Jak mogę odzyskać hasła do programu PowerPoint w ciągu kilku minut?

Prezentacje Microsoft PowerPoint zwykle zawierają ważne, czasem tajne dokumenty. Dlatego większość osób chroni takie dokumenty hasłem przed nieautoryzowanym dostępem.

Co się jednak stanie, jeśli zapomnisz hasła (co jest bardzo częste)? Aby mieć pewność, że pliki nie zostaną utracone na zawsze, ten artykuł zawiera niezbędne rozwiązania umożliwiające odzyskanie hasła do programu PowerPoint.

Ochrona hasłem to najbardziej konwencjonalny sposób zapobiegania niechcianemu / nieautoryzowanemu dostępowi do plików cyfrowych, kont itp. Przeciętnie typowemu człowiekowi bardzo trudno jest śledzić wszystkie jego hasła, w takich przypadkach staje się ofiarą własnej pułapki.

Czasami zapomnienie hasła do programu PowerPoint może nic nie znaczyć. Jednak w większości przypadków może to być bardzo szkodliwe, szczególnie jeśli taka prezentacja zawiera ważne dokumenty (do celów biznesowych lub akademickich). W takim przypadku odzyskanie zapomnianego hasła staje się niezbędne, aby umożliwić Ci odzyskanie dostępu do dokumentu PowerPoint.

W tym poście pokażemy, jak odzyskać hasło do programu PowerPoint i odzyskać kontrolę nad prezentacjami w programie PowerPoint.

Jak odzyskać hasła do programu PowerPoint

Najłatwiejszym i najszybszym sposobem odzyskania hasła do programu PowerPoint jest użycie niezawodnego oprogramowania do odzyskiwania hasła. Typowe oprogramowanie do odzyskiwania hasła wykorzystuje pewien zestaw algorytmów deszyfrujących, aby odszyfrować pliki PowerPoint chronione hasłem, zapewniając w ten sposób darmowy dostęp do nieodłącznych dokumentów.

Niektóre programy są w stanie odzyskać zapomniane hasła, podczas gdy inne po prostu resetują hasła do prostych, mniej skomplikowanych. Tak czy inaczej, możesz odzyskać hasło do programu PowerPoint i uzyskać dostęp do dokumentów .ppt.

 • CZYTAJ TAKŻE: 5 profesjonalnych programów do prezentacji, które zrobią wrażenie na odbiorcach

Godne uwagi oprogramowanie do odzyskiwania, które można wykorzystać do odzyskania hasła PowerPoint, to:

 1. Windows Key from Passware

odzyskać hasło powerpointWindows Key from Passware, znany również jako Passware Windowskey, jest jednym z najpopularniejszych programów do odzyskiwania używanych do odzyskiwania hasła PowerPoint (i innych haseł systemowych) na komputerach z systemem Windows. Jest kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi Windows między Windows 10 i Windows XP, a także ze wszystkimi serwerami Windows w latach 2013-2003.

Oprogramowanie współpracuje z dyskiem CD lub Flash, aby zresetować ustawienia zabezpieczeń (w tym hasła) komputera. Dzięki temu możesz łatwo dostosować program do odzyskiwania dokumentów PowerPoint z hasłem.

Klucz systemu Windows jest zoptymalizowany do wykonywania praktycznie wszystkich funkcji związanych z bezpieczeństwem, w tym resetowania bezpiecznego rozruchu, resetowania hasła administratora, resetowania lokalnych zasad, resetowania wyznaczonego hasła i innych. Zasadniczo można go użyć do szybkiego odzyskania dowolnego hasła systemowego w systemie przy 100% stopie odzysku.

Klucz Windows Passware jest oferowany w cenie początkowej 39 USD, w ofercie są trzy główne wersje: Basic, Standard Plus i Business. Dostępna jest również bezpłatna wersja próbna, a także 30-dniowa polityka zwrotów za wszystkie zakupy.

