Jak nagrywać rozmowy Skype w systemie Windows 10, 8.1

Istnieje kilka możliwości aplikacji Skype, w której można nagrywać rozmowy wideo i audio. Pamiętaj jednak, że Skype nie ma wbudowanej funkcji, która to umożliwia. Dlatego będziesz potrzebować aplikacji innej firmy do rejestrowania połączeń Skype. Pokażemy Ci dokładnie, co musimy zrobić, aby nagrywać wideo i / lub audio rozmowy Skype za pomocą Windows 8.1, Windows 7 lub Windows 10.

Możesz albo użyć Aplikacja do nagrywania wideo Evaer Skype lub użyj Rejestrator wideo Supertintin Skype podanie. Korzystanie z tych dwóch aplikacji jest tak proste, jak to tylko możliwe, a poniżej znajdziesz linki do pobrania oraz kilka wskazówek dotyczących instalowania i używania tych aplikacji.

Jak mogę nagrywać rozmowy wideo Skype na Windows 10?

1. Pobierz i zainstaluj Evaer

evaer-video-recorder-windows-10

 1. Pobierz z linku poniżej aplikacji Evaer:
  Kliknij tutaj, aby pobrać Evaer
 2. Po pobraniu aplikacji konieczne będzie dwukrotne kliknięcie lub stuknięcie pliku wykonywalnego Evaer, aby rozpocząć instalację.
 3. Kliknij lewym przyciskiem myszy przycisk „Dalej” w pierwszym oknie, które pojawia się po otwarciu pliku wykonywalnego.
 4. Zostaniesz zapytany, czy chcesz zezwolić aplikacji Evaer na korzystanie ze Skype. W takim przypadku musisz kliknąć lewym przyciskiem myszy lub nacisnąć przycisk „Zezwalaj na dostęp”.
 5. Po zainstalowaniu aplikacji Evaer wystarczy rozpocząć rozmowę przez Skype i kliknąć lewym przyciskiem myszy lub nacisnąć przycisk „Rozpocznij nagrywanie” znajdujący się w aplikacji „Evaer”.

— POWIĄZANE: Jak nadal korzystać ze starych wersji Skype na Windows 10, 8, 7

2. Pobierz i zainstaluj Supertintin

Aplikacja Supertintin do nagrywania na Skype

 1. Pobierz z linku poniżej aplikacji Supertintin:
  Kliknij tutaj, aby pobrać Supertintin
 2. Kliknij dwukrotnie lub dotknij pliku wykonywalnego po zakończeniu pobierania.
 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć instalację.

3. Dodatkowe oprogramowanie rejestratora Skype dla systemu Windows 10

Jak już wiesz, Skype nie obsługuje natywnego nagrywania wideo i audio. Jednak firma opublikowała również listę najlepszych narzędzi, których można użyć do nagrywania rozmów Skype. Możesz sprawdzić listę na oficjalnej stronie Skype. Przeczytaj opis każdego narzędzia i pobierz to, które najbardziej ci się podoba.

Sporządziliśmy również listę najlepszych aplikacji i oprogramowania do nagrywania filmów i dźwięku Skype. Jak widać, istnieje wiele narzędzi do wyboru.

Istnieje kilka aplikacji, które można pobrać za darmo i rozpocząć nagrywanie wideo i audio połączeń Skype w Windows 8.1 i Windows 10. Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności lub masz inne pytania związane z tym artykułem, daj nam znać w komentarzach poniżej .

Zatwierdź

Link do głównej publikacji