Jak mogę otworzyć wiele okien czatu w Skype dla firm?

Microsoft najwyraźniej świetnie sobie radzi z rozwiązaniami dla przedsiębiorstw, zastępując nieco przestarzały Skype dla firm. Nadal jednak użytkownicy preferują tę wersję oprogramowania do współpracy korporacyjnej firmy Microsoft. I chcą wiedzieć, jak korzystać ze Skype’a w Bussines w wielu oknach czatu. Krótka odpowiedź? Przełącz na Drużyny.

Firma Microsoft otrzymała ogromną reakcję na przymusowe zastąpienie starego Skype nowym Skype-em zaprojektowanym do metra i Skype na Windows 10 (UWP z Microsoft Store, jest fabrycznie zainstalowany). Brakuje obecnie wielu funkcji, które sprawiły, że Skype jest świetny i nie możemy być pewni, czy zobaczymy je w nowych wersjach.

Stary klasyczny Skype i Skype dla firm pozwalają na czat w wielu oknach, ale obecnie można to uzyskać tylko w Skype na Windows 10. Teams Microsoft pozwalają na tę sprytną funkcję, ale musisz uaktualnić do Office 365.

Szukasz najlepszego oprogramowania do współpracy, które zastąpi Skype’a dla firm? Oto najlepsze opcje.

Co więc możesz zrobić, jeśli nie chcesz przejść ze Skype for Business do Microsoft Teams? Przeczytaj poniższe instrukcje.

Czy mogę uruchomić Skype dla firm w wielu oknach czatu?

Jedynym rodzimym sposobem korzystania ze Skype’a dla firm (iteracja z Microsoft Office 2016) jest widok z zakładkami. Możesz włączyć konwersacje na wielu kartach w Ustawieniach, które nie są dokładnie wieloma oknami, ale w niektórych przypadkach powinno to wystarczyć.

Windows Skype dla wielu firm

Oto jak to zrobić:

  1. otwarty Skype dla firm 2016 i zaloguj się przy użyciu swoich poświadczeń.
  2. otwarty Ustawienia i wybierz Generał opcje
  3. Sprawdź Włącz rozmowy w kartach pudełko.
  4. Potwierdź zmiany.

Alternatywnie możesz użyć rozwiązania innej firmy o nazwie Multi Skype Launcher, które pozwala na uruchamianie tej samej wersji Skype’a w wielu instancjach. Dzięki niemu możesz odzyskać starą funkcję, której najwyraźniej obecnie brakuje w odnowionym Skype. Możesz to sprawdzić tutaj, ale pamiętaj, że aplikacja nie jest darmowa.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji