera. Pomaga to naprawić wszystkie irytujące błędy. Ta łatka nie będzie kolidować z Twoim kontem Steam, nie zostaniesz zbanowany, jesteś bezpieczny, a jeśli twórcy gry wymyślą nowe aktualizacje gry, możesz łatwo zainstalować ją bez żadnego problemu.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.

Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.

Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Link do głównej publikacji