Jak naprawić aplikację Xbox nie otwiera się w systemie Windows 10?

Aplikacja Xbox w systemie Windows 10

Firma Microsoft niedawno uruchomiła nową aplikację Xbox dla użytkowników systemu Windows 10. Ta najnowsza aplikacja Xbox pozwala użytkownikom grać w gry bezpośrednio ze Sklepu Windows wraz z innymi graczami Xbox.

Ta aplikacja pozwala również użytkownikom tworzyć tabele wyników, udostępniać treści społecznościowe i robić więcej.

Ale zaraz po wydaniu tej aplikacji dostaje złe recenzje. Według niektórych użytkowników nie są oni w stanie otworzyć aplikacji Xbox w systemie Windows 10.

Jeśli cierpisz również na tę sytuację, nie martw się i zastosuj poniższe rozwiązanie, aby z łatwością naprawić ten błąd.

Metody pozbycia się aplikacji Xbox Windows 10 nie otwierają się

Pierwszym rozwiązaniem tego problemu jest próba uruchomienia aplikacji Xbox na komputerze z systemem Windows 10 po ponownym uruchomieniu systemu. Jeśli nadal nie możesz normalnie otworzyć aplikacji, wypróbuj podane metody.

Metoda 1 — Spróbuj zresetować pakiet aplikacji Xbox

Resetowanie pakietu aplikacji Xbox jest zwykle stosowane, gdy użytkownicy mają problemy z aplikacjami systemu Windows 10. Wykonaj poniższe kroki, aby zresetować pakiet aplikacji Xbox:

Krok 1: Przejdź do pola wyszukiwania i wpisz PowerShell, wybierz PowerShell z listy

Krok 2: Wpisz podane poniżej polecenie i naciśnij Enter:

Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register „$ ($ _. InstallLocation) \ Axml”}

gra

Krok 3: Ten proces zajmie trochę czasu

Po wykonaniu tego polecenia PowerShell spróbuj ponownie otworzyć aplikację Xbox dla systemu Windows 10.

Pobierz Game Booster, aby ulepszyć grę FPS Więcej !

Podnieść: Zwiększ grę.

Zapisz Game Managera: Nigdy więcej nie trać zapisanej gry.

Program uruchamiający grę: Doświadcz ulepszonej gry na PC.

Galeria zrzutów ekranu: Uwiecznij swoje najlepsze momenty gry

FPS: Uzyskaj lepszą szybkość FPS.

Metoda 2 — Wykonaj skrypt usługi licencyjnej

Ten skrypt jest bardzo przydatny w przypadku każdego błędu w aplikacjach systemu Windows 10. Możesz wypróbować ten skrypt:

Krok 1: Otwórz Notatnik

Krok 2: Skopiuj i wklej poniższy tekst do Notatnika:

echo offnet stop clipsvcif „% 1 ″ ==” ”(
echo ==== TWORZENIE LOKALNYCH LICENCJI
move% windir% \ serviceprofiles \ localservice \ appdata \ local \ microsoft \ clipsvc \ tokens.dat% windir% \ serviceprofiles \ localservice \ appdata \ local \ microsoft \ clipsvc \ tokens.bak
), jeśli „% 1 ″ ==” odzyskać ”(
echo ==== ODZYSKIWANIE LICENCJI Z KOPII ZAPASOWEJ
skopiuj% windir% \ serviceprofiles \ localservice \ appdata \ local \ microsoft \ clipsvc \ tokens.bak% windir% \ serviceprofiles \ localservice \ appdata \ local \ microsoft \ clipsvc \ tokens.dat
) net start clipsvc

Krok 3: Zapisz plik notatnika o nazwie „license.bat”

Krok 4: Po utworzeniu tego pliku musisz teraz uruchomić skrypt z wiersza polecenia.

Krok 5: Otwórz wiersz polecenia, klikając prawym przyciskiem myszy przycisk Menu Start> Wybierz Wiersz polecenia (Administrator)

Ten skrypt usunie aplikację, więc przejdź do Sklepu Windows i ponownie pobierz aplikację Xbox.

Mamy nadzieję, że którekolwiek z podanych rozwiązań naprawi ten problem i umożliwi otwarcie aplikacji Xbox na Windows 10 bez żadnego błędu.

Zalecany profesjonalista

Jeśli chcesz, aby Twój system był szybki i wolny od błędów, powinieneś użyć profesjonalnie zaprojektowanego narzędzia do naprawy komputera. Ta aplikacja jest jednym z najlepszych i skutecznych sposobów na utrzymanie systemu Windows. To oprogramowanie zawiera łatwy w użyciu interfejs, dzięki czemu można łatwo obsługiwać to narzędzie bez potrzeby posiadania profesjonalnych umiejętności.

Jeśli na komputerze są wyświetlane jakiekolwiek błędy związane z rejestr, biblioteka DLL, aplikacja, gry i więcej niż to narzędzie do naprawy błędów pomoże Ci je naprawić. Wystarczy pobrać i zainstalować to narzędzie, zrobi to automatycznie skanuje komputer / laptop i napraw wszystkie błędy.

Ta aplikacja zapewnia również możliwość rozwiązania problemu związanego ze sterownikiem, może aktualizować i naprawiać wszelkie błędy związane ze sterownikiem systemu. Dlatego zaleca się korzystanie z tego oprogramowania i zwiększenie wydajności starego komputera.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.

Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.

Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Funkcje narzędzia do naprawy komputera

  1. Łatwo naprawia błędy systemowe: To narzędzie jest w stanie poradzić sobie z wszelkiego rodzaju błędami systemowymi, które powodują zawieszanie się, awarie, niską wydajność komputera i wiele innych.
  2. Usuwa pliki złośliwego oprogramowania: Wirusy komputerowe i złośliwe oprogramowanie mogą wpływać na pliki systemowe, wpisy rejestru i więcej, ta aplikacja jest w stanie usunąć wszystkie złośliwe pliki z systemu.
  3. Napraw problemy z uruchamianiem: Jeśli system potrzebuje więcej czasu na uruchomienie, jest pewne, że niektóre nieużywane programy startowe przyłączą się do folderu startowego. Ten problem można rozwiązać za pomocą narzędzia do naprawy komputera.
  4. Defragmentuj pamięć: Ta aplikacja zapewnia również możliwość defragmentacji pamięci systemowej i zwiększenia jej wydajności. Za pomocą tego oprogramowania możesz defragmentować dużą partycję dysku w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu oszczędzasz swój cenny czas.
  5. Wyczyść niepotrzebny plik z komputera: Pozwala użytkownikowi usunąć lub usunąć wszystkie tymczasowe elementy, niepotrzebne pliki i inne bałagany, które wpływają na wydajność systemu Windows. Usuwa również prywatne pliki zawierające poufne informacje.
Link do głównej publikacji