 • Pobierz teraz wersję próbną Windows Key

— Czytaj także: Poprawka: program antywirusowy blokuje PowerPoint w systemie Windows 10

Jak odzyskać hasło do programu PowerPoint za pomocą klucza systemu Windows

Windows Key from Passware jest dość łatwy w użyciu, niezależnie od rodzaju (i złożoności) hasła, które chcesz odzyskać; może to być PowerPoint, hasło administratora systemu lub dowolne inne. Aby skonfigurować ten program, postępuj zgodnie z poniższymi prostymi wskazówkami:

 • Kup program tutaj i zainstaluj go na swoim komputerze.
 • Upewnij się, że masz dysk instalacyjny systemu Windows (CD) lub obraz ISO (aby utworzyć rozruchowy dysk CD z resetowaniem hasła lub dyskiem Flash)
 • Jeśli nie masz żadnego z wyżej wymienionych urządzeń, możesz poprosić o obraz ISO (dla klucza Windows) tutaj.
 • Wypal pobrany obraz ISO na pustym dysku CD lub dysku flash.
 • Włóż dysk CD lub Flash i pozwól mu przejąć proces uruchamiania systemu.
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby odzyskać / zresetować zapomniane hasło do programu PowerPoint i inne ustawienia zabezpieczeń w systemie.
 • Odzyskaj hasło i odzyskaj dokumenty PowerPoint.
 1. Odzyskiwanie hasła Smartkey Office

odzyskać hasło powerpointSmartkey Office Password Recovery to kolejny program do odzyskiwania klasy przemysłowej, szeroko stosowany do odzyskiwania hasła do PowerPoint i innych dokumentów MS Office. Jest w stanie łatwo odszyfrować i odzyskać dowolny dokument MS Office chroniony hasłem w ciągu kilku sekund (lub minut).

Odzyskiwanie hasła Smartkey Office jest kompatybilne z praktycznie wszystkimi wersjami Windows, w tym Win10, Win8.1, Win8, Win7, WinVista, WinXP i Win2000, a także Win Server 2012 i starszymi wersjami.

Program został specjalnie zaprojektowany do odzyskiwania hasła do PowerPointa i innych dokumentów chronionych hasłem w programach Excel, Outlook, Word, Access i tak dalej. Krótko mówiąc, Smartkey Office Password Recovery obsługuje wszystkie wersje pakietu Microsoft Office, od starego pakietu Office 97 do najnowszego pakietu Office 2019.

Smartkey Office Password Recovery wykorzystuje trzy główne procesy odzyskiwania, zwane „programami do krakowania haseł”, w celu odzyskania chronionych hasłem dokumentów MS Office. Te usługi „Password Cracker” obejmują:

 • Dictionary Attack: dla osób ze słownikiem haseł. Jest to najszybszy proces odzyskiwania hasła.
 • Brute Force: automatycznie skanuje wszystkie możliwe kombinacje haseł. Ten proces często trwa dłużej niż inne.
 • Brute Force with Mask Attack: Jest to zoptymalizowany proces brutalnej siły, który uruchamia tylko niestandardowe postacie. Ten proces zajmuje mniej czasu w porównaniu z procesem „brutalnej siły”.

Odzyskiwanie hasła Smartkey Office jest dostępne w cenie początkowej 24,95 USD, która jest oferowana po początkowym (bezpłatnym) okresie próbnym.

 • Kup odzyskiwanie hasła Smartkey Office
 • Pobierz darmową wersję próbną

Jak odzyskać hasło do programu PowerPoint za pomocą Smartkey Office Password Recovery

 • Pobierz tutaj program do odzyskiwania hasła.
 • Uruchom program.
 • Zaimportuj chroniony hasłem dokument PowerPoint, który chcesz odzyskać.
 • Wybierz opcję odzyskiwania hasła: Brute force, Brute force z atakiem maski lub atakiem Dictionary.
 • Jeśli masz słownik haseł na swoim komputerze. wybierz „Atak słownikowy”; w przeciwnym razie wybierz jedną z dwóch opcji „brutalnej siły”.
 • Odzyskaj hasło do programu PowerPoint!
 • Po pomyślnym odzyskaniu hasła do programu PowerPoint możesz kontynuować i otworzyć prezentację.

Uwaga: aby upewnić się, że nie zapomnisz swojego hasła w przyszłości, po prostu zresetuj hasło do prostszej kombinacji lub możesz je całkowicie usunąć.

Wniosek

Ochrona hasłem jest oczywiście najwygodniejszą formą zabezpieczania dokumentów, szczególnie dokumentów wrażliwych lub niejawnych, takich jak prezentacje PowerPoint. Jednak z powodu wielu czynników wiele osób łatwo zapomina hasła, ograniczając w ten sposób dostęp do takich dokumentów.

Aby odzyskać i uzyskać dostęp do zastrzeżonych (zabezpieczonych hasłem) dokumentów, najlepszym rozwiązaniem jest odzyskanie hasła zabezpieczającego. W tym artykule opisaliśmy (i opisano) dwa niezawodne narzędzia do odzyskiwania, z których każde można wykorzystać do odzyskania zapomnianego hasła i odzyskania chronionego dokumentu (ów).

Zatwierdź

Link do głównej publikacji